-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przepraszam... kto i pomoże wymienić wszystkie zalety Nissana Bluebirda?? potrzebuję do ogłoszenia o sprzedaży.. i nic nie moge wymyśleć... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]napisałam już: [/COLOR][/FONT][/B] [LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]kierownica[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]szyberdach[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]4 koła [/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wycieraczki........:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i co jeszcze fajnego jest w tym aucie?? musze zamydlic ludzią oczy zanim spróbuja odpalić :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a kola to razem z asfaltem?:diabloti:
-
[quote name='Vectra']o jaka pamiętliwa :diabloti: za rzufia też dostane paragraf ? :diabloti: przeciez to dla kota się poświęciłam co by mu na łeb głupi nie kapało :diabloti:[/quote] dostaniesz...i za rzufia i za to ze kask kotka w glowe uciska:diabloti:
-
melduje ze bylam i widzialam:)
-
[quote name='Vectra']i operacje oka też miał :cool1: adresik ? :cool3: proszę bardzo Zielonki Wieś , czwarty snopek po prawej stronie za kapliczką :diabloti:[/quote] aaa to tam gdzie rzuf byl?:diabloti: i tak marnie skonczyl....
-
[quote name='Vectra']i bez jajek :cool3: :diabloti:[/quote] mozesz mi podac swoj dokladny adres:diabloti:
-
[quote name='Vectra']Kano mu gwizdnął :loveu: kochany dobermanek :loveu:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jak on wie co ma robic ....madry piesek...a bez ogona...:diabloti:
-
[quote name='Vectra']ona tak się błyszczy od zjadania kilometrów kabli :angryy: :diabloti: owszem nie mam nic przeciw udzieleniu porady którą bierze się z własnego doświadczenia ..... popartego jakimiś konkretnymi przykładami ......... no właśnie to jest dogomania - harcerzyk ;) wszyscy wszystko wiedzą najlepiej ......... :cool1: wszystko trzeba robić po dogomaniacku ..... Franek dżemie :crazyeye: chory chyba jest :evil_lol:[/quote] nie chory tylko pileczke pewnie schowalas....:evil_lol:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ale Ty sie tak nie podniecaj:diabloti: ....to zdrowiu szkodzi...:loveu: [/B] [B]kazdy wyraza tu swoja opinie i howk:diabloti: [/B][/quote] totez ja wlasnie wyrazilam...:razz: a opinia jest opinia tzn wyrazam ja ale nie narzucam nikomu swojego zdania i to jeszcze w dosc czesto na dogomanii stosowany obrazliwy chamski sposob....:cool3:
-
chyba jestem chora....herbatki mi sie zachcialo...:cool1:
-
[quote name='Vectra']tak , zamkną nas w jednej celi [B]:diabloti: [/B] [/quote] buhahahahahahahahaha....:diabloti: wiesz ale tak na powaznie....:diabloti: :razz: wkur.. mnie jak mi ktos mowi co ja mam z moim psem robic....u kogo leczyc....co mu dawac do jedzenia...itp. ty np.karmisz Laleczke papierem i prosze jak ladnie wyglada:diabloti:
-
[quote name='evaxon']witaj kochana Dilerko:loveu: :loveu:[/quote] witaj Ewuniu z Tigrunia:multi: [quote name='madzia i medor']Yyyyy... bardzo ciekawe:diabloti: KCW:loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] ja...ciebie...tez.....:diabloti: [quote name='Vectra']a jesionkę ? drewnianą :razz: a latareczke co by mi ciemnie nie było ? :razz:[/quote] sysko mam.....nawet psa mam bez jajek i bez ogona....hmm...pojde do wiezienia?:razz:
-
cos ty dzis taka cicha.......?:razz:
-
[quote name='madzia i medor']Dobry ten los dla Ciebie:evil_lol: :evil_lol:[/quote] nooo...w zamian za to wyprasowalam,wrzucilam pranie do pani Frani,naszykowalam na obiadek,odkurzylam,wypilam 4 kawy,wypalilam pol paczki fajek,zjadlam rogaliczka z maselkiem i spadlo na mnie odretwienie.....:razz:
-
[quote name='Vectra']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :help1::flaming:[/quote] wieniec juz zamowilam.............:diabloti:
