Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']ooo zapomnialam i Ciebie Agniesiu:diabloti: dopisac do tych co je nienawidze za fotki ktore robia:eviltong::loveu:. Dzieki za porade...poprobuje:loveu: [/quote] nie wiem czy mam byc dumna:cool1:
  2. komu po orzeszku:crazyeye: Dili nie ma a Bartka nie ma:diabloti:
  3. agbar

    Anioły i Demony

    helol fotograficzki:loveu: a wez sprobuj nawet jak jest lekko zachmurzone ustawic na slonko a nie chmurke:razz:powinno byc lepiej...:p
  4. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]masz deja vu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] rozejrzalam sie wokol..nie mam:niewiem:..mam tylko kawke i psa....:diabloti:
  5. dziwne....:hmmmm: ile razy tu wleze to sie dlawie.....:diabloti: czesc Waszencjo:multi:
  6. a kuku:grins:
  7. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czeeść Alutka........[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] dzisiaj Pryma Aprylis kogo robisz w kunia :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czy ty sie przypadkiem nie powtarzasz?:diabloti:juz gdzies widzialam dzis ten tekst:diabloti:
  8. Alunia fotki mniamusne...a ta [URL]http://images32.fotosik.pl/199/da20ca37722b50cb.jpg[/URL] wybitnie mi sie podobuje......:loveu::loveu:
  9. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ups.[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-222.gif[/IMG]...myślałam ze u Alutki się wpisałam....Buhahahahahahaa.......ja jeszcze spię......sorki Aga:loveu: Witaj z rańca :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] noooooo witaj spiaca krolewno:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: budzik mnie zrobił :razz::razz:jakoś nie włączył się [/B][/COLOR][/FONT] :multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:ino uważaj na wiewiórki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] myslisz ze moga mi zrobic napada:crazyeye::evil_lol:
  10. nie wstawaj...ja ci mowie nie wstawaj....Japkowa mowi ze od jutra zima to po co bedziesz wstawac:diabloti:spij sobie spokojnie...dobranoc:diabloti:
  11. czesc niewyspana z tysiecznikiem:loveu:
  12. KWM......:loveu: swad spalenizny gdzies umknal...dobrze ze jest ladna pogoda to mam chalupe na przestrzal otwarta:evil_lol:
  13. [quote name='malawaszka']nooo sezon grillowy by się przydało zacząć :multi: tylko straszą ochłodzeniem zbnowu :placz:[/quote] noooo kurde kto sie osmielil tak straszyc:mad: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]u nas pono dziś i jutro jeszcze ładnie a od środy zaś ziąb :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie krakaj wronko:diabloti: [quote name='lolka75']widzialam fotecki kfiatka i zdziwionego psieska:loveu:.... Przyjade jednak do Cia:loveu:....bo ja nie mam gdzie posiedziec na suonku:shake:...a no i chce mi sie tych grzybkow slizgajacych sie po talezu:loveu::sabber:[/quote] kiedy bedziesz????? mam juz odkrecac sloiczek:razz: Dzisiaj pierwszy raz w zyciu spalilam mieso...ale tak naprawde spalilam....na smierc....garnek tez umarl.....w chalupie smierdzi okrutnie.....wszystko co moglam juz wypralam,ciagle czuje swad....czym to kures.two wygnac?????boshe...jaka ja jestem glupia....do niczego sie jednak nie daje...dol wrocil....
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:grins: to jest bratek [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/198/b67e8dd8eda7a922.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]psa też widziałam .......zasadzonego :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]co z szaszłykami :razz::razz:piwo mi się skończyło i głodnam :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] tak Alicjo TO jest bratek:evil_lol: szaszlykow nie bylo ino pyyyyyyyyyszny polski wurst:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]widzę że Pręgusek lubi wygrzewać swoje ciałko na słoneczku :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] lubi nie lubi ..wczoraj sie zmuszal:evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czeee Ago:loveu: doszły mnie słuch że ponoć tu jakieś fotki były...przyszłam sprawdzić i FAKTYCZNIE:crazyeye::diabloti::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wyłaczcie to ogrzewanie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images27.fotosik.pl/185/08a9a67551e78487.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] a kto to takie ploty rozsiewa:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zacznę od tego że....fajnie w tych nimcach.. lato macie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widziałam fotecki wytapiającego boczek na słoneczku :placz::placz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]narobiłaśmi smaka tym grillem... zostaw chocia do wylizania :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] lato mielismy...pogoda nas w hhhhhhhhhhhhhhhhh....robi:mad:slonce sie wczoraj zmeczylo i urlop dzis wzielo....ale dobrze ze zimno nie ma......
  15. czesc piekna:loveu:tez se kupilam pizamisko ze snoopkiem...tylko nie pamietam jak wyglada :hmmmm: bom se przez neta zamowila i juz 3 tygodnie czekam,wiem ze cos tam jeszcze nazamawialam ale nie pamietam co....:diabloti:bede miala niespodziewanke....przy placeniu:evil_lol:
  16. padlam na pychol z zachwytu......dluuugo se bede lezec gdyz zachwyt moj niezmierny:loveu:
  17. [URL]http://images28.fotosik.pl/187/0df9c32b0016be86.jpg[/URL] mina pelna ekstazy:diabloti::loveu: czesc najukochansza:diabloti:
  18. po co ja tu przylazlam....no ja sie pytam.......trudno..ostatni raz : PIEKNE foty,kazda jedna,bez wyjatku......WYCHODZE ...bo sie udlawie:diabloti::diabloti:
  19. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]żałuj ...foty były :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:cool1:nawet nie pochwalila :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jestem prawie calkiem pewna ze nawet na glos chwalilam.....ze : nooooo Aluniaaaa w koncu sie troche postaralas...:loveu:ooo te jest boskie a teee cudne....to co ty mnie tu wypominasz.....:cool1:trza bylo uszy umyc a nie przewietrzyc:diabloti:
  20. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]FOTY BYŁY :diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] przeca zem widzialam nawet wczora z wieczora to bylo:loveu:
  21. czesc pieszczotko:loveu:po przedluzeniu cie smyrnac?:razz::evil_lol:
  22. aaaaaa..........wiem!!!! ty sie chcesz na ulicy pokarac czyli ukarac....ale ze czemu tak publicznie:hmmmm:
  23. [quote name='Alicja'] [B][SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=red]jak ja siem na ulicy pokarze :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote] nooooooooooooo......nie wiem jak sie POKAZESZ:diabloti:teraz to juz w ogole nie wiem:evil_lol:cmokam w czolko na dzien dobrulko:loveu:
  24. [URL]http://images34.fotosik.pl/198/72e47a5af7b15255.jpg[/URL] ach co za zgodna para:loveu: dzien dobry ci mowie :loveu:
×
×
  • Create New...