-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
:hand:..widzialam pirata,skorzane galoty i niejaka denatke tyz:grins:
- 78403 replies
-
turlaczek pospolitus:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/198/aa57d35acc08ea6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/198/464af6fb7514b46a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/222/0bfd57af5e9e6a03.jpg[/IMG][/URL]
-
jak mozecie sie smiac z mojego przystojnego psa....:niewiem::diabloti:
-
:stupid::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/222/a9ddb1a6d99dd639.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/221/bc9d196e55542f7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/221/ec665cfffa813b57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/198/4a53ae916ae10374.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/197/6156437f69317443.jpg[/IMG][/URL]
-
mialy byc foty...ale foto siq powiedzial NIE...
-
Ja tez tak czasem na poprawe humoru odwiedzam rozne kamciopodobne i dzemowe wateczki:evil_lol::evil_lol:
-
jak maly potfur zacznie Lulke dreczyc to zaraz jej sadelko zniknie:evil_lol:
-
[quote name='lolka75']jestem:oops: i oficjalnie przepraszam moje dogociolki za moj wczorajszy odpal:oops::shake:[/quote] boshe...a ta od rana bredzi:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:tośta dały czadu ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tjoszeczke:grins:
-
Lolkowa!!!! Wstawaj.....bylo nie siedziec pol nocy na gie:diabloti:Slonce swieci,pakuj graty i przyjedzaj na grila...i grzybki rzecz jasna:grins:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]helooo słońce było.........:cool1::cool1::cool1:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ale sie zmyło:placz::placz::placz:[/COLOR][/B] [COLOR=darkred][B]hej i jak tutaj dogodzić moja za gruba twój za chudy[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]może je razem zmielimy i zrobimy dwa w sam raz:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]ale barf to fakt robi masę...........i jest zdrowy:razz::razz::razz:[/COLOR][/B] [/quote] mielimy:multi:gdzie i kiedy?:evil_lol:
-
dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:hand:...kurde ja ten barf tak podtucza to ja moze Dilikowi zmienie diete..bo jak patrze na tego szkieletora to mi slabo....
-
Robaczycooooooooooooooooooooo...wake up!:evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc:hand:....o rany..az se przypomnialam moja nawiedzona nauczycielke ze szkoly sredniej..na szczescie minelo juz sporo lat od czasu jak mnie dreczyla i koszmary nocne mnie juz nie mecza:evil_lol: -
wlazlam...zobaczylam jakas szczeke...wylazlam..wlazlam ...dalej widze....o rany.....jak ja nie lubie dentystow...:shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
zabieralam sie swojego czasu do picia czerwonej.....jakos mi tak...hmmmm..nie podeszla....staralam sie bo ponoc zdrowa ale ciezko sie pije z zacisnietymi szczekami:evil_lol: jednak wole kawke...no to chlup:p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No nie fochaj one sa po prostu artystyczne:evil_lol: :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie przychlebiaj sie....:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A nawet niezły Agniesiu- witaj:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ano niezly....slonce wylazlo i jakos mi razniej na duszy:multi:
-
[quote name='Vectra']te fotki jakieś taki a`la kamciowe nie ? :diabloti:[/quote] czy ty mnie sugerujesz ze nie wytrymowalam fotek:mad::diabloti: [quote name='lolka75']moze i bys poszla jakby Ci jedna taka nie marudzila:eviltong::diabloti:[/quote] na szczescie skonczyla i moglam isc spoczac w pokoju....:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:wstałam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jest soneczko , opada mgła i 0stopni na termometrze :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja tez wstalam,tez mam soneczko nie mam mgiely i mam 7 stopni.....chyba sie urzne ze szczescia:evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]........................przyszłam:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]a co? tak se posiedzieć[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]a wy tutaj o wstrętnym nikotynowym nałogu................[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]rzucałam parę razy..........pierwszy jak zaszłam w 1 ciąże, potem po jakis 4 latach tesciu doprowadził mnie do szewskiej pasji (świeć Panie nad jego duszą:diabloti:) i zaczełam.......... potem rzuciłam jak zaszłam w 2 ciąże, bo co mam niewinne dziecko zasmradzać jak się jeszcze nie urodziło:cool1:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]i nie paliłam................serio[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]zaczełam (cholera nie wiadomo po co) jak kupowałam dom..............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]masakra miałam nerwy .............. schudłam do 42 kg[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]ale żyje i to jeszcze jak:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]wróciłam do wagi i nawet po raz pierwszy w swoim życiu przytyłam:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]tadam[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]ale pale niewiele i dopiero po 17[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]a Cześć Aga.i jak tam kwiatki??[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]wczoraj posadziłam 20 bukszpanów...................zamówiłam na allegro[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]hmmmmmmmmm o fajkach to nie było tu[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]nic nie szkodzi[/COLOR][/B] [/quote] troche ci sie popierdasilo ale co tam:evil_lol: kwiatki czekaja na mnie..moze dzis bede dzialac w ogrodecku bo zapowiada sie ladna pogoda.... [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Cześć Aga widziałam jakies ciemne foty:diabloti: gdyby nie krawatka Diliego to bym go nie zauważyła:diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images24.fotosik.pl/198/82b818b523e84673.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A tak poza tym to dzień dober:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] one fcale nie som ciemne:obrazic:.....one som super cool .....czarne:grins: a tak w ogole to dzien dober:loveu:
-
Dzien dobry Jabkowa:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
matka choooo zakurzymy:roll::razz: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: a ja idę spaciu :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] chyba se tez zaraz pojde
-
[quote name='malawaszka']aaahahaah cholera ja tyeż miałam o tych fotkach napisać, że są świetne, aleście zaczęły o obiektywach znowu i zapomniałam o całym świecie :evil_lol:[/quote] taaaa tera sie tlumaczcie...:obrazic::diabloti:
-
tobie to chyba trzeba z grubej rury???? miedzy wierszami czytam: rozlaka cie dreczy i kontakty ze starymi??? to my ci tu analize walniemy zaraz..poczekajjjjjj:evil_lol: