-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:dawa foty harcerzyku :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dalam:cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi::multi:żywioły ...prawie jak w PIEKLE :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images30.fotosik.pl/205/2cba07768316e986.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a kiełbaska gdzie :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] w lodowce:diabloti: [quote name='lolka75']Eryk powiedzial: "wooooooooooow..." sliczne fotki:crazyeye:[/quote] :oops:Woooow Eryka to dla mnie komplement prawdziwy:loveu: W ogniu mozna tyle zobaczyc....tylko dlaczego ja widze...demony?:cool1:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/235/09abe10bc41dbc21.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/ea944ad795f28930.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/203/5cbaa988a4f1554f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/203/7f11dc1bca795944.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/235/2d549f2118c5ecf9.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER]Ogniu, ty, co tam w ziemi wnętrznościach głęboko wresz, huczysz i potrząsasz kamienną opoką: ty potęgo straszliwa, wstań, rwij ziemi łono, z rozdartych jej wnętrzności ruń lawą czerwoną, tocz odmęty płomienne na skorupę ziemną.....[/CENTER] [LEFT][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/204/b0f60a92b1cd66cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/205/25a654645dfca8d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/37702bd04f460c60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/235/f2996411ff15bf52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/205/2cba07768316e986.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT]
-
[quote name='malawaszka']Aga napisz napisz :evil_lol: Polski TOZ w swoim mieście nie ma ochoty dupy ruszyć a gdzie Ci tan za granice pojadą :shake: ja już dawno mam zlew na to i nie czytam i nie szwędam się po wątkach nieswoich i myślę, że na zdrowie mi to wyjdzie :evil_lol: pewnie dlatego jak zakładam na pwp jakiś wątek to sama se w nim potem gadam :roll: [URL]http://images32.fotosik.pl/234/f1ca16afe6c4e8d8.jpg[/URL] a to jest cudne :loveu::loveu::loveu: i dwie wydmuszki :evil_lol: AHA! Ja też nie powinnam mieć psa, a już na pewno dwóch - przecież mieszkam w mieszkaniu w "wielopokoleniowej" rodzinie hahahaha[/quote] a moze se napisze....powylewam se zale...:cool1:a co? u siebie jestem to moge:diabloti:tylko mnie natchnie.... [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]A czemu Twoja odpowiedż na mój post pojawiła się szybciej niż mój post:-o:crazyeye: wróżka jesteś jakaś czy jasnowidz, przyznaj się bez bicia:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [/quote] Jam wrozka, jam prawda,jam milosc nieskonczona:loveu:
-
[quote name='evaxon']mnie tez delikatnie mowiac denerwuje:roll:[/quote] a nie delikatnie mowiac:razz::diabloti: [quote name='Vectra']hahahahaha , bo my rodzinne mamy te niedogopolityczność Juz kiedys pisałam że mnie harcerzyki z dogo doprowadzają do pustego śmiechu. Jest maleńka grupka osób które pomagają psom , które maja równo pod sufitem .. całą reszte to bym w psychiatryku zamknęła ... mogę być ich opiekunem :diabloti:[/quote] Ja tez bym chciala asasasasa:diabloti:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]to ja też się nie nadaję...bo mam podobne przewinienia do Ciebie :roll:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to chyba muszę oddać Salsę do schronu, z pewnością tam będzie szczęśliwsza i bardziej kochana :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] lacze sie z toba w bolu:diabloti: napisalam dlugi post..ale po namysle skasowalam, bo jeszcze mi nasla TOZ do domu:diabloti:
-
[quote name='evaxon']mmmm ile piesow:loveu::loveu::loveu::loveu: widze ze kolega Dilka tez bezjajeczny:evil_lol:[/quote] ano...tez ma pecha i wygodna pancie:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1:nie tylko Ciebie :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ufff...nie jestem osamotniona w tym uczuciu:evil_lol:
-
oz jak mnie wqrwia to przesuwanie sie postow:angryy:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:a ja piję teraz gorzką :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ze sie tak rozczulilas i nie poslodzilas:razz::diabloti:bo ja cukier podalam ..zeby nie bylo:cool1: [quote name='Gonitwa']Dilska nie marudź kobieto- tyś stworzona do posiadania psa:)[/quote] :crazyeye:kogoz oczy me widza:crazyeye::multi:przylazla,potraktowala mnie nagana i poszla:evil_lol:
-
[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Jakie piękne fotasy....od tej drugiej strony :evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [URL]http://images28.fotosik.pl/204/508dc15da492ee71.jpg[/URL] [B][I][COLOR=blue]Witaj Agabar-ku :multi:[/COLOR][/I][/B][/quote] z tej pierwszej strony bylo trudniej:razz:balam sie o aparat...i tak wrocilam z tego spaceru w barwach blota i z lapa psia odbita nawet na plecach:roll::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=red][B][FONT=Arial]:multi::multi::multi:dawa kawe ...cukier raz ;)[/FONT][/B][/COLOR][/quote]no i tak sie nad soba rozczulilam:diabloti:ze se dwa razy kaw poslodzilam:mdleje:..o fuj:roll:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita']:multi::multi::multi: [B][I][COLOR=blue]bardzo ładniutko:loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote]:oops:staralam sie zeby ladniutko:diabloti: -
[quote name='AlKil'] No właśnie, nie proponowałaś, więc wrócił do chaty się najeść. Niegościnna jesteś!:diabloti: Teraz go podtuczę i jak znowu pójdzie Cię odwiedzić, to dam mu trochę zapasów, jeszcze Ciebie i Dilskiego poczęstuje :lol: [/quote] yyyyy..jakby ci to powiedziec:hmmmm:......bede sie trzymac wersji ze jestem niegoscinna:grins::diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
a tak se przyszlam:cool1::diabloti: -
[URL]http://images34.fotosik.pl/235/8a8c1f8f6c0b5da2.jpg[/URL] Ooooo Efffa uwidziala bociana:razz::diabloti:
-
[URL]http://img410.imageshack.us/img410/8987/b060tn7.jpg[/URL] cudna fota:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
czesc ,czolem,kolanem tralallaa:diabloti: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Głosujcie na boksery w potrzebie, bo przegrywają [/COLOR][/I][/B] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7597[/URL] [B][I][COLOR=blue]Wystarczy się zalogować i głosować za naszymi boksiami :loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote] czesc:multi: Zaglosnelam.. -
[quote name='lolka75']Jestes madra kobietka:calus::multi:[/quote] tak mi mow..tak mi dobrze:loveu::diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red]Aga .....no i odebrałaś mi radość życia;)ale teraz serio .....też powinnam oddać psa ...a największy mój błąd to ten że teraz staram się z Magdą jakoś doprowadzić sprawę Qdłaczka do końca i jako osoba spoza układów na dogo zabieram zainteresowanych z innych wątków :razz::razz:...podbieram ludzi na bazarki i głośno myślę :angryy:...Po zawirowaniach jastrzebskich, po wejściach na wątki na PwP i po pewnych faktach zwiazanych z Qdłatym odechciewa mi się pomagania ....a już na pewno na Dogo ....[/COLOR][/FONT][/quote] Wlasnie..uklady...TWA.....a jak nie daj boze masz inne zdanie... Polecilam raz znajomej ,ktora chciala psa aby poszukala na dogo.Bardzo szybko zrezygnowala,a mnie do dzis brzecza w uszach jej slowa.:shake: Alunia przywroce ci radosc zycia:loveu:: chcesz kawe??:razz:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Kudlatku........... -
hmmm..wlasnie obejrzalam Interwencje na Polsacie....zniesmaczylam sie:cool1:....wcale nie tym chlopem ,ktory na 16m2 mial tyle psow....zniesmaczylam sie raczej postawa Strazy Dla Zwierzat i w ogole ludzi,ktory odbierali mu te psy.Ja sie zaczynam zastanawiac ,rowniez po czestym bywaniu na PWP,czy ludzie ratujacy psy maja monopol na ocenianie i krzywdzenie ludzi.....:shake:Od pewnego czasu mnie juz nosi zeby zapytac kilku z dogomaniackich wolontariuszy jak gleboko w czyjes zycie trzeba wejsc i jak bardzo trzeba mu nawrzucac tylko dlatego ze chce po prostu psa..po prostu chce miec przyjaciela,chce miec towarzysza..chce miec PSA.... Niniejszym oswiadczam ze tez nie powinnam miec psa,nie powinnam go miec bo nie jestem prawdziwym dogomaniakiem...oswiadczam co nastepuje: -mieszkam w wynajmowanym domu( od czasu jak mam Dilucha to juz 3) -mialam nienormowane godziny pracy,godziny i dni.... -nie gotuje mu zarcia bo mi sie nie chce -nie je karm z gornych polek bo nie lubi -zre surowe miecho albo karme puszkowa -nosil( czasem jeszcze nosi) kolczatke -mial do czynienia z OE -nie chodzilam z nim na szkolenia i nie pojde -do weta chodze tylko na szczepienia no i ewentualnie jak cos sie dzieje -nie odrobaczam co 3 miesiace tylko jak wet zaleci i to TYLKO po badaniu kalu -Dili ma tylko jeden dlugo spacer w ciagu dnia(reszta to ogrodek i wyjscia na szybkie siiii i q) -wrzeszcze na niego,zarobil nie raz w leb szmata i bede robic to dalej jak zasluzy -wykastrowalam go dla wlasnej wygody mam na sumieniu pewnie wiecej rzeczy i pod czujnym okiem co niektorych prawdziwych dogomaniakow wszystkie by wyszly na jaw:cool1: Ja sie zastanawiam co sie dzieje z tym dogo??:shake:Polecam wam poczytac sobie Przygarne Psa na PWP...na pewno jest nas wiecej ,takich co nie powinni nawet myslec o psie....
-
[URL]http://images33.fotosik.pl/235/7e171cc770836f06.jpg[/URL] o ja ciem..jaki jezorek:loveu::loveu: czesc Lolkowa:multi::multi::multi:czy w wiatrakowni dalej leje????:cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img440.imageshack.us/img440/2374/dsc0895ko5.jpg[/URL] :mdleje::loveu:cuuuudooooooo- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/204/508dc15da492ee71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/234/5a79e84de6a5585a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/2d6ee48304ad96d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/204/15ec19f833c9f8ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/234/1c89aca579f6a73d.jpg[/IMG][/URL] kooooniec:)