-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Pan maz wrocil z pracy i zaczeli sie z Dilowatym mordowac..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/294/1142ccef2beaf0a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/349/db7c35c91b8be746.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/294/914d7112b45bc2e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/349/2fcb2f2c7d181bfe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/294/679c9ba2c2c3c986.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/349/a2fbfba488bdc8e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/349/78fb9b8dc1c26c74.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='madzia i medor']O w mordę małego jeżyka:mad: - koniec koleżeństwa:diabloti: :cool1: Eeee Ty, eeee Ty od krakersów - Ty wiesz co miałaś zrobić:razz:[/quote] aaaa foty...zapomlam...zara daje:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:shake:nie przyjadę ...ty pluwasz a ja mam myć ......toż ja taka niewinna dz...........................:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ALICJO!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti: ja cie prosze przestan natychmiast.....
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:i co i co zapakowała czy doszukać sie nie możesz.......:cool1:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] skladam skladam......na razie wyglada ok.....chcesz truskawkie? bo mi brzuch rozerwie zaraz.... a sciane to przyjedziesz malowac!:diabloti:
-
[quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/b0f7eef6084a0366.jpg[/IMG][/URL] Dałaś mu kjakejsa :razz: Cześć Dilerówna :p[/quote] tiaaaa..ze specjalnym nadzieniem....:diabloti: [quote name='madzia i medor']Cóż za słodycz płynie z Twoich ust:loveu: :loveu: Oo, mam taką sama górkę, zwaną potocznie Śmieciak:siara::diabloti: Witam;)[/quote] nie witam:diabloti: sama jestes Smieciak...:eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:tylko dobrze poskładaj ....co byś potem reklamacji składać nie musiała ....i sprawdź czy masz wszystkie części:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wiesz ...oby ta najwazniejsza byla....:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:o moja Dilerówna:loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]czyżby groźba stała się rzeczywistością .....kurcze dobrze że ja Pawciowi nigdy Pawelek nie rzekłam bo by mnie tu posadzano:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Aga i jak duża ta paczka:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] ooooo moja Alowna:loveu: :loveu: :loveu: a no paczka mala....dobrze pocwiartowala Klockowa:diabloti: tera se musze poskladac....:razz:
-
[quote name='evaxon']heloł :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] helol:):multi:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]od czego Cie te rece bola....??[/B] [B]cos sciemniasz....:mad: [/B] [B]mow....:diabloti: [/B][/quote] dusila go dusila to ja bola:diabloti:
-
[quote name='Vectra']Klockowa chcesz może Frania ? :diabloti:[/quote] Klockowa nie chciej!!!! mi tez go chciala wcisnac:diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wasia poklona ci oddaje...ty to jestes Artystka przez duuuuze A:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]boszzzz.. jaka ty pazerna :shake: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] pracowita kochanienka pracowita.....juz mnie palce bola od tej pracy a tu jeszcze jakies cialko pocwiartowane musze zlozyc....:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]kto?? ja?? ja nie mam czasu na pierdoły... praca nie zając... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze Anka12 (cholewcia to brzmi jak kamcia14 :diabloti:) [/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]la ptoka :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] la ptoka na la kolanach la szukalas???:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a że jak?? miałam u siebie furcyć?? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] masz szczescie za ja taka goscinna jestem i okna mam otwarte.....
-
[quote name='clockwork']:loveu: [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:loveu: :loveu: no przerobiłaś u mnie prawie dniówke... zgłoś sie po wypłate ostatniego ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] premie tez naliczylas????:diabloti:
-
[quote name='Anka12']Cze Klocusiowa Nadrobiłam wsio czy wy nie pracujecie???????????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Klockowa nie pracuje...chodzi na kolanach...chyba cos zgubila...:diabloti:
-
[quote name='Vectra']nic mnie nie zatrzyma przed owiedzeniem blożka mojej nakochańszej pszyjaciułki :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] o matko jedynaca ale sie przyczepila...... KCM:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Ala wraca za 23 minutki.... i co?? pewnie znikniesz mi z ... pola widzenia.. i pójdziesz do Ali :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a gdziezbym ja cie mogla opuscic po tych wszytkich wspolnie spedzonych godzinach:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]odpowiadam po czasie... bo teraz zakończyłam ćwiartowanie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]czyli mieszkasz w lesie??[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zajrzałam do ciebie bo chciałam u ciebie uskutecznić FURCA!!! (furtza) ooo.. juz... spadam :scared:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] a feeeee......i badz tu czlowieku dobry....to wlezie i nasmrodzi:diabloti: [quote name='Vectra']wredna Ty , nie chciałaś mnie tu wpuścić :diabloti:[/quote] ale zlamalas kod i jestes.....kkkurde a tak sie zabarykadowalam ....:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]że co ci pęknie?? :hmmmm: słowo zupełnie mi nie znane...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ano tak...pewnie Ala do pracy zabrala....:diabloti:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]i niech drzemie...czy go wypuszczasz na wolnosc???:diabloti: [/B][/quote] pomysle..... [quote name='Vectra']nie budziłam go bo sama spałam :diabloti:[/quote] no to masz metode:)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja bardzo prosze o NIE DILOWANIE TU!!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote] cicho !!!! nie krzycz bo mi musk peknie....:diabloti: kkkurde z czegos trzeba zyc.....:razz:
-
[quote name='Vectra']rany , zostaw te robote bo się przeforsujesz :shake: :shake: :shake: a mój TZ siedzi dalej w tym Poznaniu :cool1: może nie wróci dziś :cool3: :cool3: :cool3: ale będę płakać :multi: :multi: :multi: :diabloti:[/quote] przyslac ci chusteczki....:diabloti: jak udalo ci sie go obudzic?? bo ja juz mam system... czekam az budzik sie wydzwoni, leze sobie spokojnie z 10 minut i nagle sie zrywam krzyczac ze juz za pietnascie dziewiata...albo inna odpowiednio do potrzeb....
-
kjojik:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/b0f7eef6084a0366.jpg[/IMG][/URL]
-
czy to pies czy to bies.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/fbdb277dccc5fbe2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/314733dce3a2abf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/342/a9b9f16380fe8a77.jpg[/IMG][/URL]