Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='anea']Hej Trzymam kciuki!! Czy jest szansa ze zobaczymy sie na Warszawskiej albo na klubie??[/quote] Na warszawskiej bedziemy na pewno, tyle że bez Korka (krajówki sobie na razie odpuścimy), na klubie - jeszcze nie wiadomo. Chyba najszybciej więc będzie na Polach Mokotowskich, tyle, że najwcześniej w nastepnym tygodniu, bo teraz zajeci jesteśmy przygotowywaniem czwartkowego wyjazdu do [B]RUMUNII[/B]!!!! Jedziemy na Dracula Dog Show + klub + 2 CACIBy. Jesteśmy na etapie szukania potrzebnych gadżetów na Draculę :evil_lol: Obszerna fotorelacja zapewniona, albowiem zabieramy ze sobą Osobę Za To Odpowiedzialną :) Już wkrótce fotorelacja z Austrii (zależne od Klaudii Jojkowej - do niej proszę składać ewentualne pretensje :) )
  2. Dzięki, Kasiu :) Bardzo, bardzo dumna jestem z AlpenCup :) tym bardziej, że w porówaniu o CACIB staly dwa Modre :) Szkoda, że nie przyznawano tytułu, np. AlpenCup Winner, albo czegoś równie ładnie brzmiącego :roll: Gratulacje za Węgry! :)
  3. [quote name='moon_light']TADAAAAAM ! Dzisiaj na cacibie, [SIZE=3][B]Korek rozpoczął ausriacki championat[/B][/SIZE] :multi::loveu: [CENTER][SIZE=1]--------------------------BEZ ODBIORU------------------------------------[/SIZE][/CENTER] [/quote] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Oraz dostał swojego II CACIBA!!![/COLOR][/SIZE][/B] :lol: Tym razem z wystawy zagranicznej :lol: Jestem przeszczęśliwa i dumna tak, że nie sposób tego opisać :) ... a wszystko to, co się stało jest zasługą [U][COLOR=red][B]Klaudii Jojkowej[/B][/COLOR][/U], której okażemy swą wdzięczność w stosownym momencie :) , a teraz tu - baaaardzo dziękujemy!!!
  4. [quote name='Oluna']Dzięki za odpowiedź :)[/quote] Proszę bardzo :)
  5. [quote name='idabo']Uwielbiam go:loveu: ...nie mogę się doczekać aż wreszcie uda nam się spotkać i naocznie zobaczę jak Korasek przypakował na wakacjach :) tylko żeby nie złamał serca Charlince....:evil_lol:[/quote] Bardzo mamy ochotę na wspolny spacerek, tyle, że jutro w nocy wybywamy do Austrii (Insbruck)... Odezwę się na kom. jak wrócimy. Prosimy o kciuki!!! Klaudia, Niunia, Nugatika - dziękujemy :) Jutro postaram się wrzucić coś aktualnego :)
  6. Kilka nie wstawionych wcześniej pyszczków Korka 14 miesiącznego: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/1087/dsc6595api5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2609/dsc6506go4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/154/dsc6553qn6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/347/dsc6588bj6.jpg[/IMG][/URL] ... i nie tylko pyszczków: "opalam się" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9769/dsc6614ve3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2125/dsc6615rs4.jpg[/IMG][/URL] ... a także... hmmmm... fotki ukazujące w pełni temperament i charakter Korkosmoka (wiem, że takie zdjęcia da się zrobić każdemu psu, Korek jednak spędza czas na urlopie głównie w taki sposób :) to jego normalne pozycje :) ) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5168/dsc5651aha8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6340/dsc6526abo5.jpg[/IMG][/URL] dla dociekliwych: nie, on nie stoi tylnimi lapami na ziemi :) Red Bull doda ci skrzydeł :) [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6350/dsc5661apx6.jpg[/IMG] Przedstawiam Państwu Młodzieżowego Championa Polski, Węgier, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Krajów Nadbałtyckich i dwukrotnego Mł. Zw. Klubu Doga :) Poza ringiem wystawowym wygląda tak: :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/920/dsc5647aix4.jpg[/IMG][/URL]
  7. Mam trochę czasu, więc po kolei: [B]Ania - shira[/B] -dzięki za przypakowanie mojego Potwora na zdjęciach. Zwłaszcza na pierwszym jest takim Korkowym Pudzianem :lol: :lol: :lol: Pokazalam mu fotki, wzął je sobie do serca i podczas pobytu na wsi zdecydowanie starał się poprawić masę mięsniową, hihihihi :) [B]Martusia[/B] - dzięki za fotki! [B]Olcha[/B] - już pisałam. Następnym razem masz bęcki :) [B]Simbik[/B] - hihihihihihi... i kto to mówi :) Policjanci chyba się na mnie uwzięli... :angryy: Od kilku dni jeżdżę najbardziej przepisowo na świecie - nie mogę za wyczerpanie limitu punktów mieć ograniczenia w jeżdżeniu za granicę :) Na wszelki wypadek teraz, do Austrii, zatrudnimy zawodowego kierowcę. I jeszcze raz - gratulacje! Zazdroszczę zwłaszcza nominacji do Crufta, dla nas to nieosiągalne (uszy). Buuuu... Zauważyłam też, że zapomnieliśmy się pochwalić - [B]Korkosmok w Sopocie rozpoczął Interchampionat![/B] :) Niedługo fotki z wakacji :)
  8. nie ma chyba ograniczeń czy zaleceń w tej sprawie. Moim zdaniem świetne są łańcuszki "żmijki" (ciensze od zwykłych zacisków i płaskie), coś w stylu: [IMG]http://img.bazarek.pl/8576/2330/42839/250_108486328642e8a9f014bf8.jpg[/IMG] ale moj Potwór dostał taki dopiero w wieku 9 miesięcy, gdy wszedł do klasy młodzieży. Wcześniej wystawiany był na pospolitym zacisku - który się zmieniał wraz ze wzrostem dożka. Co do smyczy - ja lubię skórzane, dość cienkie z dobrze wyprawionej skóry, długość - zdecydowanie krótsza niż te, które mamy na spacery (ze względu na wygodę wystawiania). I jedno i drugie możesz zazwyczaj kupić na wystawie (na pewno na międzynarodówkach, jak jest z krajówkami - nie wiem, nie patrzyłam). Możesz też wystawić dożka na ringówce (choć mało osób się na to decyduje).
  9. jestesmy, zyjemy :) Droga była koszmarna, ale jesteśmy dumni bo przejechalismy bez strat przez burzę-gigant i nie zapłacilismy po drodze ani jednego mandatu!!! Zatem blans wakacyjno / wystawowy wyglada tak: - mandaty za prędkość - 3 - obtarcia i wgniecenia naszego samochodu - 3 (z czego na parkingu - 3 :cool1: ) - championatów - 2: Litwa i Kraje Nadbałtyckie Idziemy spać. Duży zaznacza, ze najpierw jeść :cool3:
  10. Olcha, :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: ... do zobaczenia nad morzem
  11. Pozdrawiamy z nad morza, a tym razem z Zachodniopomorskiego. W ciszy i głuszy pól i łąk Korek z bliska oglada wołowinę, cielęcine i drób . Jak Nasze Słoneczko na poważnie zacznie kojarzyć co oglada to nas Gospodarze ani chybi ciupasem stąd wysiudają :shake: . Tylko Duży narzeka, ze do najbliższego kiosku z prasą i papierosami jest 5 kilometrów. Przynajmniej Korkosmok spaceruje 10 kilometrów dziennie:cool1:
  12. Przed chwilą przeczytałam P.S. z mojego poprzedniego postu. Doszłam do pewnego wniosku. Powinniśmy się leczyć. Najgorsze jest to, że absolutnie nie mamy takiego zamiaru :) :) :)
  13. [quote name='anovi']Sylwuś w bardzo ładnym stylu :multi: :p - ja też mam taką nadzieję :p tzn.. czarnucha mi tu coś bełkocze przez sen, że ona też ma nadzieję :evil_lol: - po co Dużemu noga? :diabloti: Widać stwierdziły, że jak zmasakrują stolik sędziego, to Duży sobie jakąś nogę z niego później wybierze :diabloti: :evil_lol: Pozdrowionka dla Was i mizianko dla Koraska :loveu:[/quote] - Korkosmok zaprasza na wspólne szalenstwa :) (przesłać Ci na maila nasz kalendarz wystawowy na 2007? :) może się w coś wpasujecie? hmmm... np. klub autriacki??? :) Korek obiecuje, ze nie będzie uprawiał gimnastyki nad Nobelkiem, gdy zalegną razem w bagażniku :) ) - widocznie potwory też tak pomyślały :) . Duży "zaspoczął" na krześle i starał się nie jęczeć zbyt głośno :) aaaa... poznaliśmy "waszego" Mateusza :) Przemiły czlowiek! Już się cieszę na wspólne spacery z dogami po plażach ("na ktorych teoretycznie nie można pojawiać się z psamu w sezonie, ale ja was zaprowadzę na takiej, na które można" :) ) Rany, za dwa dni wyjazd do Palangi... a potem: UROLP nad Bałtykiem!!! (z małą przerwą na Sopot) aż do wyjazdu do Insbrucka :) P.S. Umrę jako stara panna. Kiedy kończy się sezon wystawowy??? Chcemy się pobrać, a nie mamy wolnego weekendu!!! :)
  14. [quote name='akard']Gratki wielgaśne:) Szkoda, ze nie wiedziałam,że będziecie w Chojnicach...:placz:[/quote] to trzeba było do nas zadzwonić :)
  15. [quote name='idabo'] Jednak muszę Ci powiedzieć:shake: ,że w ostatnim czasie jestem bardzo niemile zaskoczona ilością zdjęć w Korkowej galerii:mad:[/quote] Ja też :) ... a nasz aparat jest w reklamacji (oby tam był jak najdłuzej i nie dał się naprawić) Kto mi pomoże przekonać Dużego, że Wunga koniecznie potrzebuje NIKONA (najlepiej 80) :) ???