-
[quote name='Vectra']toffasz mnie jeszcze ? [IMG]http://forum.bullowate.eu/images/smiles/icon_cool.gif[/IMG] [B]:diabloti:[/B][/quote] ..................................................mysle ..........................................................mysle ....................................................................mysle ..............................................................................KCM:loveu:
-
[quote name='Vectra']:niewiem: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] no co sie szczerzysz:diabloti: ..... [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]idz w oba...to moze trzeciego nazatu nie wymysli...chociaz cholera wie ona po tych kjaejsach to wiesz goscinna inaczej jest i nigdy nic nie wiadomo.....:diabloti: [/B][/quote] aaaa ja tam cos wymysle na pewno..moze nie dzis ale wymysle....:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie... dupiata aura :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] aaa to mnie nieco uspokoilas...dzieki ci misiu:loveu: [quote name='Vectra']to się zdecyduj w który ten nazad :diabloti:[/quote] w tamten.....W TAMTEN!!!! sioooo :diabloti:
-
gdzie znowu lazisz lajzo jedna.....:loveu:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]alez Ty goscinna jestes.....no, no,no......:crazyeye: [/B] [B]po tych kjakejsach jakas taka dziwna jestes.....:diabloti: [/B][/quote] nie dziwna tylko goscinna.....inaczej:diabloti: [quote name='AlKil'][IMG]http://images21.fotosik.pl/294/914d7112b45bc2e5.jpg[/IMG] zadowolony pies...:evil_lol: Dałam se spokój z lizaniem łokcia, poczekam aż wróci z obczyzny mój gimnastyk i zobaczę, czy on się poskłada...:evil_lol:[/quote] zdaj relacje...:) [quote name='Vectra']no to i jestem :diabloti: nazad :diabloti:[/quote] nie w ten nazad...w drugi...:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a ja ci mówie... myślenie o xiędzu to... prawie zoofilia :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz przestalam...bo jak sie kurna juz tak rozmarzylam to pierdyklo deszczem...kara boska ?:diabloti:
-
[quote name='Vectra']:hmmmm: czy ja tu dziś byłam ? :diabloti:[/quote] bylas ...mozesz isc nazad....:diabloti:
-
[quote name='Kate I Luka']hahaha, jaki wytrzeszcz oczu :evil_lol: [IMG]http://images21.fotosik.pl/294/c7cd7fd36258e362.jpg[/IMG] Witaj Agnes :)[/quote] Witaj Kate:multi: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]od razu wytrzeszcz...po prostu wyrazisty wyraz oczu.....[/B]:loveu:[/quote] o o o wlasnie ta pani ma racje:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a ja to co??? :mad: mnie już nie?? :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tobie od samego rana wyznaje uczucia me:loveu: a na gie jestem ino mnie nie ma bo...prasuje...i mysle o xiedzu....:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no qrde... ja jestem obyta co prawda w pociętych TZtach... ale chciałam zobaczyć przystojnego-nieznajomego... :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak go zobaczysz to juz taki nieznajomy nie bedzie.....:eviltong: to co tera mam ci wstawic fote B.?:diabloti: [quote name='Vectra']Dijejowa :cool3: :cool3: wiesz co? :razz: Ty już wiesz .....:loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] ja ciebie tez....skowroneczku:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no wiesz co......jak mozesz jablonexem do kosza.....:diabloti: KCM:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ARKA']:placz: dzwonila Pani z Krakowa, byla zainteresowan adopcja Gryzka. kamcia, niech tylko zostanie opanowan sytuacja w schronisku ja do twojej szkoly sie wybiore!:angryy:[/quote] Arko, a ogloszenia na allegro sa w dalszym ciagu?? jesli tak to moze by je chwilowo usunac...? Pisze chwilowo bo mam nadzieje ze Gryzek sie znajdzie.....