-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Hugo-Kochaś']EEE!!!!A co Wy z Klocusiową to klony??????:crazyeye: :crazyeye:[/quote] plus Alicja do tego...ty wiesz jak sie ciezko z jednym mozgiem na trzy glowy zyje....:diabloti:
-
[quote name='Vectra']dobrze , chociaż nie będzie wyziewu z głośników czuć :diabloti:[/quote] nie bedzie ale ci truskawka splune....chrum chrum....:diabloti:
-
[quote name='Vectra']natentychmiast :diabloti: nie czesz się i tak ci już nic nie pomoże :diabloti:[/quote] chrum chrum....:diabloti: juz sie uczesalam i umylam zeby:eviltong:
-
[quote name='Hugo-Kochaś']jestes pewna????:placz:[/quote] odczulbysmy w mozgu....:razz:
-
[quote name='Vectra']ooo konferencyjka ? :diabloti: chętnie :cool3: :evil_lol:[/quote] juz? zaraz?teraz? to ja sie musze uczesac....:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:odtło ją na maxa .....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dobrze ze jej nie przetlo....:razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]a co ciebie tam nie będzie .....a może SKYPEK:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] mmmm..bedziemy sobie zrec cos z truskawkami i pluc po scianach :multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]Mla i tła Klocusiowej się spsuło coś w kompiku i odcięło ją od neciku :razz:....buuuu[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] tak myslalam bo cos nagle bez slowa snikla....
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:pto ja będę o 21.30 nakładaj mi smakowitości ....mniam ...aż sie ześliniłam:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] o 21.30 bedziesz u Ewci podobno:razz:
-
[quote name='Vectra']a to że lubisz Panią S to już Twoja prywatna sprawa , przecież nie zawsze trzeba znielubić kogoś bo robi coś co nam się nie podoba .. Ja nie znam tej Pani więc jej nie oceniam jako człowieka , jak mi podpadnie oko w oko no to wtedy sobie z nią pogadam ( tylko gdybam ;) ) rany ,a teraz powiedzą że jesteśmy towarzystwo wzajemnej adoracji bo mnie nie zlałaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a ja już wzięłam piwo i paluszki :p[/quote] nie, no jak ci bardzo zalezy to ja cie zleje:mad:
-
[quote name='Vectra']buuuuuuuuuuu :([/quote] no nie plakaj..moze sie jeszcze rozkreci:diabloti:
-
[quote name='Vectra']kurde dobrze że mam piwo i paluszki bo się zapowiada ciekawy wieczór :cool3: z dreszczykiem :evil_lol: :evil_lol: będą mnie lać :loveu: :loveu:[/quote] bede cie wlasna piersia licha chronic..i psa ci pozycze strasznie strasznego bo te twoje pokraki to wiesz....smiech na sali:loveu: [quote name='tygra']taaa... ja już nie pamiętam ile na dogo nie byłam :( ale teraz postaram się choć ze 2 razy w tygodniu zajrzeć[/quote] zauwazylam wlasnie ze cos cie nie widac nie slychac:) zapraszam:)
-
[quote name='lutomskak']no-vectra-teraz wszyscy z zapartym tchem czekaja-ze ja cie wezme na swoje barbarzynskie rece,wyniose i spale-ale....ni! przykro mi-ale ja szanuje zdanie innych i takze nie popieram hodowli fermowych!hahahaha co nie zmienia faktu ,ze malgosie supronowicz lubiebaaaaaaaardzo.... laluno-wiesz co mi przyszlo do glowy-ze poza cytowaniem i przytaczaniem slow innych,odsylaniem do lektur,opowiadaniem-jaka to ty nie jestes swieta-nie robisz nic wiecej-co przysporzyloby ci tutaj-chocby nowych znajomych-juz nie mowie o zwolennikach.... sek w tym-ze mnie-tak-poznalam kilka nowych-bardzo ciekawych egzemplarzy!!!!!!!!!!!!!!!!-barbarzyncow-ktorzy jak widac i rozumieja o czym pisze i nie przeszkadza im,ze nie uzywam kropek,ani wielkich liter-nie probuja nawet-oceniac sposobu-w jaki wykonuje moj zawod i co chyba najwazniejsze-nie rzucaja sie w gescie rozpaczy na kazda napotkana o mnie wzmianke -czy to w internecie,czy to w innej literaturze-...... szczerze mowiac-ja nie mam czasu-na szukanie twoich publikacji-i mysle ze slusznie-bo czego moglabym sie z nich dowiedziec nowego-poza tym-ze jad ,ktory wciaz leje sie z twoich ust-jest malo skladny i na pewno niedotyczy tematu.......pozdrawiam nowych znajomych......[/quote] zawiodlam sie na Tobie...:-( myslalam ze bedzie zadyma.... a na powaznie: i oto chodzi :mozesz nie popierac tego co ktos robi ale mozesz na gruncie prywatnym tego kogos kochac , lubic i co ino...ale wielu tu obecnych nie zrozumie tego nigdy....