  16. [quote name='Rinuś'][I][B]Gratulacje!!!!!!!!!!1[/B][/I] [I][B]śliczny pies :loveu::loveu::loveu:[/B][/I] [I][B]jak Ty jechałaś z Dogiem pociągiem ??:crazyeye::crazyeye::p[/B][/I][/quote] Nie wiem, jak dla Kasi - ale dla mnie największym problemem jest wpakowanie doga do wagonu. Zawsze boję się, że pazur lapy wejdzie mu w te dziurki w schodkach i się złamie. Jedna osoba wchodzi więc do wagonu i czeka w drzwiach a druga mowi psu "hop" i drży czy pazury będą całe. Po wejściu do przedziału Korek zasypia. O! Dog niemiecki w przedziale budzi zazwyczaj ogromny respekt wśród konduktorów :diabloti: Znam dziewczynę, która dość regularnie podróżuje z dwiema dożycami :)
  17. [SIZE=4][COLOR=blue][B]GRATULACJE!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] Kasiu, podziwiam - poradziłaś sobie za wszystkim znakomicie. Gratulacje dla Teufelka i dla Ciebie!!!
  18. Kochani, bardzo, bardzo wszystkim dziękujemy!!! Korek rozpoczął starania o dorosły championat a ja puchnę z dumy, że zrobił to w takim stylu :) Anovi - mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce (albo jeszcze lepiej: razem gdzieś pojedziemy) i nasze wariaty będą mogły się sobą nacieszyć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: (wczoraj Korek usiłował przekonać, że jest fajny Julinkę z Jaśkowej Doliny. Po chwli niestety mu się to udało i bawiły się tak, że: - prawie skasowały nogę Dużemu, - przewróciły stolik sędziowski (na szczęście na ringu, na którym ocena dawno się zakonczyła :) ) mimo, że były na smyczach :evil_lol: Kasiu Treufelkowa - wysyłaj, co masz!!! (mam nadzieję, że coś się będzie nadawać do publikacji na stronie... )
  19. W związku z tym, że to Galeria :) wklejam dwie aktualne fotki Wungi (to ostatnio nowe imię Korka) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7870/26072hb0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3059/wungarr2.jpg[/IMG][/URL]
  20. Martuś!!! Żyjesz!!! :) Poproszę o fotki z rodzaju dziecko i dog :) i w ogóle o informacje, jak zachowuje się taki duuuuzy pies przy takim maaaałym dzieciątku :) Jojuś - dzięki za donosicielstwo :) Co do Euroazji i Europejskiej - oczywiście, jedziemy :)
  21. [quote name='PANGEA']W[B][U] lutym jest "Eurazja", to wystawa dajaca ch Rosji i ch Federacji Rosyjskiej no i nominacje na Crufta.[/U][/B] Dokladnie to sa dwie wystawy w sobote i w niedziele. A w tym roku bylo -26 stopni:eviltong: Podobno bylo rewelacyjnie:p[/quote] No kochana, wiesz jak zachęcić, hihihihihihihi :) Jedziemy na 100% :)
  22. [quote name='simbik']Hi,hi,hi my to jeszcze do pośredniej nie dorośliśmy :roll:. To Was wykorzystam na chwilę do potrzymania mojej Opy w trakcie naszej oceny :cool3: .[/quote] :lol: :lol: :lol:
  23. [quote name='simbik']Ale Europejska jest za rok w Budapeszcie :razz: [URL]http://www.eurodogshow2008.hu/[/URL] i też się chcemy wybrać :lol:[/quote] No to źle nas poinformowano - TZ własnie stwierdził, że to nie przeszkodzi mu w tej wyprawie :) Do Budapesztu oczywiście jedziemy!!! Kocham tamtejsze wystawy (mimo potwornego bajzlu :) ) i mentalność Węgrów :) Pangea - fajnie było? :) W lutym tam chyba cholernie zimno... Cóż... wyglada na to, że bez względu na to, co bedę mówić i tak tam pojedziemy :) Na Białoruś przyjechala hodowczyni z Nowosybirska :) To jest dopiero wyczyn - 4500km w jedną stronę :)
  24. [quote name='simbik']Czyżbyście się do pośredniej wybierali :lol: ?[/quote] Do pośredniej :) Najwyższa pora rozpocząć dorosły :) bo trochę to zaniedbaliśmy :mad: zakręceni rankingiem młodzieżowym, hihihihihi :evil_lol:
  25. [quote name='simbik'][COLOR=green][SIZE=6] [/SIZE][/COLOR] My się raczej na Białoruś nie skusimy :eviltong: ,.... tak samo jak na Rosję. .[/quote] Do Rosji niestety jedziemy - w nastepnym roku europejska jest w Moskwie. Ukochany już zapowiedział, że wybierają się tam z Korkiem :) Po pierwsze: Moskwa, po drugie: europejska :) Mam do wyboru - albo puścić ich samych i umrzeć z nerwów, albo pojechać z nimi :) Wybieram chyba to drugie...
×
×
  • Create New...