-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='malawaszka']szerokiej autostrady :loveu::loveu::loveu: A4 :loveu::loveu::loveu: już ją macie prawie pod granicą :razz: ależ ta polska pędzi do przodu :diabloti:[/quote] nooo okkrutnie pedzi:evil_lol:tylko zeby sie dostac do tej autostrady trza przejechac przez takie wertepy ze po tych kilkudziesieciu kilometrach mam zoladek wywrocony do gory nogami:cool1: [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]pierwszaaaa!! :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]witanko :cool3: [/COLOR][/B]:loveu: [B][COLOR=purple]mizianko z raniolka dla piesa :loveu:[/COLOR][/B][/quote] dzieki;) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:hmmmm: ciekawe kaj teroz som [/B][/FONT][/COLOR][/quote] no przeca tu:evil_lol: [quote name='madzia i medor']To oni już wyjechali:hmmmm: Dijejka szerokiej drogi:p[/quote] oni juz wrocili zas nazod do efu:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]One są już na chwileczkę w Polsce :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz nie:eviltong: [quote name='evaxon']witan na chwileczke w Polsce:multi::multi::multi::evil_lol:[/quote] witam na chwileczkie w dojczach:evil_lol:
-
Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!
agbar replied to bouvik's topic in Bouvier des flandres
hmmmm..nie bylo mnie tak dlugo,przygotowalam sie na nadrabianie a tu...cisza:shake:....hop hop!!! jest tu kto??? -
bravoooo bravoooo:multi::multi:
-
dogo mi zamulilo i zapomnialam co chcialam napisac...wiec witam was tylko cieplutko:multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti:nie mam zmarchów ....ty masz :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] phi.....ales wymyslila...mnie takie byle co nie tyka:eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:crazyeye::crazyeye: dilerowa??? ty żyjesz?? :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] a kto powiedzial ze zyje:crazyeye::diabloti:z zaswiata do tiebia przyczlapalam:cool1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
wstapilam w progi raju i nawet mnie piorun nie strzelil:evil_lol:witaj janielska Ave Pysiu:p -
[quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz:wiedziałam ....ze ja to pustka .....:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie ryczy bo ci sie zmarchy porobia:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']no dobra ...nie ryc ......:glaszcze:........dam Mikołajowi kase ....bo on ostatnio cienko przędzie i ON Ci przyniesie ;)i[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a ja Ciem witałam u Cia:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja tam nie chodze..bo tam pustka wieje:cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja ci kupie na Mikołaja kredki :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak jak jak to TY mi kupisz:placz:...chcesz mi powiedziec ze nie Mikolaj mi je przyniesie?? jak to? dlaczego???:placz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]som casami :roll:.....a jak nie bedzie to możemy se same porysować jak sces :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :multi::multi::multi::multi: ja narysuje syrenke....to moja specjalnosc... jeszcze NIGDY NIKT nie zgadl ze to syrenka:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
czesc Agunia:loveu:mam nadzieje ze u Was wsio oki?;)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
a ja lubie morze..se bylismy wlasnie na pare dni....wialo jak jasna cholera:cool1: no i ten tego...dzien dobry:multi: -
[quote name='madzia i medor']Dijejowa ciałam siem z cia przywitać u cia, ale nimam ciem w subskrypcjach:niewiem: Witam ciem, więc tu:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] phi..:obrazic:
- 78403 replies
-
hop hop! jest tu ktooooooooooooooooooooooooo?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tak ;).....w słownikach są zawsze trudne słowa :roll:...........podołasz temu wyzwaniu :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] a obrazki som???
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: kupie Ci słowniczek ....sces....:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :niewiem: tak beda na pewno TRUDNE SLOWA:evil_lol:
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
witam po krotkiej nieobecnosci:p -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: no nie wiem jak ci to wytłumaczyć ....takie coś czego ty nie nie robisz :roll:....................................................................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] w ogole nie rozumiem o czym ty do mnie rozmawiasz:niewiem::diabloti:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
dzien dobry.....co tu sie wyprawia.....:cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]O masz tak myślałam ....:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ze co robilas:crazyeye::crazyeye::diabloti:
- 78403 replies
-
witam, nie patrze wstecz bo az sie boje:evil_lol: