-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Vectra']Dijejowa to ja też lecem do Cię :diabloti:[/quote] mam 5 kotletkow wiec chodzta:)
-
[quote name='lutomskak']no-ale:-( -myslalam ,ze nie wiesz......:placz:[/quote] aaaa zgadlam???????? strzelalam naprawde:loveu:
-
[quote name='lutomskak']a wiecie co mowi dżem jak sie go otwiera?[/quote] dzem dobry????:multi:
-
[quote name='Vectra']uważajcie bo : w każdym psie dżemie wilk :diabloti: Dijejowa , psy nie czują ani nie myślą , psy to zespół instynktów niekiedy dżemiących instynktów :diabloti:[/quote] ...lowickich????:diabloti:
-
[quote name='lutomskak']no-myslisz ze nie?moze ja sie pomylilam-sorry-a maz pan-tez nie czuje?(o myslenie taktownie pytala nie bede :))[/quote] a kto go tam wie.....cholernika...toz to tez egzemplarz jest taki....:diabloti:
-
[quote name='Vectra']uważajcie bo : w każdym psie dżemie wilk :diabloti: Dijejowa , psy nie czują ani nie myślą , psy to zespół instynktów niekiedy dżemiących instynktów :diabloti:[/quote] tos mnie pocieszyla...a w sumie to skad mi ten pomysl w ogole do glowy przyszedl...ze mysli?? :crazyeye:
-
[quote name='lutomskak']wont do kuchni!wont i sie tam przypnij lancuchem -"od krowy"-nie dosc ,ze barbarzynca-to jeszcze zwierzeta w domu glodzi i ludzi.....ja nie moge pozostac obojetna na takie zlo-jakie wyrzadzasz istotom myslacym ,czujacym i zyjacym![/quote] a ktory to istot w moim domu jest myslacy , czujacy i co to tam jeszcze?:crazyeye: bo chyba nie pies:crazyeye: nie strasz mnie ze on czuje i mysli.....:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Ślina mi pociekła:oops: :oops: :evil_lol: Bierem miotłe i lecem:multi:[/quote] czekam......:) :loveu:
-
[quote name='Vectra']WON do garów [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20no/4D49A.gif[/IMG][/quote] w lancuch sie zaplatalam kkkurde:diabloti:
-
[quote name='lutomskak']slon nie ma zwisajacych uszu-niestety-tak jak cala reszta zwierzat-ma na stale odsloniety kanal sluchowy zewnetrzny-obalam ten przyklad-nie jest zgodny z prawda............popatrz na prace malzowiny usznej u slonia i jej dokladna budowe-moze laluna ci w tym pomoze-odsylajac do ksiazek na ten temat-ktore pewnie nie istnieja.....:)[/quote] odeslijcie mnie tez gdzies...najlepiej do kuchni..bo musze nakarmic mojego pana meza i pana psa...:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Przyszłam, bo dostałam zaproszenie na obiad:siara:[/quote] troszke pozniej bedzie....a na deser budyniek? moze byc?:loveu:
-
[quote name='madzia i medor']Witam tuptaczku :p No to ja jestem lepsza od Twojego syna, bo gwarancję już mam odnalezioną:diabloti: ;) :evil_lol: A co dobrego pichcisz:razz:[/quote] kotlecika nadzialam serkiem i opanierowalam buleczka z ziolami, do tego sosika zrobie tez ziolowego ziemniaczki i salatkie:) bedziesz czy nie?:diabloti:
-
obiadek szykuje...chcesz tez moja mila?:loveu: :loveu: :loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
aaa:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ten bialasek:loveu: :loveu: :loveu: -
[quote name='madzia i medor']Witaj Alu, potocznie zwana balonikem:evil_lol: Nie wiedzieć czemu:hmmmm::hmmmm: Ale się dowiem:evil_lol:[/quote] baloniku moj malutki..tralalala:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Greven']słoń ma klapciate[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: brafooooo:diabloti:
-
[quote name='Draczyn']A kto to sprawdzal?, Moze dasz skan tego , wedlug Ciebie glupiego pisania, bo tak krytykujesz sobie a muzom, coś , czego wiekszość z nas nie czytala. Moze to wcale nie bylo takie głupie, jak tutaj piszesz???????????????????[/quote] no walsnie ja tez bym chetnie poczytala.....
-
[quote name='Kate I Luka']Siemanko Sąsiadeczko :cool3: Ostrzegaj przed wstawieniem czegoś takiego... Ochota mnie naszła :-( [IMG]http://images21.fotosik.pl/299/606143c54c12b98a.jpg[/IMG][/quote] ostrzege nastepnym razem hihi Witaj:multi:
-
[quote name='Vectra']jestem , cieszysz się ?[/quote] no...........
-
a to dawa ta kawe:) u nas tez dzis pogoda do bani..od rana i pada i pada....bleeee
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilerka... Ty wiesz że ja się tam kiedys do cia wybiore :cool3: :cool3: ale nie teraz- tera popadłam w chroniczny brak czasu ... :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]może jak wróce z Torunia ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jedziesz do ojca R?:crazyeye:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no cho... przeca to tylko 1000 km z HAKIEM :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja bym do ciebie przyjechała :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] to przyjedz:diabloti: kawkie ci zrobie i sniadanko...slimtanie tyz moge zorganizowac:evil_lol:
-
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]boberek, didzejko nasza ;) [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Klocek się pyta kiedy w końcu będzie miał przyjemnośc Cię wyślimtać... i Pawcio się pyta kiedy w końcu bedzie miał przyjemność cie... wyślimtać :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/quote] buhahahaha...no kusisz kobieto kusisz....szczegolnie to slimtanie przez Pawcia mna wstrzasnelo:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Aaaaaaaaaaaaaaaaa:smhair2: Ale bym sobie wszamała:-o :-o Cze Dijejowaaaaaaaaaaaaaa:loveu:[/quote] czesc Medorowaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu:
-
hmmm bylam tu ale chyba zapomnialam powiedziec dzien dobry...:)