-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
[quote name='MEGNUM']Muszę się podzielić radosną nowiną. Po 30h strajku głodowego właśnie wciągneła michę karmy:multi: Mam nadzieję że jutro rano też nie pogardzi.... [/quote] no proszę... :evil_lol: [quote name='MEGNUM']Dziękujemy za słodkości:) Warto warto i naprawde już mam w nosie czy bedzie piekna w oczach sędziów i innych dogarzy. Dla mnie jest najpiękniejsza a przede wszystkim ma taki charakter jaki chciałam. Nie jest płochliwa za to uparta. Wygadana strasznie, pyskuje i sie złości jak jej nie pasuje. A w nocy, a szczególnie nad ranem przytula sie tak jak jej mamusia, tak jak żaden inny pies nie umie tylko dogi, I patrzy z góry na mnie jak leżę, taka zadumana patrzy a jak nucę to przekręca główkę na boki. Uwielbiam jak daje buziaczki, to też po mamusi:loveu: Sadza tyłeczek aby wyżej, głowę kładzie na kolankach, podskakuje jak konik gdy się bawi no i się ślini już niesamowicie. Właśnie taką chciałam i o takiej marzyłam a teraz mam i się cieszę jak cholera;) Dobrej nocy dla Korka i Dużych. P.s. Czy administrator Waszej strony to żyje jeszcze????:mad::evil_lol:[/quote] Wiesz, Magda, jakbym siebie czytała... Opis charakterku też jakoś dziwnie mi znajomy :loveu: Inteligentny pyskacz, który jest maskotą :loveu: Skąd ja to znam??? Administrator żyje i nawet ma się nieźle. Nie ma natomiast co wstawiać, bo jakby to delikatnie ująć... no dobra, będzie wprost: Korkowi się nie chce pisać aktualności :evil_lol: Ale obiecuje to nadrobić, może pojawią się jakieś nowe fotki (bo ostatnie są z młodzieży, wiem, wstyd :oops: :evil_lol:) Dobranocka
-
Korek ma zakaz wchodzenia na łóżka, więc tylko na nch siada pupą - ani jedna "stopa" nie dotyka siedziska :) Nawet nie próbuje wpakować się cały - wie, że nie wolno i już. (wyjątek jest podczas podróży i nocowania w hotelach, tam zazwyczaj ma swoje łóżko - wtedy śpi na nim zachwycony. Co ciekawe, po powrocie do domu warunki nadal są dla niego jasne i niezmienialne: na kanapach można tylko siedzieć) Co oprócz siedzenia na kanapie (albo na moich kolanach, np w poczekalni u weta) dla mnie jest już od dawna normalne, a dla ludzi nie mających doga dziwne: picie z butelki, picie z kranu, są w szoku gdy pies na hasło "podaj łapę" - podaje, a oni muszą się cofnąć, bo jest długa i wielka. Takich rzeczy jest cała masa :) Axelku - to, co Wy nazywacie "frustrowaniem" u nas jest "zapychaniem" i faktycznie jest jaką nirwaną dla psa :) Korek potrafi do tego cichutko śpiewać :)
-
[quote name='MEGNUM']Rzeczywiście:lol: Śliczne zielone zdjęcie:loveu: [B]Ja chcę już laaatooooo[/B]:angryy:[/quote] ja też :) a jak pięknie dogi wyglądają na plaży... Miszela jest słodka :loveu: Warto było czekać :lol:
-
[quote name='MEGNUM']I uparcie leżały na głowie tak z tydzień:evil_lol: [/quote] "czapkę" też przerabialiśmy :) Też czteromiesięczny :) [IMG]http://dogi.pl/fotki2/thumbs/ElCorazon4m1.jpg[/IMG]
