-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
i jeszcze jakis taki... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/283/c7d8cadb70360cd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/283/b13f5a8eb160b1f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/283/11a076540480a9a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/338/a72b24e4901d2186.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/338/9b3b57dc83f3a14b.jpg[/IMG][/URL]
-
nieco wyrosniety dalmatynczyk..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/283/72c8b3c7341512be.jpg[/IMG][/URL]
-
potem konina... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/338/46f1926a0a7c6ce3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/338/6bcab110dc0e964b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/338/7780f737355a1dbb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/283/fee1314f7db19b09.jpg[/IMG][/URL]
-
na pierwsze danie..baranina...bebebebbebebebbebeeeeeeeeeeeeee [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/338/b49cd168f80758d9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']Bu! :diabloti:[/quote] no i przylazla....:diabloti: .:loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Trole dzisiaj będą miały zrobioną zastawe w kojcu taką, którą nie przejdą :diabloti: A co we mnie dżemie? Siła nieczysta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] czesc to ja:diabloti: umyj te sile to bedzie czysta.......:eviltong: -
czesc Klockowa..ty pamietasz ze Pawcia mi dddalas w wieczyste uzytkowanie?:diabloti: :loveu:
-
Kurde fajne bedziesz miala swoje miejsce na ziemi....
-
Dzien dobry chcialam rzec -wiec rzeklam..u nas tyz piknie dzis..bylismy na dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugim PSAcerze i Dilski padl....:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:o masz wypadłam wczoraj stąd ...a tu piją koffaja się Pawciem się dzielą ....no no ciekawie taka impra;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Cze Dilerówna:multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] Cze Alowna:loveu: ja nie komentuje tego co Klockowa wczoraj pisala:diabloti: [quote name='madzia i medor']Goopia, co tak nagadałaś:cool1: Jezdem już, tęskniłaś:diabloti: :loveu: :loveu:[/quote] cze Mundra:loveu: ja tez jezdem...tesknilas?:diabloti:
-
[quote name='Lemoniada']Ja też nie wierzę we wszystko. Ale przedstawiam Wam wersję Kingi. I powiem szczerze, spodziewałam się innej reakcji, jakichś kłamstw, wyzwisk, kłótni, a tu nic z tych rzeczy - przeprosiła, obiecała pomóc, wyraziła się samokrytycznie. A dealer chyba nie pisała o nas tylko o innych dziewczynach co się do Kingi na gg odzywały. Z nami rozmawiała zupełnie inaczej.[/quote] dokladnie tak, ktos przekazal mi cos innego....ale to nie zmienia faktu ze psa nie ma juz ladnych pare dni... sluchajcie a jak reaguje schronisko z ktorego zabralyscie Gryzka - Ogryzka?? przejeli sie nieco czy macie z tego powodu jakies problemy?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]popełnić to se możesz sepuku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wedle zyczenia....zegnam:diabloti: ide uczynic sepuku....
-
szukam takiej jednej co to jej nikt nie kocha i nie odwiedza...chcialam popelnic dobry uczynek:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jeszcze nie zaczełach... poejesz??? :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]piiiiiiiiii:diabloti: nie na widze was :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja ciebie tez kocham:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]oczywiście.. bo ja nie należe do egoistek :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pozostaje mi powiedziec ci: nie pij juz kochana:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]kochasz pawciów ... rozumiem .... jest twój :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] a on wie ze ty go tak oddajesz innym?:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a pawcio ma już wobec cie plany,,,,......[/B][/COLOR][/FONT][/quote] gdyby nie to jego imie:loveu: to bym sie zaczela bac normalnie.......
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:jako ta łania......:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] i ta lilija niewinna.....:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]...cicha...........................[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]wiesz ....to bądź ty już lepiej swojak:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] bede cichy swojak....bo ja niesmiala jestem bardzo i prosze delikatnie ze mna bo sie splosze:oops:
-
[quote name='butterfly15']czy ktos rozmawial z nia od czasu znikniecia psa?? moze juz sie znalazl ?? prosze pisac :([/quote] rozmawialy z nia dziewczyny na gg i kamcia nie poczuwa sie do winy....
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jemu [/B][/COLOR][/FONT]:diabloti:[/quote] ale temu czy tamtemu?:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:no sprawa do dogadania:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dobra to ja moge gosc byc...taki cichy i bezwonny ...nie bede nic mowic nawet...jak zawsze....:razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][COLOR=red][FONT=Arial][B]:razz:bo już pomyślałąm żeś do Dilerki trafiła.........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tylko psies nie ten:eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/I][/quote] tak mi sie wlasnie wydawalo ze pomyslisz o mnie...zupelnie nie wiem dlaczego?:evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:eviltong:....wy to swojaki ...o gościach pisałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] eee ja to gosc bede czy kto ...bo nie wiem czy mam namarasic czy nie....:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no kochana... przyjeżdżaj ... damy w palnik :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] damy w palnik ale komu???:mad: