-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
bedzie dobrze mamuniu :loveu:Kano jest twardziel:loveu: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:...poka fote rączków :p......tffuuuu karmidła miało być :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czego mi plujesz do karmidla:diabloti: nooo ewentualnie moge zrobic ale nie teraz..teraz mam lenia:roll:
-
no normalnie jak babcie kapciem i o zesz w morde niedzwiadka pluszowego.....:roll:sodomia i gomoria:roll:
-
noooo sie narobilas:diabloti:i karmidlo masz dla ptaszydel:multi:ja tez mam..moj drogi kolega malz dokonal sam ,wlasnymi recami:loveu::evil_lol:
-
a ja nie pamietam...nie wiem...bom niewiasta:diabloti: i tak se przyszlam.....:cool1:
-
czesc Karolinusia:loveu:noooo pokaaaaaa ogrodka pokaaaaa:razz:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: też mieliście placki :razz::razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no i wlasnie ze nie:roll::diabloti:mielismy za to awanture:evil_lol:i tez bylo wesolo:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]w niedziele dam fote Murzynka :diabloti:z kokosankami [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]no wiesz ....to taka forma pieszczoty :diabloti:...u Klockowej dałam wczoraj placuszki ziemniaczane ....wiesz jaka zadyma była :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiem:roll:a jaka byla u mnie w domu:diabloti:bo nikomu sie ziemniakow nie chcialo trzec a zrec to kazdy chcial:evil_lol:
- 78403 replies
-
no nie...zeby tak od rana ludzi dreczyc.....:shake::diabloti:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='andzia69']ja pinkole - duuuuzy wiewiór z jajami:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja pinkole-duuuuuuzy wiewior z duuuzymi jajami:evil_lol: halo chuda:diabloti: -
kuna....caly dzien zasypialam...na stojaco na siedziaco i lezaco...a teraz mi sie odechcialo spac....masakra:shake: totez przylazlam ci powiedziec ze dobry wieczor:loveu:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
witajcieeeeeeeeeeeeeeee:hand: -
Widzialam spiochufff:diabloti:i mowie ci dobry na wieczor:loveu:
-
[quote name='dbsst']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: :thumbs::thumbs:[/quote] oz w morde kurczaka i kilku jego pokolen:crazyeye::crazyeye:debe w mych progach.....a tu taki balagan:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]cze Ago :multi::loveu:ze staniętym w poprzek mózgiem .......1/3:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc Alicjo wiecznie dziwico:diabloti: jesoo jak mnie leb napierdziela....chyba mi sie ten mozg dalej przemieszcza:roll:
-
[quote name='malawaszka']automatyka budynków - fascynujące :loveu: nasłałaś na nas ten śnieg :mad:[/quote] jaki snieg:crazyeye:tu nie ma zadnego sniegu:shake:ojjjj Wasia........:diabloti: a zebys wiedziala ze fascynujace..tylko ja kurde nie wiem czy bym chciala mieszkac w domu madrzejszym ode mnie:hmmmm: z tego co szwagier opowiada-bo on wlasnie robi takie ynteligentne domy-to ludzie nieraz maja takie pomysly ze mozg w poprzek staje:evil_lol:
-
ALU!!! piekne foty.....:loveu::loveu::multi::multi:
- 78403 replies
-
nalazilam sie jak ta gupia:roll:bylam ze szwagrem na targach we Frankfurcie....se leglam teraz bo sil mi brak...ale musze powiedziec ze bylo ciekawie,sporo sie dowiedzialam i podszkolilam niemiecki w zakresie automatyki budynkow hihi:evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]pubilcznie czy na gg?? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] publicznie prosze na gieeee:razz: nooo chyba ze dawaj na fooo
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]buuhahaahhaha... nie powiem :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]..ale jakbyś poczytała....[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B] alem sie uśmiała... już w połowie po textach wiedziałam że to test na działacza schroniskowego :diabloti: rzekomo ten ktoś nie był na dogo, więc.... zasugerowałam sunie Rudą... zanim powiedziałam o jej wieku ... już mi odpisano że za stara... :diabloti: spytalam skąd wniosek... przecież nie pisałam o wieku....:roll::roll: ehhh trza poczytać całość :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czy ja cie musze publicznie prosic o wytnij i wklej??:diabloti:chetnie poczytam....:evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
kurde Kano ales wymyslil chlopie:shake:nie rob takich numerow nam..... Trzymaj sie mamunia:loveu: -
KTOOOOO KTOOOOOOO cie sprawdza???dawaj go tu...tez go sprawdzimy:diabloti:asasasasaaa:diabloti:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz:jeszcze nie ........ale boję się że i ja zobaczę :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uuuuuu...Alu.....:shake:zle z toba :evil_lol: [quote name='malawaszka']powiedziałabym co jeszcze pokazać, ale się wstydzę :diabloti:[/quote] uffff...dobrze ze sie wstydzisz bo nie wiem czym gotowa pokazywac cos:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz::placz:ja nie chcę śniegu ...ani u Cia ani u Mnia:placz:...niech Mnie ktoś psytuli :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alu...nie mow ze i ty widzisz snieg:crazyeye: nie wiedzialam ze delirium jest zarazliwe:cool1: