Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Pysia']Jak tylko poprosisz odpowiednio to będzie bardzo :diabloti:[/quote] [B]to ja siem jesce zastanowie....[/B]
  2. [B]halo halo:) przyszlam ci powiedziec ze tu bylam a u mnie w blogasku na razie nie ma nowych fotek bo mi sie nie chce dawac....:diabloti: [/B]
  3. [quote name='Pysia']To przyjeżdżaj od razu do mnie :eviltong:[/quote] [B]a bedzie bolalo:nerwy: ?[/B]
  4. [quote name='Pysia']Jesteś taką samą psychopatką jak ja :crazyeye:[/quote] [B]ze co:crazyeye: ze ja psycholopatka:crazyeye: [/B] [B]:diabloti: [/B]
  5. [B]zglaszam obecnosc i melduje poslusznie ze zdjecia popodziwialam:)[/B]
  6. [quote name='Pysia']Jak machałaś? Opowiedz? :diabloti: A tak w ogóle to ładnie tak wyśmiewać się z inwalidy? :mad: Czekaj jak przyjedziesz do Katowic :cool1:[/quote] [B]machalam pomalu i delikatnie, mieciutko dociskalam stopka i nagle trach! sie zgielam i sie nie umlam wyproscic....:razz: [/B] [B]czekam az przyjade:diabloti: [/B]
  7. [quote name='Kate I Luka']Cześć Agusio Dilusie :multi: Na święta do PL się wybieracie???[/quote] [B]ano plany zmieniaja sie kazdego dnia, mielismy miec gosci ale nie bedziemy miec a TZcik radosnie stwierdzil ze sami z psem i karpiem siedziec nie bedziemy:evil_lol: wiec byc moze choc na pare krotkich dni.......[/B]
  8. [B]dzien dobry:loveu: [/B]
  9. [B]ja ciem mogem przytulic tylko ostroznie bo mnie cos gruchlo w plecu jak machalam lopata.....[/B]
  10. [B]a ja witam:) pomachalam lopata w ogrodku i robie sobie przerwe:)[/B]
  11. [quote name='goldenka245']Cześć Dilerki :loveu: Ale was zaniedbałam:oops: Nie wpadłam tu po szkole!:oops::evil_lol:[/quote] [B]nieladnie....dostaniesz uwage do dzienniczka:diabloti: [/B]
  12. [quote name='paula_z']Czesc Dilerki :multi: [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] Pomarscony mordek :loveu:[/quote] [B]czesc Paula z Maksiem:multi: [/B]
  13. [quote name='bonita'][B]To jego ziewanie jest bardzo zarażliwe:cool3: :biggrina::evil_lol: [/B] [B]Cześć Lanserko ;)[/B][/quote] [B]aaaaaaaaa ...faktycznie,zarazliwe;)[/B] [B]czesc Bonitka:loveu: [/B]
  14. [quote name='ferraribox']A może on na przegląd ząbków się wybiera:lol: ?????[/quote] [B]to nie ze mna - ja cie cierpie dentystow:razz: [/B]
  15. [quote name='AgusiaTerierka']Pewnie ze zdumienia otworzyła sie gębusia, mnie, zresztą, też:lol: ;) .[/quote] [B]ja jak na niego czasem patrze i jego wyczyny to oczom nie wierze:)[/B]
  16. [quote name='evaxon']:grin: jak spojrzalam na fa tote to az ziewnełam :grin: heloł:lol: :evil_lol:[/quote] [B]no i znowu zaczynasz......ze niby co ? taka nudna ta fota i moj blogasek ze az ci sie ziewa??:diabloti: [/B]
  17. [quote name='evaxon']nie wybrzydzam tylko sie nasmiewam:eviltong: i do ciebie tez zaraz przyjde sie posmiac:eviltong:[/quote] [B]nie tlumacz sie :eviltong: [/B]
  18. [B]wyhodowalam sobie jakiegos dziwnego stwora....[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/124/1e683706395e5687.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/124/177d9b8dc0ae4d0e.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilerka... wiedziałam że tu zajrzysz :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bo ja tu taka samotna... niechciana... niekochana... nawet na psa nikogo nie mogę załapać :placz: [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B]no juz nie plakaj.....[/B] [B]chces kjakejsa?:loveu: [/B]
  20. [quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=green][B]jedziemy na koncert :ylsuper:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://th.interia.pl/20,ga8acee471107524/i398818.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=green][B]jesoooo jak on mnie za to nienawidził........... :angryy:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://th.interia.pl/20,ga8acee471107524/i398820.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] [B]o matko te spojrzenie:placz: [/B]
  21. [quote name='Kate I Luka']też piję kawkę...i to już drugą ;) i zapycham drożdżówkę... i odchudzanie w łeb wzieło :oops: :oops:[/quote] [B]o dobrze ze mi przypomnialas ...zrobie sobie pyyyszna kawke:)[/B]
  22. [B]jak tu cicho.....to ja sobie pojde co tak bede sama tu ....podziwiac te foty ...[/B] [B]powiem mojemu Bartulcowi ze sa foty Klocuszka na pewno mu sie morda ucieszy:)[/B]
  23. [quote name='evaxon']:grin: tej Axy to malo troszke:lol: :evil_lol: doberek:D[/quote] [B]przylezie taka jedna i wybrzydza..lepiej malo niz wcale :diabloti: [/B]
  24. [quote name='bonita'][B]Przyszłaś się do mnie lansować, to jasne:diabloti:[/B] :evil_lol:[/quote] [B]a wlasnie no tak:) bo wstawilam fotke.....jedna:diabloti: a potem moze dam jeszcze ze dwie....[/B]
×
×
  • Create New...