Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='madzia i medor']A ja zaraz sobie będę [B]p[/B]iła kawusię:p :p :p , no i idę (za)[B]p[/B]alić:roll:[/quote] [B]kusisz dobra kobieto kusisz.....[/B] [B]to ja Wypije kawe i Zapale ...ufff...wybrnelam:)[/B]
  2. [quote name='evaxon']:lol: :lol: :lol: :lol: ach ty i ta twoja skromnosc:loveu: :loveu: musze przyznac ze z tego twojego opisu wynika ze jestesmy bardzo podobne:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [B][COLOR=blue]moze i podobne ale z cala pewnoscia nie jestes tak piekna jak ja....ach jaka ja jestem piekna...:loveu: [/COLOR][/B]
  3. [B]hajoooo:) ale Imbirowaty ma malenki patyczek:loveu: [/B]
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:jaka miła licytacja:diabloti:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=blue]nie bede sie juz [COLOR=red]P[/COLOR]rzelicytowywac...:razz: [/COLOR][/B]
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:niewiem: podobno... osobiście nie kurze... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ino... :knajpa:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B]ja to nie pale nie pije nie przeklinam ..nic na ''P'':evil_lol: [/B]
  6. [B]dzien dobry:) [/B]
  7. [quote name='evaxon']czołem Dilusie:multi: :multi:[/quote] [B][COLOR=blue]czolem i kolanem:eviltong: [/COLOR][/B] [quote name='bonita'][URL="http://javascript<b></b>:okno('popup.php?image=filizanka_1.jpg')"][IMG]http://www.caffeprego.pl/thumb/phpThumb.php?src=../images/filizanka_1.jpg&h=&w=300&f=jpg[/IMG][/URL] [B]Kawka Aga tym razem ja stawiam :)[/B][/quote] [B][COLOR=blue]mmmmm...wyglada pysznie. dziekuje:loveu: [/COLOR][/B] [quote name='madzia i medor']Cześć kruszynko:loveu: :loveu:[/quote] [B][COLOR=blue]Madziatko moje kochane dzien dobly:)[/COLOR][/B] [COLOR=blue][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cholera... wlazłam do kogoś i zapomniałam do kogo :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]AAA!! dilery!! sie majtas !!!![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak tam zioło?? rosnie?? ejjjj dilery[/COLOR][/FONT][/B][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/a055.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=blue][B].. palenie zabija :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][COLOR=blue]palenie tak ale zucie chyba nie....:razz: [/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=blue]czesc Kasia:)[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR=blue]ja juz nie bede piekniejsza..nie mozna byc piekniejszym....jestem cudna , dobra, mila, piekna ach jaka ja jestem piekna:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR=blue]przeczytalam EDIT.....[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]ide zbierac zbiory......[/COLOR][/B]
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dzieńdobry lekomanko :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B].[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool3: [B][COLOR=blue]czepialska:eviltong: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]czlowiek ni mo polskich liter i zaro tako jedna z druga sie czepi....[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]leki mom znaczy strachy...:eviltong: [/COLOR][/B]
  12. [B]Bonita hop hop ...ja zbankrutuje przez te twoje kawy....co dzien rano kawe robie a ta nic...:diabloti: [/B]
  13. [B]sciemka:razz: zastanawiam sie wlasnie czy isc sie opalac....[/B]
  14. [B]Madzia wstawaj!! jade na kawe do cia:diabloti: [/B]
  15. [B]witamy gorrrraco...napatrzec sie nie nie moge na te faflunki:loveu: [/B]
  16. [quote name='bonita'][B]Heloł[/B] [B]czy nie za wcześnie na tą koffę przypełzłam ;)[/B] [B]Właśnie piszę mojego 5000 posta, pijemy coś mocniejszego na tą okazję:cool3: ? [/B][/quote] [COLOR=blue][B]za wczesnie:crazyeye: o 7 rano zapraszam:diabloti: [/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:[COLOR=red]helloł Dealerki [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]i co widze na fotach ....Dili pięknie się koleżankuje ze zwierzaczkami:multi:[/COLOR][/B][/I] [/quote] [B][COLOR=blue]Ano zdarza mu sie....ale dalej mamy problem kiedy mijamy obecgo psa i Dilski jest na smyczy...choc dzisiaj tfuu tfuu minelismy dwa i nic...Moze Dili dorasta?[/COLOR][/B] [quote name='bonita']I[B] tak to jest do Dealerki przyjść , jak ja się już wproszę na kawę i przyjdę, to Ona udaje że jej ni ma:diabloti:[/B][/quote] [B][COLOR=blue]Kobito ty mocniej pukaj bo u mnie muza glosno gra i nie slysze:eviltong: [/COLOR][/B] [quote name='drzalka']hejo Dealery.. co tam slychu slychu ?[/quote] [B][COLOR=blue]Ano wiosna w pelni , zapowiadaja nam na dzis 28 stopni....czy to aby nie za wczesnie coby w ogrodku opalanko uprawiac?? w koncu to kwiecien dopiero...[/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR=blue]czesc przebijajaca sie Alu:) [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]widze ze ktos cie eksmitowal z lozeczka hihi[/COLOR][/B]
  18. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]ha!! bo jam jest pierwsza dama :diabloti: jestem tu żeby was lustrować.... potem zostana zastosowane odpowiednie środki zapobiegawcze dotyczące- wychowania prorodzinnego, pogłębiania wiary w zdemoralizowanym społeczeństwie, ochrony życia.... chyba że konieczność- to ustawa zezwoli na trymowanie i wypchanie ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] to ja tylko szybko dzien i dobry i uciekam.....mam leki normalnie...
  19. [B]dzien dobry Pysiu...niepokoje sie twoim milczeniem..chyba ze padlas ze zmeczenia...[/B] [B]Brawo Zmorunia - sliczne dzieciaczki:loveu: [/B]
  20. [quote name='madzia i medor']Ależ ze mnie nie wychowane bydle:shake: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: I czym się chwalisz:shake: Ja właśnie skończyłam pałaszować całą tabliczkę białej czekolady:multi: :multi: :diabloti: :diabloti: :diabloti: I ja tyż :grins:[/quote] wrocilaaaaam:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  21. eeeee:oops: :oops: ciasteczko wlasnie zezarlam...z truskawkami....ale tak cie dlugo nie bylo..myslalam ze juz nie przyjdziesz...
  22. [quote name='Agunia-Pańciunia)']jaki zalotny......:loveu:[/quote] a jaki zaczepny.....:)
  23. [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/222/4f9c71d60e498ea1.jpg[/IMG][/URL] Hehehe :D Cześć Dilerki :multi:[/quote] czesc Paula:loveu:
  24. [quote name='Pysia']Dziewczynka 71 dkg . Czarna :):loveu::loveu:[/quote] juuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  25. [quote name='madzia i medor']Iiii Dealerkowa,nie smutaj się :calus::calus: , bo Ci nie do twarzy;) A mnie dziś napadła kolejna mania zakupowo - psiowa:crazyeye: Chyba muszę chwilowo odejść od kompa:crazyeye: :evil_lol:[/quote] a mnie tam jakos nic nie napada...tylko cholera pajak mnie nawiedzil i sie zestrachalam....
×
×
  • Create New...