-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='madzia i medor']Jak Ci to powiedzieć:hmmmm: To nie jest normalne, żeby tak na siebie mówić:shake: Musisz udać się na terapię:roll: Ale nie martw się, sercem będę przy Tobie:diabloti:[/quote] a kysz...a siooo...poszla maro nieczysta, nieumyta.....
-
[quote name='madzia i medor']Dzięki Ci robaczyco:loveu::loveu: Vectruniu, nie chcę Cię urazić, ale może w tym wieku, to trza już brylki zakładać:diabloti:KCM:loveu:[/quote] i majtki tyz....:diabloti:
-
[quote name='bonita'][B]Cześć dziewczyny :) Dogo działa :) huuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaa![/B] [B]Lecem dalej zanim się znowu spiepsy :grin:[/B] Papatusie:diabloti:[/quote] nie krakaj kkkurde!!! lataj nisko i pomalu:razz:
-
[quote name='Vectra']zwolnijcie KKKurde , nie nadążam :placz: kota mam wyjątkowego :diabloti:[/quote] wyjatkowo wyjatkowego rzeklabym nawet...taki on jest..hmmm..brakuje mi slowa...o mam! wyjatkowy..jak jego wlascicielka jest uosobieniem spokoju,ladu oraz cierpliwosci...planujesz go rozmnozyc????:diabloti: bedzie WAS wiecej???:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Opitol się na łyso:cool1:Nie będzie problemu:diabloti:[/quote] jedza jedna...wiedzma ple ple....pchla szachrajka.....
-
[quote name='madzia i medor']Boshh, to byłaś Ty:crazyeye::crazyeye:O matko, a myślałam, że to chrapanie TZta Vectruni:shake: Tzn. chciałam powiedzieć, że super śpiewasz, tak wyjątkowo:diabloti:[/quote] wyjatkowo to ja cie zaraz potraktuje ty ty ty .....:mad: to ja dla ciebie spiewam, tancze, szydelkuje, lepie uszka i haftuje kkkurde jak kolo gospodyn wiejskich albo i lepiej a tu zadnej wdziecznosci...wychodze....nie bede spiewac juz dla ciebie i wiesz co? sama sobie spiewaj:eviltong:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
:diabloti: :diabloti: juhuuuuu -
[quote name='madzia i medor']Serekiem wiejskim:loveu::loveu::loveu:A co poczułaś zapaszek:diabloti:[/quote] az mi grzywa zawialo.....
-
[quote name='madzia i medor']Narobiła mi nadziei, a potem czar prysł... :shake: Wiedźma:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] potraktuje to jak komplement:loveu:
-
Madziaaaaa juz odlep uszko od monitorka....slyszalas?:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:kkkurde wczoraj byli koniki vel chomiki dziś wściekłe krowy ...wracaj no dziecię na łono ojczyzny bo nam sie w tych dojczach zmarnujesz:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] momento , to nie byly jakies tam koniki vel chomiki jeno richtis fajne niemieckie chomiczki:diabloti: a krowa byla fioletowa i dawala przeterminowane truskawki.....eee albo jakos tak:razz:
-
[quote name='madzia i medor']Zauważyłaś, prawdaż:multi::multi: O dzięki Ci wspaniała:Cool!: Jak to dobrze mieć taką dogociółę, jak Ty mła:diabloti:[/quote] [CENTER]:diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: pomylily mi sie posty...ale ty tez troche zeszczuplalas :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER]
-
[quote name='madzia i medor']O losie:mdleje: Najpierw sama mi mówi,żebym się biła, a potem neguje:shake::shake: Jak tak można, siać taki mętlik w głowie, tak młodej dziewczynce jak ja:shake: Przecież to mi się na psychice odbije:shake:[/quote] tobie juz sie odbilo....tylko nie wiem czym....:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor'] Dealerowa a zaśpiewasz mi ją:oops::oops::oops::diabloti:[/quote] eeee...na uszko jedynie bo publiczne wystepy mnie brzydza...wiesz ci fani, piski,tlumy na koncertach, autografy..to meczace jest:diabloti:
- 78403 replies
-
haloooo Madzia.....ales ty schudla :crazyeye:
-
[quote name='madzia i medor']Że co:crazyeye::crazyeye: Że mam się sama okaleczać:hmmmm: Dobra, spróbuję:diabloti:;)[/quote] tylko sie nie przyzwyczajaj..bo to eee tego zboczenie jest:diabloti:
-
[quote name='Vectra']wymień TZ na kota :diabloti: kota można bez problemu z domu wywalić :diabloti:[/quote] kkkurde a ja mi sie trafi taki agresywny jak twoj...kot znaczy sie...i przegryzie mi w nocy aorte i wyssa krew..jak ja bede bez mojej krwi wygladala..taka blada,nieapetyczna....:razz:
-
[quote name='madzia i medor']Która to, która:mad::mad::mad:Dawaj jej manto spuścimy:diabloti:[/quote] spusc se gacie i spierz tylek:diabloti: bo to wlasnie TA niewdziecznica...sama zadymy robi ...i sie nie podzieli...:eviltong:
-
[quote name='madzia i medor']Jak chesz dymić, to oblej się benzyną i zapal papieroska:cool1::cool1:;) KOCHAM CIĘ MISIU:loveu:[/quote] niewdziecznica :eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:grins::grins::grins:już NIC...:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] szybko ci przeszlo...:cool3: zupelnie nie rozumiem dlaczego....:eviltong:
-
[quote name='Vectra']siemasz , KKKKC :diabloti:[/quote] no mam sie, mam psa i mam TZta marudzacego dzis wybitnie....:razz: [quote name='madzia i medor']Już odpokutowałam, na grochu klęczałam, ja nieg[COLOR=white]ł[/COLOR]odna...:shake::shake::diabloti: Teraz wracam zrobić, kuffa, zadymę:evil_lol:[/quote] jaka kuffa zadyme:crazyeye: gdzie? ja tez chce podymic:mad:
-
[quote name='madzia i medor']No to idę odpokutować:sadCyber: Jak mnie już NKCM:sadCyber:[/quote] tylko na kolanach obowiazkowo pokutuj....robaczyco:diabloti: KCM:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:diabloti:[COLOR=red]przyjedziesz obaczysz:razz:[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote] nie omieszkam obaczyc...oczy bede miala jak spodki.....tak bede ogladac:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:bosz....jak te 2 pierwsze punkty zabrzmiały:oops:......czy jest na sali lekarz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ja jestem na sali.....pielegniarka moze byc? cos ci dolega? :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:to popylaj do tej Polski zanim mnie Niemiec nawiedzi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i zapomne co miałam opowiedzieć:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] robie se liste mam juz tak 1. jezorek 2. wanna 3.horror pt. siostra cd z pewnoscia nastapi:diabloti: