Jump to content
Dogomania

rybon36

Members
  • Posts

    1448
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rybon36

  1. to jest wszystko bardzo smutne
  2. to jakiś koszmar, każdy znajduje dom a on nie, szkoda, że wtedy, za pierwszysm podejściem nie udało się dać szansę jakiemuś zainteresowanemu człowiekowi, wtedy byli chętni
  3. chyba, że jak tu ostatnio modne na dogo jesteś wietrzycielem sensacji i chcesz jakiejś nowej afery. To bez sensu. Sprawa nie dotyczyła Ciebie, nie brałaś w niej udziału , więc skąd ta gorliwość
  4. nie wiem dlaczego włąsnie teraz się z tym obudziłaś, nie powinnaś mnie oceniać czy jestem sprawiedliwa czy nie, bo o długu w hoteliku pani grażynka powiedziała przy oddawaniu psa , to jest nieważne, dziwię się Tobie, że tak długo po zamknięciu tematu nagle poczułaś w sobie misję umoralnienia mojego niemoralnego uczynku, tylko w ten sposób to mogę wytłumaczyć . Wkwestii formalnej to ja bezdomne psy sterylizuję praktycznie za darmno, , bo za ryczałt chirurgiczny czyli za 50 zł i Bajka też została przeze mnie wysterylizowana za 50 zł , wyleczona wcześniej na koszt własny, nie wiem jakie jest właściwie Twój wkład w tę sprawę.
  5. ona ma na myśli mojego posta i ma rację!!!!!
  6. czy ta cała interwencja podlega pod warszawę? jesłi tak, to wiem , nazwiska nie pamiętam ale moge się dowiedzieć za chwilkę, że jest jeden wet, odpowiedzialny za wszystkie znalezione bezpańskie i dowożone do lecznic , to pewnie chodzi o pragę płd, tam sa wyznaczone lecznice współpracujące . jeden mój uczeń z takiej współpracującej lecznicy powiedział mi, że on każe siebie powiadamiać o każdym trafiającym przypadku i jesli zwierzę jest chore zawsze każe go uspić a nie leczyć, oni kombinują jak z tym walczyć, żeby leczyć i zeby refundowali wedle umowy a żeby nie trzeba było usypiać
  7. dlatego, że wszystko to, co pisałam o jej długu pozostawało bez echa tak, jakby wogóle tematu nie było, zreszta wyciągnęłaś tylko fragment pewnej całości, było tego więcej . Już nie dostaję, zawału, bo udało nam się sytuację opanować, w kwestii formalnej nie było "dorzucenia się" nawet złotówki.
  8. to jest mix charta perskiego Saluki i stąd to imię moje panie!!
  9. wszystko inne też diabli wzięli, mój artykuł do gazety, ulotke o kleszczach tyż
  10. dziewczyny, zjadło mi bajkę, całą, i ten odcinek, ostatni nieopublikowany też :(, padł mi twardy dysk:( co począć teraz, wszystko było przepisane do kompa, nie zdążyłam tylko na dogo zamieścić, bo już późno było:(
  11. jadę odejmować łożysko u krowy, więc poczekam na słowo pisane :)
  12. słuchajcie, ten ostatni pies bardzo mi się podoba, poproszę wszystko na jego temat, w kontekście tego , co napisałam o wymogach nowego domku
  13. bo ja szukam dużego, cały czas i bez efektów, do domku z ogrodem, odpowiedzialnych ludzi, 2 kotów onki kastratki niedojdy i chłopca 3 latka! już tracę nadzieję na dużego odpowiadającego wymogom
  14. a jakie one są charakterologicznie, szczególnie ten młodszy?
  15. Ja też:evil_lol: :evil_lol: życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia, bo jeśłi poleży sobie nieco dłużej, to ja się wykończę z przepracowania:evil_lol: :cool3:
  16. a ja bajki dalszy ciąg napisałam w domku , tylko dziś nie miałam czasu przepisac tu, bo robię za dwie odkąd moja wspólniczka kopnięta w głowę przez konia dziś w nocy została zabrana do szpitala, echhhh
  17. w piątek przedstawię kandydaturę panu
  18. tu trzeba dużego, co zaszczeka, lubi dzieci, nie zjada kotów i wyglądem będzie stanowić oparcie dla onki kastratki niedojdy, dom bardzo dobry , z ogrodem, ludzie na poziomie , troskliwi
  19. a w jakim wieku jest ten pies i jakie ma usposobienie, zróbcie mi skrót proszę, bo szukam dużego psa
  20. eee, nieprawda, już nie, przecież właśnie nie, ok, napiszę dalszą część
  21. no dobra a jakiś skrót tego co się stało, dlaczego go oddano?jaki ma charakter?
  22. ojej, tak mi przykro, czy piszemy dalszy ciąg bajki?
  23. i nie byłoby sprawy gdyby w domku nie było 6 psów, 10 kotów, świni i nas trojga, że nie wspomne o wronie krakrze, która szczęściem w niedzielę odleciała do wolności. Póki wszyscy zyją, ci z wymienionych nie mogę wziąc na stałe juz nikogo niestety :( tylko tymczasówki
  24. Gwiazdor formatu alpejskiego!!!! jest przecudny!!! Obaj są!
×
×
  • Create New...