-
[quote name='Vectra']ja absolutnie Cię nie gryzę , odpowiadam tylko , grzecznie rozumiem o co ci biega i mam podobny pogląd na ten temat stąd też moje porównanie ..... żeby nie było , hodowla prosiąt jest równie pracochłonna, tam też się dąży do poprawy rasy ...... tylko psiak to nie świnia i ma inne potrzeby ......... znam prosiakownie i powiem że jestem pod ogromnym wrażeniem jak tam jest czysto i przyjemnie :crazyeye: :crazyeye: prosiakownia (to moja nazwa) jest oddalona od mojego miejsca zamieszkania może niecały kilometr , nic nie czuc nic nie słychać .. tam się nie zabija , tam się hoduje i sprzedaje żywe świniaczki[/quote] kliiii kliiii..chrum chrum:loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra']kłi , kłi :loveu: :loveu: co Ty tak temat ogonów opuściłaś :crazyeye: ja się tam narażam własnie :evil_lol:[/quote] a ja czytam czytam i plakam ze smiechu ....:evil_lol:
-
[quote name='Vectra']chrum , chrum :diabloti:[/quote] grzeczny prosiaczek...kawa gotowa:diabloti:
-
[quote name='tygra']ale pyszności [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/299/606143c54c12b98a.jpg[/IMG][/URL][/quote] oooo Tygra nas odwiedzila:multi: kope lat:cool3: [quote name='Vectra']kawy mi się chce !!!!![/quote] nie rycz!!!! chlew robisz..popros ladnie to ci zrobie....
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ja tylko czekoladowy...wanilia to jakies oszukaństwo i smietankowy tez jakis taki.....tfuuuu:diabloti: [/B][/quote] poszla mi stad:diabloti: pluje mi tu po blozku....co za ludzie:shake: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:a zostawiłaś coś dla WASZEJ ALICJI:cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie zostawilam bo wam resztek nie dam :diabloti: ale moge zrobic swieze..material mam:razz:
-
[quote name='Vectra']ja też se idem , ale powrócę :diabloti:[/quote] [quote name='madzia i medor']A ja sem idem do Pani od rzeżuszki, na budyń waniliowany:grins:[/quote] chodzta..powracajta i co tam chcecie...:diabloti: ja tu jestem i czekam... i zastanawiam sie jak wyciagnac mojego psa na dwor..bo wylazl za drzwi popatrzal na deszcz i..wrocil sie do domu....:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Mam, ale lenia tyż mam:diabloti: :diabloti: :diabloti: Ja wolę waniliowy:cool3:[/quote] to ty chooo:) [quote name='Vectra']eeeee tam , taki oszukany .........[/quote] a ty se z tymi twoimi gladiatorami siedz:diabloti:
-
[quote name='Vectra']Dilerowej :diabloti: jak cię kikutnie , kikutem to ci się kotletów odechce :diabloti:[/quote] no i jeszcze doloze z implanta jader...:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Dijejowa, nie żebym była ciekawska, ale zdradź sekreta:siara::diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] nie no w ogole nie jestes ciekawska....:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']a jaki ten budyń ? bo ja tylko lubie czekoladkowy :diabloti:[/quote] hmmm..ja mam kochanienka wanilkowy ale na gore zawsze sypie kakao..to jak se pomieszasz to prawie jak czekoladkowy:diabloti:..no i moge ci tez kjakejsika gratis zapodac do tego...
-
[quote name='orsini']i to anonimowo;-))))) bo ja sie np. nazywam Krystyna Jaworska milo mi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: VBectra a Ty jezdzisz na jakies shows?bo chcialabym Cie poznac i te no dealer czy jak jej tam tez:evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu:[/quote] a ja cie bardzo prosze:) na szoly moge przyjechac jako widz..bo ja to mam rasowego bokseropodobnego psa... z przewaga podobnego:razz:
-
[quote name='madzia i medor']Aaaaaaaaaaa:smhair2: :smhair2: Nienawidzę Cię:loveu: Ale żeś mi smaka narobiła:placz: Idę zobaczyć czy mam budyń:sadCyber:[/quote] i co? masz?:razz: [quote name='evaxon']:placz: :placz: :placz: Ewa tez chce:placz: :placz: :placz: witanko :] :grin:[/quote] Witam:) kkkurde jak dam zdjecia psa to nikogo nie interesuje....a jak jedzenie jest to jak muchi do lepa sie zlatuja:diabloti: