-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:jakie tła ...muzga mamy na 3 to [U]nazsa[/U] a nie mła czy tła:mad:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Witaj Alu nasza:loveu: a to pisalam ja : nasza Dijejowa:diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
dzien dobry:) ale sie usmialam:evil_lol: trollllle sa przefajne:loveu: -
przylazlam co by sie przywitac..wiec WITAJ:multi:
-
Witam....:multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
aaaaa...CZWARTEK dzis....no to tego..BAW sie dobrze...i badz niegrzeczna:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='agnes1'][B]DILEKOWA !! JAK KIEDYŚ PRZYBĘDZIESZ DO KLOCUSIOWEJ TO CI ZAŁATWIĘ KONFRONTACJĘ Z PSEM MORDULCEM:diabloti: WTEDY BĘDZIESZZ ŚPIEWAĆ JAK SKOWRONEK:angryy: A NIE MI TU JAKIEŚ KŁAMSTWA WCISKAĆ[/B]:evil_lol:[/quote] no to sie doigralam.....:diabloti: Dzien dobry Klockowa mla:loveu:
-
[quote name='Vectra']gdzie , gdzie :razz: może coś im skopiujemy :cool3: jakis dresczowy wąteczek :evil_lol:[/quote] ONI sa wszedzie....a ja caly czas intensywnie mysle co by tu wymyslic:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi:i jak filmek......czy on był o balonikach:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] eee...do doopy..ksiazke se przeczytaj lepiej:razz: [quote name='paula_z']Wpadłam przed snem :razz: Dziń dybry :p[/quote] a ja po snie...dzien dobry:multi: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:ja już wstałam ....a TY ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]chciałabym wiedzieć ...co ci się sniło :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] ja tez wstalam....xiadz nie:evil_lol: pieski takie male wszystkie kopiowane i kastrowane i agresywne...:cool3: [quote name='AlKil']Dzień dobry z rańca!!:lol:[/quote] dzien dober tyz z ranca:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...............chyba śpi albo jej nie ma[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]a ja i tak CIĘ witam:multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/quote] jestem jestem tak halasujecie ze spac nie moglam....Witaj:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilerowa... cho na bajere :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jestem moja mila:loveu:
-
a ja to chcialam zapytac gdzie moge zalatwic te implanty jader?? gdyz zrozumialam swoj blad.....moj pies sie wstydzi..a ja ..wstretna, podla,niegodziwa kazalam obciac mu jaja!! bo mi sie nie chcialo sluchac jak piesni godowe spiewa..... zlinczujcie mnie prossssszeeeeeee :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: a poza tym to dzien dobry barbarzyncom wszelkiej masci i ekologom tyz...:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Dealerowa, nie nadrabiam teraz tego, co żeście nagadały:siara: Lecem oglądać filma:D[/quote] a to se idz....:diabloti:
-
[quote name='Vectra']czyżby cię już prokurator znalazł ? :diabloti:[/quote] ciiiichoooo.....ONI tu sa:crazyeye:
-
[quote name='Vectra']ja się z Tobą napije :diabloti: po starej znajomości :cool1: :cool1: :cool1: barbarzyńco Ty Ty :shake:[/quote] no to pijmy..za zdrowie zooperowanego oczka Ajdy:diabloti: [quote name='lutomskak']kurcze a ja mam rocznego kopiowanego samca-to najmlodszy!poza tym-jeszcze 4 inne-tez kopiowane.......i tez napilabym sie whisky-moge wpasc?poogladamy sobie jakies pikantne filmy o barbarzyncach,niedoukach i przestepcach-albo nie-poczytamy razem dogomanie!tez bedzie fajnie!:)[/quote] wpadaj...bedzie smieszniej....moze se co skopiujemy?? ja mam mnooooostwo ksiazek...:razz:
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']ojoj. Podaj mi swoje nazwisko i adres!!!!!!! Czy sam sie zgłosisz do prokuratora? :evil_lol:[/quote] najpierw sie napije.....bo to moze ostatni raz byc...:diabloti:
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']Spoko, mamy tu jeszcze weterankę na chodzie :evil_lol: ale cuś własnie tyż zamilkła :( btw, kto wpadnie na whisky?[/quote] ja bym sie napila ...tylko wiesz..ja mam psa z kopiowanym ogonem i w dodatku wykastrowanego:diabloti: to pijemy czy nie masz ochoty ze mna se chlupnac:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:ja też widzę ze 200 stroniczka ....aleś nagadała......z tymi tutaj:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ooo wrocila pani psedskolanka:multi: ..ta co tyz sie przyczynila do tego gadania:diabloti:
-
[quote name='Lemoniada']Uff... Jednak się trochę poczuwa:) Wysłała mi wczoraj po południu smsa, ale ponieważ zostawiłam telefon w pracy, odczytałam go dopiero dziś rano. Przepisuję całość: Jestem teraz na dzialce i mocno sie zdziwilam. Miska ktora wczoraj zostala napelniona jedzeniem i piciem zostala oprozniona! Moze pies ajek tu przychodzi...! Teraz tez napelnilam te miski i zobaczymy jutro. Pytalam sie tez kilku osob z dzialek o niego i powiedzialy ze on sie tu kreci. Przyjade tez jutro i zobacze czy miski sa puste. Jesli nie on zjada jedzenie to kto? Sms był wysłany o 16:42. Powiem szczerze, że sam fakt zniknięcia misek moim zdaniem niekoniecznie wskazywałby na Gryzka, w końcu kręcą się tam różne inne psy, że o gawronach i kawkach nie wspomnę. Ale to, że kilka osób go rozpoznało... I mam nadzieję prawidłowo... To mi dodało sił! Gdziekolwiek by nie był jest nadzieja, że żyje:) I tego się będę trzymać! Dealer, masz rację, że moje latanie z obłędem w oczach ma po części związek z tym, że czuję się współwinna tragedii psa. A po części - nie wiem, jak to wytłumaczyć, ale czuję się jakoś z Gryzkiem związana. Coś było między nami przez te dwa krótkie widzenia, jakie mieliśmy, jakaś nić, jakaś więź, coś w jego oczach kiedy się we mnie wpatrywał, w jego ruchach, kiedy się wtulał - wiem, że tak samo zachowywałby się w stosunku do każdego innego i to raczej normalne u psa spragnionego miłości, niemniej wiem, że było to wyjątkowe. To naprawdę cudowny pies! I nie spocznę, póki go nie odnajdę. A jak go już odnajdę, bo wierzę, że tak będzie - nie spocznę, póki nie umieszczę Gryzka w najlepszym domku na świecie. Bo tylko na taki zasługuje ta chodząca miłość i wierność... Jak myślicie, jeśli to rzeczywiście nasz Gryź opróżnia te miski - to w jakich godzinach najlepiej go przydybać, późną nocą, wczesnym rankiem czy jakoś za dnia?[/quote] jezeli go ludzie widza to popytac kiedy mniej wiecej i polowac tam na niego:) ufff...nadzieja powrocila....Gryzek do michyyyy!!! a poza tym to sie normalnie wzruszylam tym co napisalas....zycze ci powodzenia i przesylam mnostwo pozytywnej energii:) jeszcze jedno: nie ma wiecej dogomaniakow z Waszej okolicy?? moze mogl by Wam ktos pomoc....
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]świń :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] misiaczek puszysty:loveu:
-
[quote name='Hugo-Kochaś']wystawkę już zrobiła,a teraz dopija;)[/quote] tylko uawazaj coby ci monitora i scian nie poplula.....:diabloti: halo..Dzie**** O********:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]małpa [/B][/COLOR][/FONT]:eviltong:[/quote] jezozwierz:eviltong:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilerko- teraz sie tłumacz mojej siostrze że zagadałaś mnie na gie i temu spóźniłam sie popsa ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Siostra!!! to JEJ wina!!! :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] mnie nie bylo caly dzien na gie!!!!!!!!!!!:diabloti: prasowalam i marzylam....:evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]krowa :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kunica:eviltong:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]o tak... z amerykańskim akcentem lepiej pasuje do mojej japońskiej bryki - wersji amerykańskiej :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a gupia to ty jesteś nie ja :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] goopia...:eviltong:
-
[quote name='zasadzkas']O tym już było, nie ma umowy, odpowiedzialność była zbiorowa. Obiecane oplakatowanie miasta przez Kamcię... cóż, ciągle czekam. Nie widziałam dziś na mieście ani jednego plakatu :shake: Jutro ma mi dostarczyć 10 plakatów, żebyśmy załatwiły "naszą" część miasta. Naszą, bo mieszkamy z Lemoniadą w innej części niż Kamcia. Mam teraz bardzo dużo na głowie, bardzo, a jutro wyjeżdżam i nie ma mnie pare dni.[/quote] ja przepraszam....bardzo przepraszam nawet....moge sobie tak troche ogniem pozianac?? :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: ooo uspokoilam sie nieco... co niektorzy tutaj trzy razy dziennie pytaja czy cos wiadomo a ta...ta...piiiiiiiiiiiip piiiiiiiiiiiiip nawet doopy nie ruszyla.... Gryzku zycze ci powodzenia gdziekolwiek jestes....nawet jesli za TM:-( .....
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ooo... dopisałam... cokolwiek te skróty nie znaczą... ( bo wiesz nie znam niemieckiego :eviltong:)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] goopia....:eviltong: ja to najbardziej lubie wymawiac to PDC..nie jako skrot oczywiscie....z tym mietkim amerykanskim akcentem....mmmmmm:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]tak... asfalt gratis... i piach po psie na siedzeniach TEŻ!!! :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to dodaj jeszcze ABS ESP PDC tylko dopisz ze bezpieczkiki pokradli i nie dziala:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][B]jako iz wg. moich ustawien masz 200 stronke- :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=blue]napiję sie tej herbatki z toba [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_1_110v.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote] ooooooooo:multi: wedlug moich 400 wow! alescie nagadaly:diabloti: