-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='evaxon']:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ile zielonej trawy:loveu:[/quote] [B]noooo cale hektary dla nas:)[/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:witaj .....siewco...i co wyrosło:razz:[/I][/B][/quote] [B]pomalu pnie sie w gore:diabloti: [/B]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Słodziczek:loveu: :loveu: :loveu: Ile foteczek do oglądania :cool2:[/quote] [B] jeszcze pare mam ale zaostrze ci apetyt:diabloti: [/B]
-
[quote name='paula_z']Hej :multi: Kilka Maksiow z dzisiaj dla przypomnienia ;) [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/032007/img013-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/032007/img014.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/032007/img020.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/032007/img021.jpg[/IMG][/quote] [B]halooo:) jaka fajna zaba:loveu: [/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/76/4cc8d1836547ad9a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/3776455a41a69dcc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/76/dc39df4df6156c59.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/182/60aaef2bfe80f93a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/182/0043bf9154006936.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/76/95cae932091d8162.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]jego Dilowatosc na zielonej lace...[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/76/eb318824aa405bff.jpg[/IMG][/URL] [B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/86e4107b1b306ef5.jpg[/IMG][/URL][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/182/17274aa61b82877e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/661b33e8c4172fad.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]pare fotkow z wczoraj:)[/B] [B]kikutki:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/76/a0d3387966b38ea5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/128/78c0cd47cd33b0bd.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bonita'][B]Heloł przypędziłam się przywitać :)[/B][/quote] [B]no to sie normalnie ciesze i witam:)[/B]
-
[quote name='goldenka245']A co z kubeczkiem?:loveu:[/quote] [B]nie dam:mad: [/B]
-
[quote name='goldenka245']JA też cię witam :D :loveu:[/quote] [B]Witam cieplutko:)[/B]
-
[quote name='ferraribox']Lizanko od faflunów:eviltong: i dzień dobry od ich pańci.[/quote] [B]dziekuje za lizanko i nawzajem od takiego jednego:)[/B] [quote name='evaxon']hehe i po raz kolejny czesc Dilerki:multi: wreszcie dogo dziala:razz: :grin:[/quote] [B]ciekawe jak dlugo:razz: [/B] [B]czesc Ewcia[/B] [quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)helloł Dilerki ......[/B][/I] [I][B]u nas Wiosnma na całego ...nawet dogo działa:multi::multi::multi:[/B][/I] [/quote] [B]u nas tez wiosna:multi: wykorzystalam dzis Bartulca finansowo na jego wlasna prosbe i zakupilam miedzy innymi badylki do ogrodka:) [/B] [quote name='madzia i medor']Doberek bardzo:p[/quote] [B] Witam cieplutko[/B]:loveu: [quote name='Pysia']Witajcie :multi: Wpadniecie do mnie na ogródek? Potrzebny mi model do focenia bo paskudy nie chcą współpracować ;)[/quote] [B]czesc Pysia:loveu: juz pedzimy ..ja bedem twoim modelem, bedem szczerzyc zabki do Wiktora:diabloti: [/B] [quote name='Kate I Luka']Ceść Dilusie :) Słoneczko u nas śiwci piiiiiiiknie :multi:[/quote] [B]Cesc:) u nas tez swieci i jest cuuudnie:)[/B] [B]Witam wszystkich tych witanych i niewitanych:)[/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]Dzien dobry Pysiu:loveu: ciagle obolala? bo moje prace ogrodkowe zostaly chwilowe wstrzymane....eeee tzn. ograniczone do momentow jak TZ nie widzi bo jakos tak buczy pod nosem....[/B] -
[B]czesc Kate:loveu: [/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]halo Bonitka:) alem sie stesknila.....za lansowaniem u ciebie:):diabloti: [/B] -
[B]witam na pokladzie....:)[/B]
-
[B]czesc ciotki:) popelnilam dzis szalenstwa zakupowe ale Bartusiowi sie nudzilo w domu i zaproponowal zakupy.....co ja gupia zeby odmawiac?:diabloti: [/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]rano nie zdazylam sie przywitac bo dogo jak zwykle mialo problemy ze soba:angryy: wiec teraz mowie grzecznie dobry wieczor:)[/B] -
[quote name='evaxon']czesc Dilerki:multi: wreszcie dogo działa:razz:[/quote] [B]ahoj[/B] [B]jak ma sie tak mulic to lepiej niech nie dziala wcale:)[/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]dzien dobry:loveu: jestem, przyszlam :) nic nie powiem wiecej bo nie mam nowych fot....lenia mam i nie chce mi sie pstrykac:diabloti: [/B] -
[B]czesc naprostowana Kasiu:)[/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]chciałam dla jasności odpowiedzi... bo co dilerka może siać??? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]..... zgorszenie:diabloti: [/B]
- 78403 replies