Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:....ty nie musisz :cool1:...to my są poszkodowane :-(...a postulaty zara się spisze :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][/SIZE][/FONT][/CENTER] [B][FONT=Arial][SIZE=6][/SIZE][/FONT][/B][/quote][/CENTER] [LEFT]a ja wcale sie nie chce dolaczac:diabloti:ja se tylko popatrze...wystarczy ze mi dzis nozka strajkuje:evil_lol:[/LEFT]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]przeszukałam cały necik by takom ładnom opatrunke znaleść :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ach:loveu:twoje poswiecenie mnie rozczulilo:placz: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nooooo kochana to trzeba byc czujnym na spacerach a nie myslec o niebieskich migdałach tylko czujnie się rozgladac czy w poblizu nie ma wroga....i patrzac pod nogi :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ty nie badz taka madra:diabloti:nie myslalam o migdalach bo nie lubie,se szlam spokojnie a wrog zza roga budynku po drugiej stronie ulicy wylazl...:cool1: [quote name='Medorowa']Kuku:diabloti::diabloti: A no szkoda;) Cze chciałam Ci powiedzieć:cool1:[/quote] cze ci odpowiadam:cool1:
  3. ooooooo:multi:strajk mamy fochajacy:multi::multi: jakie macie postulaty:razz::diabloti:
  4. [quote name='lolka75']Aj Agnieszko:-(....daj nozke pomasujem:loveu:[/quote] ja bym tak chetnie pomasowala mojego kundla....kijem po doopalonie...:mad: to przez niego...zobaczyl po drugiej stronie ulicy swojego wroga ....i tak szarpnal ,pod nogi mi wlazl ze zaliczylam glebe a jak chcialam wstac to nozka powiedziala-lezec!!dobrze ze B.jechal do pracy troche pozniej dzis to mnie doholowal autem do chalupy....bo bym tak siedziala na tym krawezniku do wieczora.... zrobilam se oklada i siedze...a ta sierota ma dzis spacery z glowy....niech leje w ogrodku...:diabloti:
  5. Idefix:diabloti: Bajcik:diabloti: Bakcyl:diabloti: Batman:diabloti: Gadzet:diabloti: Trufel:diabloti: ale Joshi jest supeeeer:loveu:
  6. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A ja poprosze osobne przywitanie :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Czeee zwichnięta - tak mi cię szkoda[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-219.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] witam cie osobno:loveu: twoje wspolczucie jest jak balsam na moja biedna noge:loveu:
  7. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No to od dzisiaj zafsze kokakola i Jabłuszkowa:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] niechaj sie stanie.... jaaaamentttt:diabloti:
  8. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Zafsze.....ZAFSZE[/COLOR][/FONT][/B]:diabloti: [/quote] zafsze to kokakola:diabloti:
  9. a tera witam tych nie powitanych, tych powitanych, tych co byli i co jeszcze przyjda....kazdego z osobna i wszystkich razem:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='evaxon']a czy mi tez udzielisz pomocy finansowej???:loveu:bo ten tego na zakupy bym sie wybrala:lol:[/quote] a co??:razz:twoj sponsor sie popsul:razz::diabloti: [quote name='Medorowa']Dilerkowa Twój chrześniak już jest na miejscu;):loveu::errrr::errrr:[/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:szkoda ze ci go w komplecie z aparatem nie dali:diabloti::cool1: [quote name='majoka']hej wielka Ago!!![/quote] phiiii.....mam tylko 166 cm wzrostu czy to naprawde tak wiele?:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]opatrunek Ci przyniesłam ...[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://sklep.trimed.pl/images/PT%200609n.JPG[/IMG][/quote] moja ty dobra i kochana siostro milosierdzia:loveu::loveu:
  11. [quote name='Medorowa']A ja tu chciałam przy wszystkich publicznie, otwarcie i nie skrycie:cool1::cool1::cool1:;) [/quote] na drugi raz sie skryj.....:diabloti:bedzie smiesznej:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: no i co z Tą kaffą :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze Agula :loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]siakoś tak nas na gadane wczoraj wzionło :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dobrze ze Was wzionlo...pora zaczac o tym co sie dzieje mowic glosno...wiadomo ze samo gadanie nic nie zmieni ale niech co niektorzy wiedza ze jednak nie maja spolecznego przyzwolenia na robienie ludzi w c.iula:angryy:
  12. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]aaaa w adidaskach.....to współczuję :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie wierze w Twoje wspolczucie:cool1::diabloti: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Co mnie ty kijem machasz:mad:.......a co to on zwichnął czy ty :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja se zwichalm przez onego:cool1: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A tak poza tym to się chyba sfocham :obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pozwalam ci...mozesz se fochnac:loveu:
  13. moja wena tez dzis cos leniwa....:cool1:
  14. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Poszłam po lekarza do twojej kostki [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-151.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] ochhhh jakas ty dobra:loveu:
  15. we adidaskach spacerkowych mych ukochanych bylam.... wychodze:obrazic:..zero wspolczucia.......:cool1:
  16. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No masz babo - jak chodzisz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Alu spacerkowa :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie ,jak JA chodze tylko ON jak chodzi ten brazowy potfor,demon z piekla rodem....:mad:
  17. dzien dobry moja najmilejsza....ruro:loveu:
  18. Japkowa.......? kajs ty???
  19. dzien dobry czym predzej przybieglam rzec...i pochwalic sie ze przez mojego kundla chyba zwichnelam kostke......:cool1:
  20. [quote name='tangerine74'] Ostatnio zaskoczył mnie Gustlik. Powiedział: "Fryc tu za żarciem sznupał" i to mnie wprawiło w zamyślenie nad słowem "sznup". Ja cały czas sądziłam, ze sznup to po prostu jakiś skrót od sznaucera, a to jest szukacz:crazyeye::evil_lol::mad::p[/quote] ha! bo zdaje sie Gustlik to chop ze Slaska byl....a u nas sie nie szuka, nie grzebie ( w sensie np. grzebac w torbie a nie grzebac zwloki:diabloti:) ino sie sznupie:evil_lol: dzien dobry Waszencjo:multi:
  21. [quote name='Medorowa']- pobudkę całkowita nastąpiła o 6:30, kiedy to moja kochana mamusia stwierdziła, że musi dać chłopakom buziaka przed pójściem do pracy:roll::roll::roll: [/quote] Twoja MATKA istota o wielkim sercu jest zaiste:loveu::loveu: a ciebie jak bym trzepla za ten apart o jesooooo:mad:
  22. moj synus chrzestny juz w drodze:loveu: a ty leniwcu pospolity kawal miejsca. oooogromny do spania nietoperowi naszykuj:evil_lol:i miiiiiiicheee z zarlem:evil_lol:
  23. ja myslalam ze juz skonczylas pisac...:diabloti:a ty sie lenisz....skoncz marzyc.. nietoper zaraz wyrusza w podroz:loveu:
  24. agbar

    Anioły i Demony

    ooooo jaki sliczny paskudnik:loveu: i w dodatku umie latac:diabloti:[URL]http://images34.fotosik.pl/158/c0251828cd1e39e2.jpg[/URL]
  25. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wiadomo ;)...co śląskie :loveu:to najlepsiejsze :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no jasne...nie ma to tamto:grins:
×
×
  • Create New...