-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='leemonca']dzieńdoberek!! a właściwie złydzieńdoberek:cool1: u nas leje jak z cebra, a śniegu po kolana, wyobraźcie sobie jak to wygląda :mad:, najwyższe kalosze nie zdają egzaminu, Haker nie chce wychodzić na dwór, a mnie boli bark, pięta i znowu kręgi śródpiersiowe:placz:, nie mogę stać, nie mogę siedzieć, nie mogę leżeć!!!chyba się zaraz powieszę :grab:, czy ktoś może wie czy to przyniesie ulgę :razz:????[/quote] [B]to moze sie utop???:razz: woda przynosi ulge....:evil_lol: [/B]
-
[quote name='Behemot']Fotecki, nie foteczki. Jak Ty piszesz? :shake:[/quote] [B]ups....:oops:[/B] [B]ales ze mnie gapciulka oj[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Behemot']My chcemy blogaska!!! :mad: Tylko żeby zdjęcia były do góry nogami, bo inaczej to w ogóle oglądać się nie da :shake:[/quote] [B]chce-my chce-my blo-gas-ka!!!![/B] [B]ale zeby byly na pewno foteczki slicnego piesecka...[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon'][U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/107/ac6bb6043c3fdf0c.jpg[/IMG][/URL][/U] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] [B]Wstydz sie kobito:razz: jak mozesz sie nasmiewac z seksualnego inaczej?[/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']to sobie chociaż wydłub te pestki z pomiedzy zębów :diabloti:[/quote] [B]ups.....:evil_lol: [/B]
-
[quote name='Vectra']a myslałam że się wzruszysz :-( :-( a Ty tak chamsko zęby szczerzysz :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B]alez kiedy ja jestem wzruszona, tak wzruszona ze z tego wzruszenia to nie wiem co robie i zeby szczerze:evil_lol: [/B]
-
[B]poranna gimnastyka Diluchy pietruchy:)[/B] [B]no to rozgrzewka, jezykiem koooleczka[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/7d550227392a921a.jpg[/IMG][/URL] [B]lekki sklon[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/152/5cf12f048af3eec8.jpg[/IMG][/URL] [B]rozciagamy szyjke , krecimy gloweczka[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/61/9a1ab22eb8bc4c15.jpg[/IMG][/URL] [B]i wymach lewa tylna[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/a58b2cd23f6c4869.jpg[/IMG][/URL] [B]a teraz prawa [/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/fe98dc9762d41ab7.jpg[/IMG][/URL] [B]i gleeeboki sklon[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/9688fcc79ac438af.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]helol:) dobra przyznam sie ..nie lubieje szczurkow wiec nie bede ci tu sciemniac jakie ci to one nie sa piekne cudne i wspaniale:) ale Axa tzn oko super:)[/B]
-
[quote name='Vectra']ja zawsze wszystkich chętnie pomagam :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] [B]he he he :evil_lol: ( to byl szyderczy smiech ):diabloti: [/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:cześć Dilerki [/B][/I] [I][B]No ...co to za zle fluidy tu krążą:razz:pogonić je:mad:[/B][/I] [/quote] [B]staram sie ale taka jedna Vectra ,nie wiem czy znasz, mi nie pomaga....:evil_lol: [/B]
-
[B]bylam obejrzalam i czekam na te extra obiecane na wieczor:)[/B]
-
[quote name='Vectra']masz wiadro wody [IMG]http://images1.fotosik.pl/164/17c45154dad2c1fa.jpg[/IMG] bo u Ozzulkowej widziałam że się papryczków najadłaś ;)[/quote] [B] no i super na wscieklego psa sie od razu przyda....[/B]
-
[quote name='groszek83']tak pewnie znowu mi nie wierzą :shake::shake: mam zacytować:diabloti:[/quote] [B]dawa cytata:)[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']no ,ale wtedy jak zaatakuje nas większy pies to trzeba go poinformować że nie może nas pogryść bo mamy tylko małe wiaderko wody na mniejsze psy.:evil_lol:[/quote] [B]albo poprosic zeby chwilke poczekal bo musimy zadzwonic do przyjaciela coby wieksze wiadro przywlokl:)[/B]
- 78403 replies
-
[B]witaj cieplutko Ewuniu :)[/B]
-
[quote name='AlKil'][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2205/clappingky3.gif[/IMG][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2205/clappingky3.gif[/IMG][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2205/clappingky3.gif[/IMG] muszę kupić sobie większą torebkę!!!!:roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] [B]albo mniejsze wiadro:)[/B]
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]Czesc Pysia:) nie wysilam sie na wiecej bo mnie siem nie chce po prostu....moze sie potem rozkrece to dodam cos blyskotliwego:evil_lol: [/B] -
[B]halo halo potwierdzam obecnosc mojej skromnej osoby..:)[/B]
-
[B]no to tego dzien ....niech mu bedzie dobry:) wiedzialam ze sie tu nieco posmieje[/B] [B] ale zeby takie chwile grozy przezywac....jakies usilowania zabojstwa ogladac...co to sie dzieje panie dziejku....[/B] [B]ja zadam dowodu ze z Ozzulcem wszystko ok:evil_lol: [/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Kate I Luka']Aga... Ty dziś chyba lewą nogą wstałaś:glaszcze: :glaszcze: Ja już odliczam do końca dzisiejszej pracy, a co chwile zastanawiam się czego to ludzie nie wymyślą :shake:[/quote] [B]to nie ja wstalam lewa noga tylko swiat :evil_lol: [/B] [quote name='Vectra']ooo jak tu powiało optymizmem ;)[/quote] [B]a bo ja mam dzis mecz Aga kontra reszta swiata....ale juz mi sie nieco poprawilo bo bylam u ciebie:) tera polece do Ali i do Debe i bedzie juz prawie ok:evil_lol: [/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
czesc i czolem i kolanem:) -
a i jeszcze do tego kupilam sobie winogrona i nie sa slodkie ..jakbym chciala cytryny to bym chyba powiedziala..... i benzyna podrozala i nie bylo mojego ulubionego chlebka w piekarni.... czuje sie taka saaamotnaaaa buuuuuuu
-
Witam kochani a ja wlasnie wrocilam z pracy...zla, wsciekla i podminowana ..za jakie grzechy ja musze pracowac z ......nie , nie moge sie wyrazac....wrrrrrrr ..dobrze ze chociaz ten snieg stopnial Dili wypadl na ogrodek i wrocil niespodziewanie zadeptal cala chalupe a ostatnia rzecz na jaka mialam ochote to mycie podlog, potrzebuje kawyyyy i papierocha sobie zapale, a co?