-
Posts
1448 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rybon36
-
to jest wszystko bardzo smutne
-
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
rybon36 replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
chyba, że jak tu ostatnio modne na dogo jesteś wietrzycielem sensacji i chcesz jakiejś nowej afery. To bez sensu. Sprawa nie dotyczyła Ciebie, nie brałaś w niej udziału , więc skąd ta gorliwość -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
rybon36 replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
nie wiem dlaczego włąsnie teraz się z tym obudziłaś, nie powinnaś mnie oceniać czy jestem sprawiedliwa czy nie, bo o długu w hoteliku pani grażynka powiedziała przy oddawaniu psa , to jest nieważne, dziwię się Tobie, że tak długo po zamknięciu tematu nagle poczułaś w sobie misję umoralnienia mojego niemoralnego uczynku, tylko w ten sposób to mogę wytłumaczyć . Wkwestii formalnej to ja bezdomne psy sterylizuję praktycznie za darmno, , bo za ryczałt chirurgiczny czyli za 50 zł i Bajka też została przeze mnie wysterylizowana za 50 zł , wyleczona wcześniej na koszt własny, nie wiem jakie jest właściwie Twój wkład w tę sprawę. -
ona ma na myśli mojego posta i ma rację!!!!!
-
czy ta cała interwencja podlega pod warszawę? jesłi tak, to wiem , nazwiska nie pamiętam ale moge się dowiedzieć za chwilkę, że jest jeden wet, odpowiedzialny za wszystkie znalezione bezpańskie i dowożone do lecznic , to pewnie chodzi o pragę płd, tam sa wyznaczone lecznice współpracujące . jeden mój uczeń z takiej współpracującej lecznicy powiedział mi, że on każe siebie powiadamiać o każdym trafiającym przypadku i jesli zwierzę jest chore zawsze każe go uspić a nie leczyć, oni kombinują jak z tym walczyć, żeby leczyć i zeby refundowali wedle umowy a żeby nie trzeba było usypiać
-
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
rybon36 replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
dlatego, że wszystko to, co pisałam o jej długu pozostawało bez echa tak, jakby wogóle tematu nie było, zreszta wyciągnęłaś tylko fragment pewnej całości, było tego więcej . Już nie dostaję, zawału, bo udało nam się sytuację opanować, w kwestii formalnej nie było "dorzucenia się" nawet złotówki. -
w piątek przedstawię kandydaturę panu
-
tu trzeba dużego, co zaszczeka, lubi dzieci, nie zjada kotów i wyglądem będzie stanowić oparcie dla onki kastratki niedojdy, dom bardzo dobry , z ogrodem, ludzie na poziomie , troskliwi
-
a w jakim wieku jest ten pies i jakie ma usposobienie, zróbcie mi skrót proszę, bo szukam dużego psa
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
rybon36 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
no dobra a jakiś skrót tego co się stało, dlaczego go oddano?jaki ma charakter? -
Calinka cala bielutka i delikatna-juz w nowym domu
rybon36 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
i nie byłoby sprawy gdyby w domku nie było 6 psów, 10 kotów, świni i nas trojga, że nie wspomne o wronie krakrze, która szczęściem w niedzielę odleciała do wolności. Póki wszyscy zyją, ci z wymienionych nie mogę wziąc na stałe juz nikogo niestety :( tylko tymczasówki -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
rybon36 replied to bigos's topic in Foto Blogi
Gwiazdor formatu alpejskiego!!!! jest przecudny!!! Obaj są!