Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='madzia i medor']Cholera, ja chyba założę osobny wątek AA:diabloti: Ty mój prześladowczyku kochany :calus::calus: Napij się ze mną winka, to Ci przejdzie:evil_lol:[/quote] no to chlup....
  2. halo Madzia..... nie mam dzis natchnienia ...tak se lukam po blogaskach i nawet pisac mi sie nie chce..... ale dlaczego to nie wiem.....
  3. [B]huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/B] [B]2:1!!!:loveu: [/B]
  4. [B]oznajmiam iz obejrzalam:)[/B]
  5. [quote name='madzia i medor']I jak się sprawdza:razz: To legowisko to bardziej dla Dinka, bo wątpię, żeby Medor chciał opuścić moje łoże:shake: :shake: ;)[/quote] z tego co widze to nawet ten sam material, jesli tak to jest super do sprzatania..ja to traktuje odkurzaczem i przecieram mokra szmatka..jak nowe wyglada:) i wygodne bardzo - sprawdzalismy z TZem:) Dili tez podsypial na lozku ale teraz juz rzadziej...:)
  6. Dili i kotowaty [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/168/a594148d87cc76b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/222/4f9c71d60e498ea1.jpg[/IMG][/URL]
  7. Dili i Tedy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/223/f980850f034c485e.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dili i Poxy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/168/6696210055d55484.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dili i Suzi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/168/1bce0cba57aa7c27.jpg[/IMG][/URL]
  10. czajacy sie kotowaty... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/168/de090ce8b546919f.jpg[/IMG][/URL]
  11. czajacy sie Dilowaty [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/168/501462c6a0e36d1d.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='madzia i medor']:roflt: Buhahaha:evil_lol: Ty jedna mnie chociaż doceniarz:calus::diabloti: A ja właśnie zamówiłam moim dziecium takie łoże - niebieskie:razz: Gorzej, że ja już spłukana jestem:evil_lol: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=182523641[/URL][/quote] my mamy podobne tylko bordowe..:)
  13. [B]najwyrazniej sie zaczelo na dobre skoro Pysia nie daje znaku....[/B] [B]Albo blaga dalej Zmorke coby sie odwrocila:)[/B]
  14. [quote name='madzia i medor']jak kolorowo:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/222/10b2b26b89fbbe99.jpg[/IMG][/URL][/quote] nooo i moookrooo:)
  15. [quote name='Vectra']cześć czarownico :)[/quote] Witaj u mnie siostro z Lysej Gory:)
  16. [B]rybki tez byli....[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/168/2ee42250412b52a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/223/8591707e6a908f11.jpg[/IMG][/URL] [B]Dilik byl baaardzo zainteresowany...[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/222/10b2b26b89fbbe99.jpg[/IMG][/URL]
  17. [B]ja myslalam ze on taki niesmialy kotecek jest....[/B] [B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/97/60abedab8a125cf3.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]a on biedny ma kompleksy z powodu swoich oczu:placz: [/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/168/e7ee2f8db50f8772.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Witam w piątek 13:diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]A ja na 14 do pracy HELP!!!!!!!!!!!!:mad: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Czemu ten kotek tak dziwnie patrzy na psiulka?[/COLOR][/B][/quote] [B]cheba byl glodny..:razz: [/B] [quote name='madzia i medor']:mdleje::evil_lol: :evil_lol: To sprawdź, a nóż widelec się udało;)[/quote] [B]eeee..nie wiem..nie wiem....[/B] [quote name='Kate I Luka']Cześć Dilerowa Agusiu :) :) :) Ale Ci dobrze, że możesz w domku pracować... Mojemu rudasowi by to pasowało :cool3:[/quote] [B]taaa..Dili tak sie przyzwyczail ze siedze w chalupie ze ciezko go zostawic samego[/B].. [quote name='Basia_Sz']Heloł Aga, a gdzie foty? :mad: Żywo - bierz się do roboty!!! :mad: My tu zdjęć wypatrujemy i podziwiać pieska chcemy! :loveu:[/quote] [B]Powiadasz podziwiac....to nie u mnie:)[/B] [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:[/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]witajcie Dealery;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Jak zbiory bo do krakersów ...potrza dosypać:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] [B]rosna Alu ziolka rosna ..nic nie bojaj dla kazdego chocby...gramik:diabloti: [/B] [quote name='madzia i medor']Ale fajny czarnuch :loveu:[/quote] [B]Magdaleno! badz poprawna politycznie..nie mowi sie czarnuch!! mowi sie bialy inaczej:diabloti: [/B]
  19. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:mow za siebie:eviltong: Pyśka no i co .......:cool1: [/i][/b][/color][/font][/quote] [B]Pysia no i co???[/B]
  20. [B]Pysia czy masz kogos pod reka kto bedzie nam przekazywal najswiezsze informacje jak ty bedziesz zajeta Zmorka? bo wiesz my tu oszalejemy ze zdenerwowania......[/B] [B]tak jakbysmy jeszcze nie byli szaleni:razz: :evil_lol: [/B]
  21. [B]Zmorcia no nie rob scen...pokaz Pysiatej doope:razz: [/B]
  22. [B]a oto i kolega Dilika[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/222/74eb6a5a88565eb6.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...