Jump to content
Dogomania

kaerjot

Members
  • Posts

    4268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaerjot

  1. [quote name='brazowa1'] Kiedys sniła sie Nelonikowi kotka Patrzałka,do tego stopnia,że potem z Holandii po kota przyjechała,na szczęscie Ty masz troszke bliżej ;) [/QUOTE] Dlatego nie przyjadę do Sopotu, aż ktoś jej nie weźmie. Trzy koty w domu to mój limit, no chyba, że przyjmiesz któregoś na zamianę ;)
  2. Ta Rosjanka śni mi się po nocach.
  3. [quote name='annavera']od drugiej strony to nie zadziała :razz: :evil_lol:[/QUOTE] A skąd wiesz? Próbowałaś?
  4. Klara wypuszczona z izolatki, darła się pod drzwiami tak, że nie dało się tego słuchać. Wygląda na to, że o zabiegu już nie pamięta i rządzi w domu jak zawsze. Weterynarz zna ją nie od wczoraj, więc szwy ma rozpuszczalne. Tak więc dużo strachu, ale na szczęście wszystko jest ok. "Terminator" Gizmo wygląda dużo gorzej, bo ostatnio namiętnie tłucze się w lesie z kotem sąsiadów, niby dwa kastraty, a jakieś resztki testosteronu w nich świrują. "Głupek" Zuza chodzi ze mną i z Yodą na spacery, w schronie ciągle widywała psy, które gdzieś chodzą i zapewne ciekawiło ją to, w domu zaczęła od wyglądania zza płotu, później siedziała na podjeździe, później wychodziła coraz dalej, teraz maszeruje drogą przy nodze, mojej lub Yody. "Dziwaczka" Yoda, jak każdy wioskowy wilczur, drze ryja przy płocie i cieszy się z tego, jakby jej kto w kieszeń nasmarkał, ostatnio 3 letnie dziecko sąsiadów uczy ją robić "pa pa". "Hau hau - ciiiiiiiiiiiiii" (tak mówi do niej to dziecko od sąsiadów, a ona słucha)
  5. kaerjot

    Brązowa sucz

    Wcale nic nie zepsuła, trochę życie wprowadziła w statyczną scenę.
  6. Ona jest przepiękna, absolutnie i całkowicie przepiękna.
  7. Pamiętam jak razem z Rafałem zastanawialiśmy się w tym lesie jakim cudem mamy oderwać Cię od Delmy. Myślałam o tym ostatnio, gdy przeczytałam, że Delmy już nie ma. Evel, dzięki za miłe słowa, ale z tym wyprowadzeniem Yody to wiesz, ciągle zdarzają się chwilę, że mam ochotę usiąść i wyć, ale cóż, jak się wzięło głupka do domu, to teraz trzeba z nim żyć. Klara od rana masakruje drzwi izolatki, ona chce iść na swoją szafę i nie zamierza łatwo się poddać. Mała wredna ślicznota.
  8. Już po zabiegu. Oczywiście weterynarz znalazł jeszcze następne guzki, powycinali wszystko. Wyniki Klara ma bardzo dobre, więc powinno być dobrze. Na razie jest otumaniona, ale wygląda na zadowoloną, że już wróciłyśmy do domu.
  9. Trzymam kciuki, cały czas
  10. U Klary wyczułam guz, jutro jadę do weterynarza. Tak strasznie się boję, od wczoraj ciągle mam przed oczami ten moment kiedy Zuzia odeszła. W środku mam jakiś supeł, który nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Rozsądek podpowiada, że Klara ma guzy dość często i zawsze wszystko było ok, ale rozsądek słabo się przebija przez strach.
  11. Brązowa, wiesz gdzie pracuję. Rozglądam się, ale żadnego nowego psa nie wdziałam.
  12. Tak bardzo mi przykro Delmuś (*) (*) (*)
  13. [quote name='Maupa4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2639/4ae6237ad97d04b9.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Dopiero zauważyłam, że masz przez cały rok wielkanocnego psa w domu. Ona ma j...ka malowane :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Mnie tam taki opis się podoba. Lubię samodzielne stworki.
  15. Ależ to musiał być piękny pies, mam nadzieję, że odzyska tę urodę, tylko ona może mu pomóc.
  16. Dzięki za fotki z ukrycia :) Ty Akucha to paparazzi jesteś, podglądasz zza winkla :) Widać, że Bunia to urwisek, mizia się u Pańcia na rączkach, ale równocześnie rozgląda się, co by tu nabroić. Rojberek mały :) :) :)
×
×
  • Create New...