-
[quote name='MEGNUM']U nas masełko poskutkowało może ze 3 razy... to samo serek, jogurt, oliwa, ser żółty itd..... Wszystko pycha za pierwszym razem o potem juz feee. Jednym słowem jaja sobie robi:evil_lol:[/quote] wybredna pannica, hihihihi Tym bardziej się nie daj :) [quote name='MEGNUM']Nawet nie są zaplastrowane bo jedno się jeszcze musi dogoić. A stanęło sobie jak zdjęłam kubeczek i tak sobie stoi to jedno. Czasem tylko opada odpocząć. Wygląde przekomicznie:loveu:[/quote] Moje ukochane zdjęcie czteromiesięcznego Korka który kombinował z postawami wystawowymi :) (spojrz na uchole :) ) [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4975/pict00853pb.jpg[/IMG] [quote name='MEGNUM']Oj my nie mamy żadnych fajnych fot bo to czarne to ciężko porządne foto strzelić. Robie w domu to czarna plama, na dworzu [B]ciężko całego psa złapać w kadr[/B].... I rzeczywiście 3 osoby MUSZĄ być:lol:[/quote] najczęściej na fotkach pojawia się albo ogon, albo NOOOOOOOS :evil_lol:
-
[quote name='MEGNUM']Sylwia ja protestuje!!!! Jak to nie będziecie wystawiać w PL??? To kiedy my sie spotkamy:placz:[/quote] na spacerku? wpadniesz do nas? wpadniemy do Ciebie? Możliwości jest mnóstwo :) Nie widzimy sensu w pokazywaniu psa cały czas w tych samych miejscach, u tych samych sędziów. Zamiast kolekcjonować polskie CACe i CACIBy pobawimy się w coś innego :) [quote name='MEGNUM']Miszela szkut niedobry postanowiła się odchudzać:shake: Myślałam ze to jakiś protest głodowy w związku z tym, ze pańcia do pracy lata i zostawia w domu samą, ale tak mnie ciagle całuje ze to chyba nie o to chodzi. W każdym bądź razie wczoraj postanowiłam, ze pieścić się nie będę:mad:!! Stawiam miche i jak nie chce to zabieram i stawiam o nastepnej porze posiłku. Od wczoraj rana jeszcze nie wymiękła:roll: [/quote] Twarda bądź!!! :evil_lol: A serio - my mamy opcje awaryjne, czyli roztopione masełko lub twarożek wiejski. Gdy Korek próbuje wymusić niejedzeniem karmy kolejną porcję mięska zabieramy miskę. [quote name='MEGNUM']Co tam jeszcze hmmmm ??? Ucho jedno stoi drugie leży:lol:[/quote] W tym wieku mają prawo robić wszystko, na co tylko przyjdzie im ochota :) [quote name='MEGNUM']A poza tym jest kochana:loveu:[/quote] wyobrażam sobie :loveu: [quote name='MEGNUM']Koreczek jaki fotomodel:razz: Śliczne fotki:)[/quote] to załuga Klaudii. Szczerze mówiąc - nie mam zielonego pojęcia, jak ona to robi, że wychodzą fajne. Mnie to zupełnie nie wychodzi. Może kluczem do sukcesu są przynajmniej trzy osoby do zrobienia zdjeć (jedna - focąca, druga - trzymająca psa i trzecia - robiąca za wariata :) )? A może coś całkiem innego? :)
-
Megnum - co słychać u Michelki? :loveu:
-
Witam, dla znajomej, która ma wielką ochotę stać się właścicielką kilkunastomiesięcznej suni ON szukam ilustracji/zdjęcia z prawidłowym zgryzem ONka. Czy macie pojęcie, gdzie coś takiego znaleźć?
-
[quote name='MEGNUM'][URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=5331&kat=61[/URL][/quote] albo tu: [URL]http://www.krakvet.pl/econetti-rekawica-pielegnacji-siersci-p-3038.html[/URL] Ja kupowałam w Krakvecie, ale widzę, że tam jest droższa i bez mydełka gratis (te kupuje się osobno). Jestem z niej bardzo zadowolona. A teraz dwa słowa o wystawach... W ten wekend Korek po raz ostatni będzie pokazany w Polsce. W zasadzie już Bydgoszcz miała być jego ostatnią wystawą, ale uwarunkowania zawodowe powodowały, że do ostatniej chwili nie wiedzielismy czy pojedziemy. Z tego też powodu zgłosilismy się na wystawę do Leszna, zapowiadającą się dość atrakcyjnie. Dodatkowym argumentem by akurat w Lesznie zakończyć trasę po Polsce jest przepiekny zamek z doskonałą kuchnią w którym będziemy mieszkać. Może Korkowi się przypomni jak to dumni i dostojni przodkowie mieszkali w pałacach i zacznie się zachowywać trochę bardziej powściągliwie. Bo jak nie to zapłacimy majątek za pałacową porcelanę :cool1:
-
[quote name='halbina']Miniasty [B]Korek jest i tak całuśny![/B] [URL]http://halbina.posadzdrzewo.pl/[/URL] odwiedź moje drzewo i posadź własne![/quote] Zwłaszcza rano, gdy rozdaje całuski na przebudzenie i zieeeewa prosto w twarz :evil_lol: Fajna strona, nie słyszałam o niej wcześniej. Już posadziliśmy :) [URL]http://korkosmok.posadzdrzewo.pl/[/URL] zapraszamy do odwiedzin :)
-
[quote name='Azja i North']Cześć Klaudia :) A co do wystaw, w chwili obecnej nie mamy pojazdu więc tłuczemy się się pociągami, a to nie przyjemność. Ale może w tym roku postaramy o jakieś autko to wtedy tez ruszymy na podbój do innych krajów :)[/quote] Oj... pamiętam ten okres w swoim życiu :) Nie mieliśmy samochodu, bo nie był nam potrzebny - wszędzie gdzie chcieliśmy dało się dojechać taksówką/pociągiem/samolotem. Gdy pojawił się Korek logicznym nastepstwem była myśl o aucie. Szukanie trwało ładnych kilka miesięcy (miało to być kombi, z bagażnikiem tej wielkości, aby Bąblowi było wygodnie w długich trasach), w międzyczasie wybraliśmy się z Potworem na wakacje do Krynicy Morskiej (PKSem - miał wtedy 5 miesięcy), na narty do Szklarskiej Poręby (pociągiem, kilka razy - wtedy już był w okolicach roku i starszy). Na szkolenia z psem zasuwałam metrem. Na wystawy - pakowaliśmy się do samochodu znajomych albo pociągiem. W efekcie - mam doskonale oswojonego ze środkami transportu psa :) Mimo wszystko - duże wygodne kombi z bagażnikiem na dachu to świetna rzecz. Nie trzeba tłumczyć, przepraszać, prosić, denerwować, zastanawiać jak będzie etc. Nie trzeba ograniczać ilości psich rzeczy zabieranych ze sobą. I najważniejsze: świat stoi otworem, a na zagranicznych ringach jest naprawdę miło :) Tak miło, że podjęliśmy już decyzję o wycofywaniu się powoli z polskich wystaw. P.S. Czarne dogi są koszmarnie trudne do fotogafowania - zgadzam się w 100%. Klaudia Jojkowa na szczęście mieszka dość blisko :) :cool1:
-
[quote name='PIKA']Oblecę z ta wiadomościa chyba wszystkie fora :cool3: Dwie nasze pary zdominowały "pudlo" na Virtual Geat Dane Show[IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/celb%20%283%29.gif[/IMG] Gratulacje dla Korona Borealis [URL="http://www.forum.molosy.pl/showpost.php?p=472999&postcount=78"]za I-sze miejsce[/URL] [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/celb%20%2820%29.gif[/IMG] i dla Modrych Efektów [URL="http://www.forum.molosy.pl/showpost.php?p=473008&postcount=80"]za III miejsce[/URL] [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/celb%20%2822%29.gif[/IMG] Wielkie brawa dla Polaków na 35 zgloszonych par, to niezly wyczyn [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/celb%20%286%29.gif[/IMG][/quote] GRATULACJE ogromne!!!! :multi::multi::multi: Bardzo cieszę się ze zwycięstwa Koronki, ogromnie raduje mnie podium dla Modrych!!! :multi:
