-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
gdzie jest moja glowa...? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/359/503ff0e69159b87b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] ach tuuu:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/359/6eea056dbb88ee05.jpg[/IMG][/URL]
-
ide zobaczyc co w trawie piszczy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/cc28328063943285.jpg[/IMG][/URL] cos tam jest... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/359/a49b4e79775a0d94.jpg[/IMG][/URL] czyz nie jestem grozny? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/359/257ccada08a176e6.jpg[/IMG][/URL]
-
buszujacy w trawie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/359/18980fa781dbfd7b.jpg[/IMG][/URL] wypatrujacy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/359/2cee26d58a9b0a5c.jpg[/IMG][/URL] chyba sie zmeczyl... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/ac031e5ae39d61b9.jpg[/IMG][/URL]
-
a ja mam przeciez foty z popoludniowego spacerku...ale te dwie panie co jedna na niebiesko i jedna na czerwono mnie zagadaly....:diabloti: pies biegnacy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/359/06013d4331d7a9b9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wyślemy ich razem:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] na psacerek..na pifo..na lody..a niech idom w czorty...:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:cool1:a mój wychodzi dopiero o 21.30:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] sie nie moga zgrac chlopy no...:diabloti:
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie kuś :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]oki to zagadam;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ino prosze o 20 bo potem pan maz bedzie podsluchiwal....:diabloti:
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]idem[/COLOR][/FONT][/B]... :diabloti: pappapappapaa [B][FONT=Arial][COLOR=blue]też cie fiken :diabloti: ... [/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ja cie kusen:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:gatki.........................:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Ala ciiiiiiiiiii:diabloti: mialo byc poDlalam.....kfffiatki....:eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:ooo kto polewa......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ten co pisac ze polac....:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]literówka... miało być POLAĆ nie podać... ;) [/COLOR][/FONT][/B][/quote] aaa to rozumiem....juz polalam....:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]attiiitiii... moja psysia jest już na dnie... nic nie zaskodzi, nic nie pomoże.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przyszłam sie pożegnć z cząstką MNIE/NAS :-( [/COLOR][/FONT][/B][/quote] niech ci kkurde naprawia tego kompka jutro...bo poranki jakies smutne bez cia....:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:didżejko zaklikam do cię po 20 oki:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bede czekac..a moze mnie ewentualnie zagadasz?:cool3:
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]spadam[/COLOR][/FONT][/B] :placz:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:placz::placz::placz:zostań ....nie zostawiaj NAS:-(....didżejka łapaj ją:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] lapalam ja ale to takie chude ze mi przez palce sie przecisla....:-(
- 78403 replies
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale my nie mamy twojego... ala chciała twój zeby wiedziała kto do iej dzwoni :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ala pisac ze ja podac....noo polska jezyk trudna jezyk
- 78403 replies
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]lece.. muszem pomieszkać w domu..porobić co nieco bo gosposi daliśmy wolne :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] szkoda...ze juz musisz isc.....:placz: a tak bylo smiesznie...:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']A to peszek - już znalazłam:cool1: :cool1: :cool1: :diabloti:[/quote] no faktycznie ..kkkurde nieszczescie....:cool3:
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie ma nie ma.... A JEST!!!!! :eviltong: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] brak neta rzucil ci sie na psyche.....:razz:
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]no patrz!!! faktycznie!!! ktoś mi buchnął hendi!!!!! :angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wszedzie ci bandyci:shake: ---- Ala twojego numera tyz mam...takie mlode i juz skleroze maja...:shake: Jak ja przyszlam to mnie doniesiono ze do garow poszlas...to sie nie narzucalam....
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Tu będę grzeczna - słowo:grins::diabloti:[/quote] nooo:mad: jedna rozroba i leeeeecisz....:diabloti:
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]uwierz... możesz... jak ja mogłam to i tyś je narażona:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] mam stracha normalnie...a hendika twojego mam...:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Witamy:p:p Bardzo nam się ciapki podobają i będziemy zaglądać częściej:multi: Dilerowa cieszkasz się:diabloti:[/quote] aaaa poszla stad...chlewu zas narobisz..tu male niewinne pieseczki som:diabloti: wiedzmo jedna:loveu:
-
[quote name='agnes1']:loveu: :loveu: :loveu: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no ja też czuje.... ale dajmy jej spokój ona nie ma takich luxusów jak ... WANNA:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] przypomnij mi za co ja cie to kocham misiu....:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.... intuicyjnie ...kochanieńka ...intuicyjnie[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ty to jestes...medium normalnie:crazyeye:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:cool1:siem zasmuciwszy.............to moje 1/3 już WAM niepotrzebne......:-([/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] sie nie smuci bo sie pomarszczy:diabloti: bardzo nam potrzebne..ale ty masz Klocusiowa chos w smskach a ja biedna ....:-(
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:p....do nas:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] i co ja mam ci znowu powiedzuec... ze nie wiem.....Alu kochanienka jak tylko bede w Polsce to zaraz po przekroczeniu granicy chocby o 3 w nocy wysylam NAM eski:diabloti: [quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]DILERKA!!!! :multi: :multi: tęskniłam!!!![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]za resztą też tęskniłam :loveu: ale nie tak jak za 1/3 mojego mózga :loveu: :loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie jedź... brak musku może cie tam sprowadzić na złą droge... a jak masz jeszcze moją cząstke- to na jeszcze gorszą droge..... :diabloti: a w Grecji jest FE!!!!!![/COLOR][/FONT][/B][/quote] ooo kkkurde..a ja myslalam ze na gorszej drodze to ja juz nie moge byc...:diabloti:
- 78403 replies