-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
witam cie z zamglonej wiochy....:cool1:psa na spacerze malo nie zgubilam,taka mgla :evil_lol:
-
[quote name='dolores181']a ja uważam że jednak ta baba powinna oddac im psa i zrozumiec że działali pod wpływem impulsu , a nie przywiązała się do niego aż tak bardzo przez te kilka dni , nie gadajcie głupot i tyle a ta kobieta to chyba bez serca jest że nie szkoda jej małych dzieci i skazuje je na tęsknotę[/quote] Tej ''babie'' jak ja nazwalas:cool1:naleza sie podziekowania ze przygarnela psa....bo mogl wyladowac w schronisku albo na ulicy. Dorosli ludzie powinni ponosic konsekwencje swoich czynow ,to miedzy innymi swiadczy o doroslosci.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
obejrzalam nudne foty....malo mi sie szczeka nie zwichla od ziewania z nudow:diabloti:sssssssssssssssssssssssssssssss:diabloti: -
witaj piekna matko pieknej corki :loveu: te fotki Ali z Krosiem mnie tak rozczulaja.....:p:loveu:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Pig ale sie usmialam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ja nie wiedzialam co do DON....jedno co mi sie kojarzylo to jakas ksiazka ..Cichy Don czy cos..i co to ma niby wspolnego z psem...:hmmmm::evil_lol: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Klaczek Wykalaczek...na goooreeee hoooplaaaaaaa -
[URL]http://images31.fotosik.pl/227/fd68eeea9c6b2485.jpg[/URL] bosh..:mdleje: myslalam ze na Ozziego szarzuje dzik:evil_lol:a to przeca Duska:roll:
- 78403 replies
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='cedra']To bylo pytanie pogladowe a widze ze narobilam tylko zamieszania a odpowiedzi na moje pytanie i tak nie mam:/ kochani nie mowie nic zlego o was. odwalacie kawal dobrej roboty i tylko was mozna podziwiac! ale zawsze oprocz jednego rasowca mozna rozwazyc drugiego psiaka, ze schroniska. . sama mam rasowca i kundelka i teraz znowu chcialabym kupic rasowego pieska (albo wziac schroniskowca???). ale to oczywiscie wlasna decyzja kazdego i odpowiedzialnosc. pozdrawiam i nie musiscie od razu sie tak zloscic i brac wszystkiego do siebie. nie kazdy ma zle zamiary:) jesli kogos urazilam to przepraszam:)[/quote] Wyobraz sobie ze pomagaja psom ludzie ,ktorzy nie maja zadnego psa w domu,wyobraz sobie ze nie kazdego stac na utrzymanie wiecej niz jednego psa,niektorzy jak ja maja w domu psa ,ktory nie toleruje innych psow,albo rowniez jak ja maja zawarta w umowie wynajmu domu adnotacje ze pies sztuk jeden i ani grama wiecej.....wielu ludzi moglas niestety urazic.Ja wiem ze bede mogla sobie pozwolic na wiecej psow dopiero za kilka lat kiedy postawimy wymarzony dom, i pomimo tego ze teraz mam psa rasopodobnego to kiedys beda to rasowe psy-moje marzenia.Czy z tego powodu mam czuc sie gorzej??? Bo pomagam tak jak umie ale nie mam w domu schroniskowego zwierza????:shake: -
[quote name='gops']ooo a teraz 987...ale bzdura..to klamie[/quote] raczej nie klamie:cool1:nie masz stalej predkosci przez 24 h...
- 78403 replies
-
curva curva curva.....Dealer wyrwal sobie pazura na spacerze...:mdleje: nie calkiem ale ta twarda czesc odeszla wysoko od tej miekkiej....zemdleje se chyba....:mdleje: co ja mam z tym zrobic???????????? przeciez nie zawine?? smarowac???czym????? o rany...:placz:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
kochane dzielne suczydlo:loveu::loveu:Trzymaj sie Salsunia:loveu: -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]kupie Ci z metra :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] to w metrze mozna wieszac pranie?:hmmmm:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='cedra']nie, zlego nie, ale dziwnego. skoro wszystki te osoby maja takie dobre serce to czemu nie wezma psiaka ze schroniska?[/quote] Dlaczego odnosze wrazenie ,ze szukasz problemu tam gdzie go nie ma....:hmmmm: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]weź idź do jakiegoś WC w jakieś w miarę cywilizowanej wsi i urwnij ze spłuczki łańcuszek ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bylam....w mojej w miare cywilizowanej lazience:diabloti:ni ma tam lancucha...ani nawet sznura na pranie:evil_lol:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.....zaś poplułam :cool1:monitora [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ty Alicja to wade jakas masz:razz:..ciagle ci sie wypluwa:cool1::diabloti: -
[quote name='lolka75']jakie madre dziouszki na tym dogo siedza:multi::loveu:[/quote] nooo nie da sie ukryc:loveu::loveu::loveu::diabloti:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a będą nagrody :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] taaaa uscisk dloni prezesa:diabloti: niech on moze dla nas zostanie Kudlatkiem, a ci szczesciarze,ktorzy go zabiora do domu nadadza mu nowe imie? -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Potem opowiem , na razie jeszcze się we mnie płyn gotuje na samą myśl ..... dobra w skrucie , reszte pozostawiam Waszej wyobraźni 1.Ma suke asta ze słomczyna 2.Suka niedawno miała babeszje 3.suka jest w ciąży !!!! wet mu powiedział , że płód będzie uszkodzony .. ale to co przecież kasa mu śmignie 4.Szuka psa do suki 5.Chciał bym mu załatwiła 6.Błękitnego , rasowego ZA DARMO 7.By miał reproduktora ot tyle[/quote] nooo mozna se ogniem poziac:angryy: rozumiem ze mu pozialas:razz::diabloti: -
[quote name='Vectra']słuszne podejście :diabloti: szkoda kasy na te darmozjady :shake: :shake: lepiej przepić , przynajmniej człowiek jaką frajdę ma :evil_lol: :evil_lol:[/quote] noooo tylko kurde na drugi dzien tak doopiato:evil_lol:ale zawsze mozna poprawic:evil_lol:
-
[quote name='Vectra']tylko nie szalej i tego łańcucha to tak max metr :diabloti: bo sie psu w głowie poprzewraca od zbyt wielkiej swobody[/quote] na wiecej nie ma szans..nie bede pieniedzy na kundla wydawac:diabloti:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Qrde a wiecie ze nie mam zupełnie pomysła na imionko dla Niego :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] rozpiszmy konkurs:grins: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B][FONT=Georgia]widziałam wypiętą dupkę trawiastego potworka :loveu::loveu::loveu:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] milion zdjec a ta oczywiscie doope widziala :evil_lol: [quote name='Vectra']łańcuch i buda - obowiązkowe :diabloti: napraw ten błąd :evilbat:[/quote] Czekam na B. i pedze do marketu..bedziem budowac:diabloti:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Komu psiuncia wariatuncia???:loveu: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:grins: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]piesu cygaro wypadło :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images26.fotosik.pl/200/e298052b83c9a03d.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]koreczek mu zaraz wypadnie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images33.fotosik.pl/227/658a5a89d09bd096.jpg"]http://images33.fotosik.pl/227/658a5a89d09bd096.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] mysle ze koreczek sie dobrze trzyma:evil_lol:tylko czasem nie zatyka dosc dobrze:roll: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]albo wracać :roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie wiadomo co gorsze:evil_lol: [quote name='evaxon'][URL]http://images32.fotosik.pl/225/e5a6cd95600deff8.jpg[/URL] głowa jak u boxia a ciało jak u jamnika..... az w trawie ginie:evil_lol::evil_lol:[/quote] mutant:diabloti: [quote name='Vectra']hahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dlatego właśnie jak R kosi trawę to psy są na łańcuchach :evil_lol: :evil_lol:[/quote] kunaaa wiedzialam ze czegos nie mam:cool1:LANCUCHA:diabloti: co ze mnie za pancia:shake: