Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. ufffffff......nadrobilam, widzialam walki psow, czytalam o zaginionej pralce, zauwazylam matka ze na musk ci padlo i ubralas Lale na ruzofffo:roll:, czytalam o odnalezionych pralkach widzialam ze przebilas glowa plot:loveu: i w ogole kocham cie normalnie i oznajmiam ze nie musisz juz tesknic bo oto jestem tadam:multi: aaaa lazienka suuuper...wiedzialam ze specjalnie for mi robisz ja na bluuu:grins:
  2. [quote name='Cimi']Witaj nowy Agbarze i stary Dealerze :lol:[/quote] Witaj Cimi z psicami:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]dobre pytanko ....[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]no patrzajta podróbe rozprowadza ...temu pod przedszkolem taka zadyma byla :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] czy ty mnie cos sugerujesz:cool3::diabloti: [quote name='Vectra']e tam przesadzacie , że niby po piwie i szarlotce maraton ??? eee nieee , przecież to samo zdrowi :diabloti:[/quote] taaaaa...samo zdrowi:cool1: [quote name='Paula_']:grin: Witaj powrócona :multi:[/quote] witaj Paulowata:loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B]Witam :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=olive]hmmm...co to za [/COLOR][/B][B]agbar ;) :evil_lol:[/B] [B][COLOR=olive]Pozdrawiam :)[/COLOR][/B] [/quote] :niewiem: kto to:hmmmm: ktosik sie podszywa:roll: [quote name='Medorowa']Witaj zwrócona:grins::grins:[/quote] oooooo Madziaaaaaaaa:roll:
  3. [quote name='bonita']A ja dziś djetuję, nie wiem co mi zaszkodziło:shake::evil_lol:[/quote] czym sie strulas tym sie lecz:diabloti: [quote name='Vectra']a ja mam piwo i szarlotke :evilbat:[/quote] mieszanka wybuchowa :grins:
  4. [quote name='bonita']A masz kjakejsy:diabloti:[/quote] mam faszerowane papryki......ide wlasnie zrec.....:grins: [quote name='Gonitwa']Teraz som, ale obawiam się, że to się skończy niebawem:evil_lol:[/quote] iiiiiii tam.....niesluszne twe obawy :roll:
  5. bylam....obejrzalam.....mialas czekac na mnie z fotami:obrazic:....wychodze
  6. [quote name='bonita']No heloł, ja znałam takom jednom dilerke a Ty to kto:diabloti:[/quote] alter ego:diabloti:
  7. przybylam do ciebie o zdechnieta aby oznajmic ze mozesz przestac usychac z tesknoty bom jestem przybyta:grins:
  8. [quote name='malawaszka']o qrfa allah agbar :crazyeye:[/quote] jol bejbe:ylsuper::ylsuper: [quote name='evaxon']:multi::multi:witaj :multi::multi:[/quote] witaj.....wiem..podobno sa u ciebie foty dla mnie:grins: przybede niebawem:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]hello naczelny gupolku nasz :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witaj wrócona do świata żywych i cywilizowanych :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Nie za ma co dziękować ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Posiedzisz kilka nocy i nadrobisz :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] kilka:crazyeye::crazyeye::crazyeye: chyba kilkanascie:evil_lol::evil_lol: [quote name='Vectra']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] co ci mamuska:cool1:wytrzeszcza dostalas jakiegos:cool1: [quote name='Gonitwa']No nareszcie! Witamy z powrotem;) Kolejna galeria do nadrabiania....:cool1::diabloti:[/quote] do jakiego nadrabiania:hmmmm: przeca tu pustki som:roll: emoty wont.....
  9. zaprawde powiadam ci Alicjo...chcialam....chcialam nadrobic.....ale sie poddaje......:roll:
  10. halo gupolki moje:loveu::loveu::loveu: ale siem za wami stesknilam:loveu::loveu: Alicja dzieki za foteczki:loveu::loveu: a tera czeka mnie miesiac nadrabiania:roll:
  11. zaraz po mnie przyjada:placz::placz::placz:ja nie chce:placz::placz::placz:ja nie moge zyc bez dostepu do neta:placz::placz::placz:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dam rade... zmusze sie :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i nie kłam że POD wami nie bedzie KUFELKÓW na piwo :grins: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL]http://images32.fotosik.pl/4/a5edaae7c42588c5.jpg[/URL] ten pies był w komplecie?? do domku?? :grins: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witam cie ty moja rureczko z kremikiem :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przeterminowana [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] edytowalas zeby mi nawrzucac:crazyeye:oooo ty stara zmurszala torbo:diabloti:
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dam rade... zmusze sie :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i nie kłam że POD wami nie bedzie KUFELKÓW na piwo :grins: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL]http://images32.fotosik.pl/4/a5edaae7c42588c5.jpg[/URL] ten pies był w komplecie?? do domku?? :grins: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witam cie ty moja rureczko z kremikiem :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no dobra....na dole przy ulicy jest bar ''desperado''...do wynajecia:roll::roll: pies jest w komplecie jako wyposazenie szwendajace sie pod nogami akurat jak ludz lezie z czyms ciezkim:roll: witam cie w mych skromnych program moja torebeczko z aligatorka:diabloti:
  14. [quote name='malawaszka']łomatko to pięknie :shake: POLECAM!!! [URL]http://www.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0[/URL][/quote] wstrzasajace.......
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jesoooo.. ale wazeliną pojechałam :mdleje:ja sie chyba starzeje:roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiedzialam ze jestes stara torba:loveu:
  16. [quote name='Gonitwa']Orient już jest ze mną w domu. Przepraszam, że tak długo, ale nie mogłam podłączyć się do sieci...:angryy: Nie wytrzymałam do dwunastej- poszłam szukać kobiety już chwilę po ósmej. Przyjęto mnie miło- córka kobiety wpadła w rozpacz- ale obiecałam odwiedziny za jakiś czas no i ma ona wpadać do mnie;) Podobno Orient latał za jakimiś dzieciakami nieopodal domu tychże ludzi. Oni nie mogli go zatrzymać, nawet zaczęli szukać dla Orienta domu. Kasy u nich zbyt dużo nie ma, z resztą sama widziałam. :roll: Ale psa mi rozbestwili tak, ze bardziej to się chyba nie da.:diabloti: Jest jeszcze grubszy niż był:angryy: Wstawię później jakieś fotki, jak mi się neostrada połączyć zechce:cool3:[/quote] o matkoooo ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff jak sie ciesze:multi::multi::multi::multi::multi:
  17. [quote name='evaxon']a jak swiety mikolaj wejdzie z prezentami? jak kominka nie bedzie?:roll:[/quote] niech kurna puka....a nie mi sadze na caly pokoj bedzie roznosil:diabloti:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]oooo piesek będzie miał z czego pić ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooooo mam nadzieje ze picie z wlasnej michy mu wystarczy:cool1: [quote name='evaxon']kominek musi byc:loveu::loveu::loveu:[/quote] :niewiem::diabloti:
  19. [quote name='Alicja'][COLOR=red][B][FONT=Arial]:hmmmm: Medorowej mamy nie mówić .....a dlaczemu :razz:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] bo bedzie plakac:grins:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad::mad::mad:ścialam Ci dać kapciów nowych tos nie sciała ....:grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jakos sobie nie przypominam:grins: ale za to sobie przypomnialam ze nie powiedzialam Wam o najwazniejszym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM WANNE!!!:diabloti::diabloti: [COLOR=lightblue]i bidet:roll:[/COLOR]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:o masz....no to teraz co:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] teraz czekamy na mame.....:grins:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: a u mnie nie chodziłas na bosaczka :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] chodzilam bos mi kapci pozalowala:grins:
×
×
  • Create New...