-
Mój głuptas :loveu:
-
[quote name='Dozia_13']CZemu tylko jedna fotka?? Ja czekam na wiecej piękności... :P[/quote] Piękności nie będzie, Korek dziś miał Dzień Miniasty [IMG]http://i006.radikal.ru/0802/7e/975d113ecc10.jpg[/IMG] Klaudio Jojkowa, nie mam pojęcia co robisz, że ten pies wygląda na twoich fotkach zdecydowanie lepiej niż na moich ;) W każdym razie podziwiam coraz bardziej :)
-
[quote name='Azja i North']Witam serdecznie :) Piękne zdjęcia Korka (mojego ulubieńca wśród Modrych). Gratulujemy kolejnego Chempionatu. [B]Korek tak pięknie zawsze się wystawia[/B] :) gdyby moje chłopaki tak stały. Pozdrawiam serdecznie Berata & Azja Sarras Mały Smok & North Cescades Ankh Morpork[/quote] Witaj! Bardzo miło mi gościć Was tutaj :loveu: Korek łypie teraz na mnie złowrogo, pewnie przypomina sobie, co mówiłam dziś w lesie, próbując zrobić mu jakąś fotkę, o jego postawie :diabloti: (nie były to miłe słowa, padło też coś o ograniczeniu wołowiny i o tym, że zachowuje się jak durny szczeniak i że nigdy już nie zabiorę go na wystawę, jak będzie tak stał i mnóstwo innych rzeczy :evil_lol:). Jakie to szczęście, że na ringach wystawowych nie leżą patyczki... Zobaczyłabyś, co potrafi mocno zdesperowany pies :evil_lol: Przyznam, że do Torunia jechałam z myślą, że albo wygramy w fajnej stawce albo przegramy z honorem z pięknymi psami (i Azja i Aleksander Atheneumowy bardzo mi się podobają). Do zobaczenia gdzieś na ringach zagranicznych!!! P.S. Moja dzisiejsza porażka fotograficzna i pięknie wystawiający się Modry :evil_lol: [IMG]http://i018.radikal.ru/0802/3f/a4b1122559ec.jpg[/IMG]
-
[quote name='moth']Robiliśmy awanturę. Zarząd Główny umył ręce. Dowiedzieliśmy się, że mamy psy mysliwskie, więc nie zmarzną. My się mamy ciepło ubrać i wyglądem nie przejmować bo oceniać nas będzie kobieta. Na 3 dni przed wystwą była mozliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. Ja czekałam do ostaniego dnia, bo była obietnica, że jak będzie bardzo zimno, albo np będzie padać, to jednak psy zostaną ocenione w hali, po zakończeniu ocen innych psów. Ponieważ w sobote się tak nie stało to nie chciałam ryzykować i w niedziele nie pojechałam. Ja mojemu psu nie będe fundować marznięcia więc zostaliśmy w domu. Korek jest cudny, gratuluje kolejnego championatu. :multi:[/quote] Witajcie, Kochani!!! :loveu: Psy myśliwskie - O.K. tyle, że widziałam też ludzi, którzy przyjechali na wystawę z psami i dzieckiem/dziećmi. Te nie wyglądały na myśliwskie :diabloti: i ewidentnie marzły. O tym widocznie nie pomyślano. Dobrze zrobiliście, że zostaliście w domu. Nie było sensu ryzykować. Do zobaczenia gdzieś w świecie! :)
-
[quote name='Dozia_13']A gdzie kupiliscie tą Rękawice?? może i mybśy cuś takiego sobie sprawili... :([/quote] W Krakvecie. Dozia - zacznij od delikatnego głaskania Elzy miękką szmatką, potem rób to samo mokrą, potem rękawicą. Na zakonczenie - zawsze przysmaczek :) [B]Czarna[/B] [B]Hańcza [/B]- bardzo się cieszę :)
-
Jupi - bardzo dziękuję :loveu: Dozia_13 - Korek kocha wyczesywanie :) Mógłby tak stać cały dzień i się przekręcać z jednej strony na drugą :evil_lol: Nienawidzi za to kąpieli (wanna i prysznic to wrogowie prawie tacy, jak odkurzacz :diabloti:). Dwa tygodnie temu kupiłam rękawicę Econetti i znaleźliśmy kompromis: pies stoi i się obraca w różne strony, a ja szoruję go mokrą rękawicą, która zbiera kłaki wyśmienicie, a przy okazji pierze psa :)
-
[quote name='Cloudy']Gratuluję raz jeszcze - Championatu! Oczywiście będę się kajać - o championacie nie wiedziałam, a gratulowałam.... BOBa!! Dopiero potem Kasia mi powiedziała, jaką głupotę palnęłam :roll: Wydawało mi się, że to Koraskowi przypadł... Jeszcze raz przepraszam !! [/quote] Cloudy :) Zupełnie nie rozumiem, za co przepraszasz :) :) :) Wystawa w Toruniu była naprawdę fajna. Nie podobało nam się tylko kilka rzeczy: - ringi na zewnątrz (gdybym była właścicielem rasy, której taki ring przypadł w udziale zrobiłabym awanturę przed wystawą i na pewno na niej nie pojawiła) - to nie ta pora roku, - wtykanie przez panią zdającą egzamin paluchów do psich pysków - zanim doszło do nas pani już się trochę hamowała (przy ringu na ten temat było głośno - i dobrze). Nie mam nic przeciwko bardzo skrupulatnemu badaniu psiej paszczy, wymagam jednak bezwzględnie dezynfekcji rąk przed każdym psem. - fajnie byłoby też, gdyby przed wystawą na stronie organizatora pojawiała się (nawet w ostatniej chwili) informacja, że na ringu takim a takim będzie odbywał się egzamin sędziowski i w związku z tym następuje zmiana oceniającego psy. Szkoda że tego dnia akurat tak się stało na dozim ringu - liczyłam na ocenę od P. Króla. To ze względu na niego wybraliśmy wystawę w Toruniu (bardzo sobie cenię tego sędziego). Nic to - czwarty championat zdobyty :multi: Już cieszę się na ten sezon :) [quote name='Cloudy']Świetnie się prezentujecie i nie ma znaczenia, czy na hali czy w plenerze. Śliczne zdjęcia, dogom bardzo do twarzy w starych murach :cool3:[/quote] Jesteś bardzo miła :) Dziękujemy za komplementy :) P.S. Jednak hala - plener ma znaczenie :) na świeżym powietrzu czerń się trochę gubi :evil_lol: (kto kłamał, że najgorsze jest pierwsze linienie??? horror jest dopiero w tym roku - psia sierść jest wszędzie, a Korek z czarnego doga zmienił się w czarno - brązowego :) )
-
[quote name='czarna_hancza']hehehe...[B]czyzbyscie podbijali dalej swiat? :cool3:[/B] I bardzo dobrze!! Z takim cudenkiem :loveu: Pierniczkowe fotki sie nie otwieraja :( Tzn tylko druga sie otwiera :-([/quote] No pewnie :) :) :) P.S. Jak teraz z fotkami? Lepiej?
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
Sylvia_76 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Świetne dziewczyny! :loveu: Fajnie, że są razem. -
[quote name='czarna_hancza']Hihihi[B]...championat ojczyzny na koncu[/B] :lol: Gratuluje dzisiejszego "piernikowego" sukcesu:laola: ;) Ps.Torun jest pieknym miastem i daje mozliwosci ladnego "tła" wiec cos czuje ze i stateczne fotki sie znajda hm? ;)[/quote] Na jakim końcu? :) To dopiero początek :evil_lol: Sezon dopiero się rozpoczął :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fotki pierniczkowe (tylko kilka, bo pędziliśmy głodni coś zjeść :) ) [IMG]http://images28.fotosik.pl/160/848fb84254a1ba8d.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6352/smok1xc3.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images30.fotosik.pl/160/c99c0ffcd21d8627.jpg[/IMG] [IMG]http://i025.radikal.ru/0802/e8/d451cb0bca66.jpg[/IMG]
-
Miło nam donieść, że Korkosmok wypełnił w dniu dzisiejszym warunki do uzyskania tytułu Championa Polski. Champion wygląda tak: [IMG]http://i006.radikal.ru/0802/36/81ea6424b6a0.jpg[/IMG] tzn. dziś tak wyglądał :cool1:
-
Kasiu Simbikowa - bardzo dziękujemy :loveu:
-
hau hau hau hau hauhauhau hau hauuuu (tłum: wszystkiego dobrego i dużo wołowiny Tato) Drogi Cacao byś zawsze był tak pięknym psem, żyj długo i szczęśliwie [IMG]http://www.greatdane-pedigree.pl/blekity/rod/Cacao_deGaraba.jpg[/IMG] wszystkiego dobrego życzą Ci wdzięczni za Korka - Duzi