-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]musk nie boli:razz:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj clockowa ............te dwie co się z toba dzielą miskiem.....to ci bloga zagadałyyyyyyy:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] Ty Luskowa nie kabluj od samego rana:diabloti: dzien dobry odcieta Klockowa....tesknie za tobom:loveu:
-
dzien dobry:loveu: chyba widzialam kotecka...nawet dwa:loveu: i piesecka tez widzialam:loveu:
-
dzien dobry...od czytania o dentystach szczekoscisku dostalam...:razz:
-
przylajzlam co by dzien dobry rzec......dzien dobry:multi:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
sloneczne dzien dobry:multi: -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:pewno Bart ci w nocy naciąga:evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] no nos to na pewno nie:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:przeca cie nie bije ....NASZA Dilerko:loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] taaa to od czego ten nos taki mam:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]no przerabiał ilość postów bo twoje 2/3 muska mają 200:mad:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] lece przerabiac.....nie bij:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I].....no mnie tysz.........:placz::placz::placz:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]A wiesz ze jest 200 stronka:multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] no u mnie jest lepiej bo 400:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='Vectra']noooooooooo :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] i co chcesz???:loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra']ja też jestem :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] ooo barbarzynca przylazl...:loveu: :loveu: :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:loveu::loveu::loveu:jest jest jest - dwa razy J :evil_lol: mój J :loveu: i Jablonex tyż :evil_lol::multi::multi::multi: :hand: KWM :loveu::loveu::loveu: pijana, tym razem szczęściem, waszka :diabloti:[/quote] oooo Waszunia.....mialas sile pisac:diabloti: upijaj sie kochana upijaj:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:Rose::hand::helo:JESTEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nooo...widze...ja tez jestem:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:pdochtór wezwany.....jutro bedom kompka leczyć ..........nasze 1/3 muska cierpi:placz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] czujeeee mnie tyz boooliii:-(
-
[quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/354/fbdecd6c90ec2cdf.jpg[/IMG][/URL] Pysznie wygląda :sabber: A potem sraczka murowana ;) :evil_lol: Cześć gadułko :p[/quote] czesc....sraczki nie odnotowalam:eviltong:
-
[quote name='Hugo-Kochaś']:smhair2: :smhair2: :smhair2: nie dość.że jeden" musk" w trzech cielcach,to jeszcze rozTROJENIE jażni:crazyeye: :crazyeye: tu trza doktora:evil_lol: :evil_lol:[/quote] tu trza cala sale operacyjna....:diabloti:
-
jakby kto pytal...to mnie nie ma...:diabloti: Witaj Imbirowa:multi:
-
[quote name='Vectra']tak ... :diabloti:[/quote] nie ma mnie tu......a jesli mnie widzisz to ...nie pij juz wiecej:diabloti:
-
[quote name='Vectra']wrócisz :diabloti:[/quote] nie....:diabloti:
-
[quote name='Hugo-Kochaś']dziś padło na Ciebie???:evil_lol:[/quote] najwyrazniej chwilowo tak.....bo reszty NAS ni ma:diabloti:
-
[quote name='Hugo-Kochaś']no tak- to sie musicie nieżle nagłówkować:roll: :evil_lol: ps,Kto w tym trio jest od pomyślunku:evil_lol: :evil_lol: ?????[/quote] aaa to zalezy kto akurat ma musk:diabloti:
-
[quote name='Vectra']nie ma takiej opcji :diabloti:[/quote] wyyychodzeeeeeee..pa pa:diabloti:
-
[quote name='Vectra']pamiętaj że mam 2 kg jabłek pod ręką :diabloti: kłi kłi[/quote] bedziesz rzucac:crazyeye: we mnie:crazyeye: to ja bede nieobecna...:diabloti:
-
hmm...dzien dobry wieczor:) przyszlam se swinkie obejrzec.....pieeeeekna:loveu: :loveu: a jak dasz foty to moze zas przyjde....:diabloti: wiec uwazaj:evil_lol: