-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicjarydzewska']:shake::shake::shake:[COLOR=red][FONT=Arial][B]...stydam ....:oops:[/B][/FONT][/COLOR] [RIGHT]:eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/RIGHT] [/quote] niemozliwe..TY:crazyeye::crazyeye::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kawusia w kubeczku z pieskiem ....:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=red][FONT=Arial][B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:...będzie bez onych [/B][/FONT][/COLOR][/quote] jo cie normalnie ajlowju:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:...nio ..fajna fajna [/B][/COLOR][/FONT][/quote] fajna jak nie wiem co:grins: Ala jakie ZNOW jakie znow cooooooo?:diabloti:
-
[quote name='majoka']Hej Kochana, mam nadzieję że za mną też tęskniłaś:evil_lol:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:chyba za duzo wypilam.....siostre ma ujrzalam w pijanym widzie:diabloti:witaj o zaginiona:multi::multi:
-
BU:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]i zaraz się ........:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] co sie? co sie ? powiedz! powiedz:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']EDIT pomyliłam blogasy:diabloti: EDIT 2 - to ja:grins: Przeleciałam wszystko:razz::diabloti: Witaj Dilująca, słuneczko Ty moje ti ti, tęskniłaś za Madziusią:loveu:[/quote] moja ti ti pomylona:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'];) [COLOR=red][FONT=Arial][B]Aguś ...druta z netem ....:cool1:........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B]noooo do Dilskiego nie zagląda :grins:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] aaaaaa druta ze netem.....:eviltong: [quote name='madzia i medor']Boshhh, musiała zacytować, musiała:shake::shake::diabloti: Przeca poprawiłam:cool1:[/quote] musialam po prostu musialam.....fajna jestem no nie?:grins:
-
[quote name='madzia i medor']Ala!!!!!!!!!!!!!!! Nie ić jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musisz najpierw coś zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przekaż [SIZE=6][COLOR=magenta]Kubie...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]Życzę Ci znlezienia takiej pracy,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]takich przyjaciól i takich możliwości, o jakich marzysz.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]i odwagą.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]Z entuzjazmem, zapałem i radością.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]Weź to wszystko i zbuduj z tego życie,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]które warto przeżyć...[/COLOR][/SIZE] Tego Ci życzę ja, Madzia:grins::grins:[/quote] jeszcze u Klockowej napisz....:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Ala!!!!!!!!!!!!!!! Nie ić jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musisz najpierw coś zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [SIZE=6][COLOR=magenta]Kubie...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]Życzę Ci znlezienia takiej pracy,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]takich przyjaciól i takich możliwości, o jakich marzysz.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]i odwagą.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]Z entuzjazmem, zapałem i radością.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]Weź to wszystko i zbuduj z tego życie,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]które warto przeżyć...[/COLOR][/SIZE] Tego Ci życzę ja, Madzia:grins::grins:[/quote] jakbys to napisala u Ozzulka to Kuba moze przeczyta bo nie wiem czy tu do mnie zaglada:diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no tak ...ona nas tak zostawia wieczorami ...same samotne ...i nawet druta nie chce z netem pociągnąć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: do domu ....i tam w tym kole haftuje ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie chce druta pociagnac:crazyeye::crazyeye::crazyeye:ALU to czytaja dzieci:diabloti:
-
[quote name='Gonitwa']Ej to nie fer- on ma ładniejsze włoski niż ja....:([/quote] no kurde...wlosy to on ma naprawde piekne....;)
- 78403 replies
-
[quote name='Gonitwa']Fu nie lubiem sernika... Nie lubiem rodzynek...[/quote] ale Alunia wie ze ja nie lubie rodzynek i robi mi bez onych:eviltong:
-
[quote name='Maga100'] [B]u Leona też wszystko w porządku, jakby się ktoś pytał :diabloti:[/B] [/quote] dobry wieczor......co u Leona?:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:....ale poczęstujesz nas ....ociupinka do kawusi.......zrobie Ci w kubeczku z pieskiem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sernik w kubeczku z pieskiem :crazyeye::crazyeye:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red]to mój towarzysz w słuchaniu muzyki i współwłaściciel kompeczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] i moj pomocnik w instalowaniu skejpa:evil_lol:......na swoje nieszczescie instalowalam go u..tesciowej:roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:p...no wiesz co ....ten już podzielony :eviltong::eviltong:..nowy specjalnie dla TŁA zrobię :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] juhuuuuu :multi::multi::multi:CALY sernik TYLKO dla MNIE:multi::multi::loveu::loveu:
-
[quote name='clockwork'] [COLOR=blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=blue]X[/COLOR]XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/B][/FONT] [/COLOR][COLOR=blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=red]XX[/COLOR]XXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=red]XXXXXXX[/COLOR]XXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXX :loveu: XX[/B][/FONT] [/COLOR][COLOR=blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=red]XX[/COLOR]XX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=red]XXXX[/COLOR]XXXXXX[COLOR=red]XXXX[/COLOR]XXXXXXXXXX[/B][/FONT] [/COLOR][COLOR=blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=red]XX[/COLOR]X[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XX[COLOR=red]XX[/COLOR]XX[COLOR=red]XX[/COLOR]XX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[/B][/FONT] [/COLOR][COLOR=blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=red]XX[/COLOR][COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[/B][/FONT] [/COLOR][COLOR=blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=red]XXX[/COLOR]XXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[/B][/FONT] [/COLOR][COLOR=blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=red]XX[/COLOR][COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[/B][/FONT] [/COLOR][COLOR=blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=red]XX[/COLOR]X[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[/B][/FONT] [/COLOR][COLOR=blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=red]XX[/COLOR]XX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=red]XX[/COLOR]XXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=red]XXXXXXX[/COLOR]XXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[/B][/FONT] [/COLOR][COLOR=blue][FONT=Arial][B]XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX :loveu: XX[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][COLOR=red][FONT=Arial][B]wracaj tu ku NOM :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/00120.gif[/IMG][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/00120.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: nojmalnie siem wsruszylam:placz::diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]Przyszłam tylko powiedzieć u Cia /...NAS.../ DOGOBRANOC:loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] dobranoc:loveu: a ja sie odlaczylam od sprzetu bo mielismy burze stulecia:shake:grad jak jajka od kury,grzmoty, blyskawice masakra.....i ja sama w domu z moim biednym wystraszonym demonem.....:roll: [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]bry wieczór dilery :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]przyszłyśmy zaglądnąć :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]o jaaa.. Madzialenaaa... jaki piekny ścieg krzyżykowy!! :mdleje:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]marnujesz się kobieto! :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] dobry na wieczor:multi: tiaaa Madzialena ma talenta co nie? ale jak sie spedza wieczory w kole gospodyn to sie tak umie:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]mówiłam OĆ ...a jak nie to znów będzie jak przyjedziesz :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kurde...ale nowy mi zrobisz czy ten co masz schowasz dla mnie:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
BU:diabloti:gdzies ty dziewojo niewinna o gdzies ty:cool3::diabloti: -
eeee...co tu tak pusto cicho.....:cool1:hop hop dziouchy gdzie wy??:cool3:
-
tak se przyjszlam:cool1:......
-
JA TEZ CHCE SERNIK:diabloti:
-
halo imprezowicze..my tez popijamy .....tyskie:multi::multi: zdrowko Kuby:multi:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]znów widziałam wszystko- koszulka Pana B. rzuciła sie mi w oka od razu na pierwszym focie- gdzie jest widoczny tylko wierzchołek tej.... choinki :p [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]TU QRDWA JESTEM .... HELL........o :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no kurdwa dobrze ze jestes bo mialam niedosyt niebieskiego kolora:diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..i ja TU jestem tak sobie cicho siedze:diabloti: