Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. obiad odwolany...:angryy: gloopota ludzka nie zna granic....
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:-(akcja reanimacyjna odwołana do jutra bądź poniedziałku........doopa.....[U]ADAŚ nie bedzie nalesników:eviltong:[/U]...weź się chłopie w garść .......[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  3. [quote name='Hugo-Kochaś']śliczna świnka:evil_lol: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9959/tndulkailuna014oq4.jpg[/IMG] Ruda Franca:loveu: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/918/tndulkailuna009nd6.jpg[/IMG][/quote] ooo plosiaczek..i wiewiora:loveu:
  4. [quote name='Vectra']o już przylazłaś ? :diabloti:[/quote] tesknilam :oops: i pies mi sie spocil bo slonce jak jak dzikie grzeje...:diabloti: [quote name='niki_ill']Czesc U mnie dzis wszystko jak zawsze, czyli najpierw spacerki, karmionko kundli, net, hmmm czeka mnie sprzatanie i zakupy, ale co tam, nie zajac nie uciekna :evil_lol: Pozdrowionka[/quote] hej Agusia...cos tak wczoraj snikla z gie:mad: wsyslo cie do tego telefona czy co:) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]jakie to sliczne sa te mordulce Twoje.....[/B] [B]czesc....:diabloti: [/B][/quote] oo Agunia nastepna..:multi: .jeden tylko moj mordulec..drugi to Szafir piesek mojej przyjaciolki:)
  5. ja cie odwiedzam:loveu: czekalam na fotki:razz:
  6. Halo Agunia:loveu: jakies foteczki bo dawno nic nie widzialam...:diabloti:
  7. hellol Kasia z Gastkiem...jakies foty beda jeszcze?:razz:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]czyli Kamcia po raz kolejny dała popis swoich możliwości:diabloti:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ludzie ona sobie z was kpi:angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] Ala oszczedzaj ten ogien..na chlodniejsze dni:diabloti: Przeciez Kamcia PRZEPROSILA:diabloti:
  9. juz jestem bylismy na spacerku:) mam fotki...:razz: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:mad:o NAS nie pomyślałaś żeby nas zabrać:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bo nie chce was zameczyc moje kochane:loveu: Nas moge zabrac na wczasy...pod palma:diabloti: [quote name='Kate I Luka']no kurde, jak nie Dilerek tu wygląda :cool3: [IMG]http://images4.fotosik.pl/100/f37b650e8810e861.jpg[/IMG] Hello Aguś :)[/quote] haluuu a jak co wyglada?:razz:
  10. a teraz ide sobie....ale wroce:diabloti:
  11. [quote name='Vectra']nie śpię już od aż 11 :diabloti: ale zawzięłam się dziś , najpierw kawa , fajek , sprzątanko i dopiero dogomania ....... :diabloti:[/quote] moj sadysto ilez nas laczy....:loveu: ja tez dzis psacerek, zakupy, odkurzanko ,kawa i dogo....w miedzyczasie sie juz z pieseczkiem pobawilam w domku bo tak jakos na mnie patrzal...przywlokl sznureczek to niech ma chlopak..nawet foty mu pocykalam....a zara pojde marynowac karczek...mniam mniam...
  12. [quote name='Vectra']ja też mam dziś jeszcze karkóweczke :diabloti: sobie z grillka zrobię :diabloti: tęskniłaś ? :diabloti:[/quote] oooo moj barbarzynieczek wstal:loveu: :loveu: :loveu: [quote name='madzia i medor']:mdleje:Jak najbardziej:loveu: Nie ma sprawy - kiedy wyjeżdżamy:grins: Z tego wszystkiego zrobię sobie jajecznice:evil_lol:[/quote] oooo dobra jajecznica nie jest zla...:diabloti:
  13. [quote name='madzia i medor']Ja chętnie pojadę za Ciebie:cool1: :cool1:[/quote] ja wiem ze ktos pomysli ze marudze..bo niby wyjazd za ktory mi placa wcale niezle, prom samolot powrotny papu i chlanko na promie:diabloti: -wszystko zaplacone...ale jakos tak...zeby jeszcze ktos ze mna jechal a nie tyle godzin sama w aucie ..tyle kilometrow...za kazdym razem to jest tak ogromny stres- bo jade nie swoim autem tylko przeznaczonym do sprzedazy- ze nie wiem czy te pieniadze sa tego warte... jak chcesz to przyjezdzaj:) pojedziemy we dwa:diabloti:
  14. [quote name='madzia i medor']:turn-l: :turn-l: :loveu: cze Dijejka:razz: Co na obiad:cool3:[/quote] cze Madziowa...Ewa mi wczoraj smaka narobila to zakupilam karkoweczke:) i do tego salata w smietanie..reflektujesz?:diabloti:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:a skąd i dokąd ma ci on wypaść:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]jak przyjedziesz to cie odpytam z czytania:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] nie nie nie...nie tam gdzie myslisz...:razz: .wyjazd sluzbowy znowu do Grecji...ostatnio bylam we wrzesniu i z jednej strony mnie kusi a z drugiej...znowu 2000 km autem....to zmeczenie i stres mnie dobija...musze dac dzis wieczorem odpowiedz...
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:ty weź no nie świruj że znowu czytasz...bo jeszcze kto uwierzy ze potrafisz:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]cze Dilerówna ....mam weekend:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] skladam literki i jakos pomalu idzie...:diabloti: a ja nie wiem czy mam likend..byc moze wypadnie mi wyjazd...
  17. czesc rozspiewana....to od tych spiewow cie glowencja boli:razz: :diabloti:
  18. mam osiolka.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/139/48189698c3c10fcb.jpg[/IMG][/URL] tance polamance [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/139/61419c33ca981d27.jpg[/IMG][/URL] koniec staroci:)
  19. znowu starocie....nie wiem czy byly:) Wygodna pozycja... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/98/5103b5e996c79a68.jpg[/IMG][/URL] odloz ten aparat kobieto... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/145/99c0162c9e688662.jpg[/IMG][/URL] dobry gryzak nie jest zly... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/136/eff1cf59f733334c.jpg[/IMG][/URL] potfur... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/100/f37b650e8810e861.jpg[/IMG][/URL]
  20. stare foty..... Dilik w lesie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/358/0515c63be7d33d9a.jpg[/IMG][/URL] cmok cmok [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/8a81fa6d8cec9e30.jpg[/IMG][/URL] przytulanie do braciszka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/358/9bd14c2bee1826c5.jpg[/IMG][/URL] wampirek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/358/b3250c20c0f233be.jpg[/IMG][/URL] mordka w mordke [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/358/aa36b79692de1da1.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='BeaC']s[COLOR=darkred][B]ię cieszę [/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj w naszych bullowatych progach:multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj caroolcia:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]nie pamiętam czy witałam Cie dilerówna............w razie czego to witam ponownie............a co mi tam:cool1:[/COLOR][/B] [/quote] nooo osobno mnie nie powitalas....:razz: ale co mi tam...zas przyszlam:)
  22. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red].......................juz piatek..........................[/COLOR][/B][/quote] po tym dentyscie ci to spluwanie zostalo?:diabloti: noo a jutro sobota, potem niedziela i poniedziale i tak dalej....:diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]..................a czemuż to?????:diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj dilerówna!!!!!! przyszłam na kawę[/COLOR][/B] [/quote] witaj Lusiowa:multi: ja juz po trzech kawach...ale ciagle jakas niemrawa....
  23. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Witaj:multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B]tak kotecki sa dwie:cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]a piesecek od wczoraj pokazał jaki to z niego prawdziwy mordulec...........popełnił pierwszą w swoim życiu...........zamordowanie:cool1:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Lus wczoraj sama własnozebnie zlapała, zagryzła i próbowała zeżreć:angryy: MYSZ[/COLOR][/B][/quote] wow!! masz psa mysliwskiego:diabloti:
  24. Witajcie piekne i upiory , wiedzmy i czarownice,barbarzyncy i ekolodzy:diabloti: Jestem:diabloti: ....slonce swieci:multi: bylam juz na spacerku, na zakupach a teraz w koncu kaffffaaaaa...... ogladam stare foty i mi jakos tak wesolo...:p
  25. dzien dobry siostry:loveu: [quote name='dreamer'][CENTER][COLOR=indigo]dobry wieczór! [/COLOR] [SIZE=1][COLOR=indigo]troche foteczek z poprzedniego tygodnia[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]~*~[/COLOR][/CENTER] [CENTER][SIZE=1][COLOR=#4b0082]tych kilka ze spacerku rano z suczką[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1915.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1916.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1917.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1918.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1919.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]niezbyt wyraźna tańcząca gumowa suczka[/COLOR] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/1920.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][SIZE=1][COLOR=indigo]reszta z tego samego dnia, spacerek popołudniowy z suczką i pieskiem i... siostrą[/COLOR][/SIZE] :evil_lol: [/CENTER] [/quote] a co tam bylo na tym drzewie??:cool3:
×
×
  • Create New...