Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='madzia i medor']Jak zawsze:cool1::cool1:[/quote] za wsze to kokakola:diabloti:
  2. [quote name='Alicjarydzewska']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:wiedzialam że na Ciebie zawsze mogę liczyć :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja tez tu jestem.......:cool1:i tam tez:diabloti:
  3. [quote name='clockwork']:multi::multi::multi::multi: [COLOR=blue][B][FONT=Arial]i nie wiem co powiedzieć.... rąbnęłaś nam antene.... :mad: podpisana jest [/FONT][/B][/COLOR][COLOR=blue][B][FONT=Arial]:diabloti:[/FONT][/B][/COLOR][COLOR=blue][B][FONT=Arial]:diabloti:[/FONT][/B][/COLOR][COLOR=blue][B][FONT=Arial]:diabloti: haha.... diobelska antenka :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] twoj entuzjazm mnie porazil:cool1:
  4. phiiii..czym place ..phiiiii pamientaj piniondze to nie fszystko..... ale fszystko bez piniendzy to h.uj:diabloti::diabloti:
  5. [quote name='Vectra']buuuuuu :diabloti: ł ę ą ć ń ó :evilbat:[/quote] buuuuuuuuuuuu:diabloti: ty niedobra matko...jak mozesz sie z krzywdy wlasnego jedynego dziecka tak cieszyc.....:diabloti:
  6. [quote name='madzia i medor']Główka Cię swędzi, oć podrapię:diabloti::loveu::loveu::loveu:[/quote] wolalabym drapanko po pleckach:loveu::loveu:
  7. [quote name='malawaszka']ale potem podobno znowu ma być ładnie :lol: Alu przybywaj :evil_lol:[/quote] MOCY przybywaj:diabloti:
  8. [quote name='madzia i medor']:evil_lol::evil_lol: To, że było sucho:diabloti::evil_lol:[/quote] :hmmmm:........
  9. [quote name='madzia i medor']c z e ś ć... [CENTER]:loveu::loveu::loveu: :loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu: :loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [/quote] ale sie postaralas no no no:diabloti:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak chcesz z ogonkami ci też powrzucam ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie dziekuje:loveu:stalabym sie nierozpoznawalna:evil_lol:
  11. [quote name='madzia i medor'] A ja sobie w końcu dziś pospałam, niedawno wstałam :crazyeye: A co najlepsze, Medor spał ze mną i nic:crazyeye::crazyeye::crazyeye::multi:[/quote] ale ze co NIC????? jak mam to rozumiec??:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: a może ona chce nas tam do siebie ściągnąć ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] przybywajcie:grins:
  13. [quote name='malawaszka']bhahahaha no to jak co LASKA to poprosze 4 kilo za pińć złoty :evil_lol:[/quote] za piec z[B]ł[/B]oty bardzo prosze...ach jaka ja dobra jestem:loveu: dzieki Ala za [B][SIZE=5]ł Ł:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/B]
  14. [quote name='malawaszka']a dilerka znowu próbuje nam wmówić, że za zachodnią granicą mają lepij :shake::diabloti:[/quote] maja gorzi.....bo WAS tu nie majom:diabloti:
  15. [quote name='malawaszka']hahaha antena do porozumiewania się z samym Satanem :evil_lol: a po ile te kjakejsy??? :diabloti:[/quote] no kurde i mam problem bo chialam napisac co LASKA:diabloti:ale zybysmy sie dobrze zrozumialy:evil_lol::evil_lol:nie mam L z kreseczka:evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye:oooo masz łyżwa :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images30.fotosik.pl/103/5aace25c5d3f9ec5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]oć waszka mamy nasiunka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a mam:eviltong: ale ukrywalam go przed swiatem do tej pory:diabloti:
  17. chlorkowa....cos dla cia:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/102/d3782ec9591e1dcc.jpg[/IMG][/URL]
  18. chlorkowa przylez do mnie ...mam cos dla ciebie:diabloti:
  19. [quote name='malawaszka']daj kjakejsa :grins:[/quote] koniec promocji...juz nie daje:grins: trza se kupic:cool1:
  20. foty psa tropiacego:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/5aace25c5d3f9ec5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/103/36a2e0724d7fc02b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/08d9e7b0929cbad5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/581fa0cc1d3d464b.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:na psa chętny czy na fotaski ;)...bo ja i na to i na to ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bier dzioucha a wartko:diabloti: [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=olive]Cześć :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]widzę śliczniutkie zdjęcia Dilerka i stwierdzam że on strasznie lubi pozować tyłem do zdjęć :)[/COLOR][/B] [/quote] bo on sie na mnie wypina:evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]ni mom bastyji:shake::shake::shake:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]mam za to jednego tchórzliwego podkołdernika:cool3::diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj[/COLOR][/B][/quote] ooooo a jest ci on tak jadowity ten podkoldernik jak moj:cool3::diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/g025.gif[/IMG]witanko z samego raneczka...z tamoj tukej ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]pozdróweczka dla Was wsiech:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] witojcie Alicjo :hand:
  22. dzien dobry prosze pani:diabloti:
  23. [URL]http://images22.fotosik.pl/189/675ccafd8b8e4330.jpg[/URL] Franio raper:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jol jol bejbe madafaka kaman:diabloti:
×
×
  • Create New...