-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]problem w tym, ze chałupa już jest.teraz chcę dobrac.......jakiegoś fajnego do zabawy dla Leśki.......i mam wielkie dylematy..............biały bulterier, staford, buldog angielksi, maoże byc mastif, dog de bordeux( czy jak to się pisze)...........i moglabym tak wymieniać wszyskie "mięsisto-paszczekowe" rasy[/B][/COLOR][/quote] hihi no to masz problem....
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]ooolaboga ...sie dzieje...sie zaczyna dziac....[/B] -
[B]przykro mi Klocusiowa.....trzymaj sie...[/B]
-
[quote name='LAZY']Hej, hej! W końcu mam interent i kablówkę dlatego dla mnie jest to dość szczęściliwy dzień. Jeszcze czekam na dowóz pralki a w międzyczasie poszaleję po Waszych galeriach! Witaj Ozzulkowa Alu! :buzi:[/quote] [B]alez masz szczesliwy dzien dzis:) lacze sie z toba w radosci twej:)[/B]
- 78403 replies
-
[B]Witojcie:) i jak tam? legwaniczek wymacany??[/B]
-
[quote name='madzia i medor']Nie do końca:razz: Mam sobie w głowie takiego pomysła:siara: Siostra, i Ty przeciwko mnie:sadCyber::diabloti: Ja od zawsze miałam dziwne pomysły, ale to nic:grins::grins: Nie fochaj się Ewunia:calus: Może się Wam pokaże, jak wkońcu dostanę farbę:angryy: To spóźnione, ale szczere NAJLEPSZEGO, w tym stada boxerków:multi: ;)[/quote] [B]bardzo ci kochana dziekuje:loveu: [/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]Pysiata trzymaj sie cieplo...i poreczy:evil_lol: [/B] -
[B]haloooo:) zostawiam slad po sobie:loveu: [/B]
-
[B]ja tez zdawalam z biologii.....ilez my mamy wspolnego Madziu:loveu: [/B]
-
[B]jak moglas mi to zrobic:placz: taki piekny Hakerek na zdjeciach i nagle te ...te....tfuuu ropuchiiiii:placz: nie cierpie ropuchow![/B]
-
[B]bea dobrze sobie wykombinowalas:) [/B] [B]ja tez bym chciala takiego psa..i doga....i bandoga....i wieksza chalupe:razz: [/B]
-
[B]dzien dobry:) [/B] [B]chcialam czyms zablysnac ale mi zgaslo....zrobie se kawe...[/B]
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B]czesc Bonita....kawa ci stygnie....[/B] -
[B]bylam:) obejrzalam, przeczytalam....[/B] [B]nie uszkodz za bardzo tego szefa jak bedziesz z nim walczyc...:)[/B]
-
[quote name='madzia i medor']Cześć Dealerkówna:razz: Kaj była, jak Cię nie było:razz: :razz: [COLOR=deepskyblue]Dzisiejszego trzynastego[/COLOR]:cool3:[/quote] byla tu i owdzie:) [COLOR=deepskyblue]poprzedniego trzynastego:razz: [/COLOR]
-
[B]noooo jestem....jak ja za wami tesknilam:)[/B] [B]wczoraj musialam pracowac....dzis moge w domu na szczescie pracowac. jest tak piekna pogoda ze chybabym zwiariowala w biurze....[/B] [B]Tak Alu, przesylka od Vectry nie dotarla i latalam po sklepach.....nic nie kupilam:angryy: nic mi sie nie podobalo....[/B] [B]przedwczoraj bylismy na grilowanku u znajomych i Dili ma nowego kumpla, zowie sie Blacky i jest z pochodzenia............................................kotem:evil_lol: [/B] [B]jak mi sie zachce fotki pozmniejszac to moze wam je pokaze...pisze moze bo raz ze bylo ciemno i nie zauwazylam na jakich ustawieniach robie foty a dwa nie zauwazylam bo ...wino bylo dobre i za duzo wypilam:evil_lol: [/B]
-
[quote name='madzia i medor']Dealerówna, no cholera siarcista... , no ten tego, no jakby Ci ten to powiedzieć, smutno mi bez Ciebie... :diabloti:[/quote] :placz: :placz: :placz: ale sie wzruszylaaaaam..... [quote name='madzia i medor']hejo:hand::hand::hand: Wiem, że byłoś;)[/quote] mysle ...wiec jestem:)
-
[B]dzien dobry :) bardzo dobry nawet...:)[/B]
-
[B]halooo:) witam w ten upalny piatek 13-go:)[/B] [B]gdzie jakies zdjecia labiszona?:)[/B]
-
[B]Dzien dobry prawie ze sasiadeczko:)[/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[B]Pysiaczku wczoraj mnie nie bylo wiec przyjmij nasze zyczenia dzis:)[/B] [SIZE=4][COLOR=red][I][CENTER] [B]Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podko**** się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim Pokaż im wszystkim![/B] [/CENTER] [B] Agnieszka,Bart i Dealer[/B] [B][SIZE=4][COLOR=black][SIZE=2][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [CENTER] [/CENTER] [/B][/I][/COLOR][/SIZE] -
[B]Dzien dobry Magdaleno:loveu: [/B] [B]witam cie w ten przepiekny poranek 13-go w piatek:)[/B] [B]mi tam trzynasty nie straszny bo urodzinki mam tez 13-go:)[/B]
-
[B]dzien dobry Agga:)[/B] [B]zadnych zagadek zdjeciowych nie masz dla nas?:evil_lol: [/B]
-
[B]dzien dobry Amirki:) pogoda rzeczywiscie cudna:)[/B] [B]powodzenia na sprawdzianie:)[/B]
-
[quote name='madzia i medor']No i Diluś dżuniorek;):loveu::mdleje::loveu:[/quote] taaaa..byl ci on kiedys taki slodki i kochany.... i malenki...:diabloti:.