Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I]:evil_lol::evil_lol:[B]:evil_lol:cie wyczułam:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] przeca sie umylam..:razz:
  2. [quote name='agnes1'][CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=blue]moja czirlidereczka :loveu: :loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pozdro-Klockowa ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] moja Klocusiowa:loveu: :loveu: [quote name='madzia i medor']Hmmmmm :hmmmm::hmmmm::evil_lol: Dijejowa wróciłam, ale Ty już wiesz:evil_lol: Miałam coś napisać, ale zapomniałam:roll: niki_ill a Twoje ciapki mają galerię:razz: :razz:[/quote] maja galerie ciapki....ale ci nie powiem gdzie bo bedziesz tam lazic i gledzic:diabloti:
  3. [quote name='Alicjarydzewska']:eviltong::eviltong::eviltong:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]cóż za ćułe pozdrowionka:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]poczeka pewwno się NASZA Didżejka tu zjawi zaraz;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] a kuku:diabloti: jestem:loveu:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi::multi::multi:no nareszcie w komplecie:loveu::loveu::loveu:......nie jeć .....nie narażaj sie;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie jade...toc bym uschla z tesknoty...moze ta tydzien pojade:razz:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:pakuje manele i wypływa do Grecji:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] tu jestem kochanienkie:loveu: [quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]że co?? :crazyeye: :crazyeye: mój musk bedzie narażony na udar!!!!![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]DILEROWA!!!!! NIE ZGADZAM SIE!!!! :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no dobrze.....to nie jade..podjelam meska dezyzje i nie jade...:loveu:
  6. czesc ciekawska:diabloti: zas pifffooooo:razz:
  7. [quote name='niki_ill']Jasne:eviltong: Nowego nic nie mam:shake: Jakos czasu brak na sesje, ale dzis cos moze skrobne. Dla tych co nie widzieli mam to: Pozdrawiamy :razz:[/quote] eeee starocie jakies mi tu pokazujesz.....juz widzialam :diabloti:
  8. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]tresowane to Twoje bydle...i to jak!!!!!!!!!!!!:diabloti: [/B][/quote] wiem...sama go szkolilam, szkole i bede szkolic....:diabloti:
  9. [quote name='niki_ill']Nie wessalo mnie, ale wrocil moj TZ ( w koncu wiem co to znaczy:multi:) i zawladnal kompem:shake: :angryy: Robi nam stronke internetowa, takze jak wraca to mam out z kompa :) Pozdrowionka dla preguska[/quote] nadgodziny niech robi a nie mi tu w konwersacji przeszkadza :diabloti: Pozdrowionka dla biednych scisnietych na malym foteliku pieskow:evil_lol:
  10. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a Ty jakos tak specjalnie tego psiunia tak ustawiasz???[/B] [B]no to słaba nie jestes.....:diabloti: [/B][/quote] nie ..on to robi na komende..ja wolam ''Dili postawa'' i tak to wyglada... [quote name='Vectra']u mnie to sznur wytrzymuje tak dwie do trzech sesjo staffikowo - pitbullowych :diabloti: a potem mam milion sznurków ...... nie wiem zaczne wyszywać czy jak tyle nici się marnuje ? :evil_lol:[/quote] wyszyjesz mi motylka na galotkach?:loveu: :loveu: :loveu:
  11. [quote name='Anecioreczek']Nasz sznurek miał miesiąc.... nie wytrzymał presji:diabloti: :evil_lol:[/quote] ooo witam nowego goscia w naszym blogasku:multi: [quote name='Vectra']ja się śmieje :crazyeye: :crazyeye: gdzież bym smiała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo te sznurki takie robią jakieś mało wytrzymałe :shake: :shake: :evil_lol:[/quote] my juz mamy nasz sznureczek dluuuugoooooo...tylko sie jakos kkkurde sypie z niego...nawet w lozku mam kawaleczki...
  12. [quote name='Vectra']buhahahahahahaha [IMG]http://images21.fotosik.pl/303/9f3ff80a0aa819b1.jpg[/IMG][/quote] dlaczego sie smiejesz z mojego nieuczesanego psa....:diabloti:
  13. i z ukochanym sznurkiem,ktorego strzepy sa wszedzie.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/f5b8a9c3a8c06c3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/b53655b859467932.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/358/50a89bde5f0464e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/7ad77bc4c7c19bab.jpg[/IMG][/URL]
  14. oo i takie tyz... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/358/4541e98052b27f9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/358/e89428810bff6c8a.jpg[/IMG][/URL]
  15. takie jakies cos bylo dzis u mnie w domu...:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/358/c00405a2cadef2e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/9f3ff80a0aa819b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/9ea25bf4d978ef6a.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Vectra']na Dilka nie zwalaj , Dili nie jest w stanie wytoczyć z siebie czegoś takiego :shake: :diabloti:[/quote] niee...to byla ektoplazma....:diabloti:
  17. [quote name='Vectra']nie pluj mi no KKKurde w monitor :mad: :diabloti:[/quote] iii tam to tylko glutek od Dilika byl:diabloti:
  18. [quote name='Vectra']no skoro nalegasz :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nalegam nalegam:evil_lol: chooo na kawe na gg:evil_lol:
  19. [quote name='BeaC'][quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/98/5103b5e996c79a68.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]OOOOOOOOOO jaka fajna poza:cool3::cool3::cool3:..........moj bokser TEŻ miał fajne pozycje........Lulka jest wygodna nie robi fajnych:-([/COLOR][/B][/quote] ona jest sama w sobie fajna...na co ma sie jeszcze gimnastykowac:diabloti:
  20. [quote name='Vectra']hahahahaha hehehehehe hihihihihihihi huhuhuhuhu ahahahahah :grins: :grins: :grins:[/quote] ja wiem..kochana..ja wiem....:loveu:
  21. [quote name='Vectra']no to czemu obiada niet :razz: :razz: :diabloti:[/quote] yyyy....gg?
  22. [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/98/5103b5e996c79a68.jpg[/IMG][/URL] :lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahaha heloł:multi:[/quote] z czego mi tu haha?:evil_lol: helol:multi:
  23. [quote name='Vectra']Dilerkowi smakowała karkóweczka :cool3: :diabloti:[/quote] o dziwo Dili tez nie....karkoweczka spoczywa w lodowce bezpiecznie..:diabloti:
  24. [quote name='Vectra']coś narozrabiała ? :diabloti:[/quote] nie ja....i nie B.:shake:
  25. [quote name='evaxon']witaj:D no przecie sa fotki:p :evil_lol: heloł:multi:[/quote] no wiec widze ze sa i dlatego jestem...:diabloti:
×
×
  • Create New...