Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [B]a kawke pije w moim ukochanym kubalu[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/109/fabfc5ff40da1416.jpg[/IMG][/URL]
  2. [B]a jesli chodzi o gimnastyke poranna to byla ,owszem[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/109/8fd0ee1f7dfcf121.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol:
  3. [B]tak jest dzisiaj u mnie...buro ,szaro i ponuro....[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/2023f2cc93c26ded.jpg[/IMG][/URL]
  4. [B]no wlasnie nie spij..taki piekny dzien mamy ...:diabloti: [/B]
  5. [quote name='Kate I Luka']Cześć Dilusie, już po gimnastyce porannej???[/quote] [B]taaa i po kawce i po sniadanku i po spacerku:)[/B]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to nie groszek to Dilerka;)[/I][/B][/quote] [B]ja nie mam dola ja mam zanizone poczucie wartosci wlasnej:razz: [/B]
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:[/B][/I] [I][B]Witaj zdołowana Ago;)[/B][/I] [/quote] [B]Witam :) juz nie jestem zdolowana dogomaniaczki mnie podniesli na duchu:)[/B]
  8. [quote name='Usia']dzien dobry my 1-y raz wiec sie przywitac chciałam [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/fe98dc9762d41ab7.jpg[/IMG][/URL] wygibasy z rana ;) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/107/ac6bb6043c3fdf0c.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] witamy cieplutko:)
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jaka extaza:loveu:[/B][/I] [/quote] [B]dziwisz sie? nie co dzien ma piesek suchy chleb....[/B]
  10. [B]nic nie rozumiem buuuuu jaka taka niekumata jezdem buuuuuu....no i nawet dzien dobry nie powiedzialam..nie dosc ze nie kumata to jeszcze chamowata....[/B] :cool3:
  11. [B]dzien dobry wstretne gadatliwe babiszony:)[/B] [B]u mnie pada .... i pada i pada i bylam z psem na spacerze i zmoklam jak ten pies ale to nie byl moj pies tylko kolezanki a ja z nim wychodze czasem bo normalnie to on przy budzie jest ale se musi pobiegac czasem no nie.....zeby nie bylo! lancuch ma dlugi...........................................cetkowany ,krety.....:evil_lol: [/B]
  12. [B]bo ja to teraz nie wiem ...o tych zmijkach to se mam do siebie tez wziac? bo nie wiem czy sie czuc urazona czy nie......[/B]
  13. [quote name='agnes1']Mam nadzieje że nie, ale może co niektórych wiatrzysko porwało:crazyeye:[/quote] [B]chude takie czy co , niedozywione ze byle podmuszek zaraz porywa??:evil_lol: [/B]
  14. [B]haluuuu...... pomarli czy co?:)[/B]
  15. [quote name='paula_z']Buhahaha :roflt: corcia :klacz: Czesc Aga :lol: Fajna ta gimnastyka :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/102/fe98dc9762d41ab7.jpg[/IMG][/URL] :D pies na dwoch lapkach ;)[/quote] [B]a niech chlopak cwiczy , lepiej niech ma zajecie bo jeszcze gdzie w zle towarzystwo wpadnie:)[/B]
  16. [quote name='evaxon']:grin: ni edosc ze bez jaj to jeszcze kocha inaczej :grin:[/quote] [B]wypraszam sobie ja nie napisalam ze on jest kochajacy inaczej.....[/B] [B]czuje sie nierozumiana przez swiat i bede plakac:placz: [/B]
  17. [quote name='Behemot']ale poco mi sluchafki? :roll: ja kce zaspiewac, to pszeciesz do sluchawek nie bede nie? no to do czego mam spiewac jak nie mam skajpa no? Do tej dziurki? :roll:[/quote] [B]do dziurki??:crazyeye: chcesz spiewac do dziurki???[/B] [B]o matko buska i giertycha co to sie wyprawia na tym swiecie....[/B]
  18. [quote name='groszek83']Ale ja jeszcze nawet nie zaczełam:roll::roll:[/quote] [B]a bo ja sie juz wprawiam na wszelki wypadnik:)[/B]
  19. [quote name='groszek83']Nie siostro Princesso nie mam skype możesz przysłać do mnie swego brata Princesska Juniora pozwole mu w swej łaskawości zainstalować sobie skype i będe Was dodatkowo swoim [B]głosem anielskim[/B] zapraszać:loveu::loveu::loveu:[/quote] [B]....a uszy ich puchli i wiedli i nagla potrzeba wiedzeni w jeden glos krzyczec poczeli......litosciiiii...litosciiiiii...[/B]
  20. [quote name='dbsst']a taka głebie daje mój nowy obiektyw, niestety nie umiem go ustawic do aparatu :placz: :placz: :placz: :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/108/1ab1921523c82d0e.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]nie trzeba zaraz plakac .....sie naumiesz , no panik!:)[/B] [B]ja tez nie umiem wielu rzeczy i nie oglaszam na dogo zaraz...aj aj wstydz sie :evil_lol: :evil_lol: [/B]
  21. [quote name='Vectra']Groszek ,a czy ja moge pomóc ci przy blogasku :cool3: :loveu: bo wiesz ja nie mam pieska bo mam alergie na siostre mamy :shake:[/quote] [B]cheba sie musisz ustawic w kolejce....albo dac lapowke....czekolade albo cus:)[/B]
  22. [B]ABSy super hiper!!!:)[/B]
  23. [quote name='Behemot']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Możesz przestać mnie rozśmieszać? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B]moge....ale juz teraz ? bo tak jakos dzialam dzis w zwolnionym tempie i zanim zajarze to moze potrwac:)[/B]
  24. [quote name='Behemot']Hamlet...? Ale to straszny lamus był :evil_lol: Łaził z tą czachą i smędził :shake:[/quote] [B]na oka mi sie rzucilo...patrze i czytam ' lazil z czacza'..i nie rozumiem o co chodzi....:evil_lol: [/B]
  25. [B]ja moga byc twoja siostrzyczka ale dopiero jutro...jutro nie bede istniec bo ide na urodziny i sie zaleje i bede zalana ( tzn. w zalewie alkoholowej )i w innym wymiarze..to tak jakbym nie istniala:evil_lol: [/B]
×
×
  • Create New...