-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
oooooo jestes:multi:a co kupilas??? a co kupilas???pokaaaa pokaaaa!! a mi cos kupilas???pokaaaaaaaaaaaaaaa :roll:cheba sie zarazilam od ciebie i jestem stuknieta:mdleje:
-
[URL]http://images6.fotosik.pl/178/53401df439546867.jpg[/URL] aaa tu jest lobuz jeden:diabloti:a ja sie rano slimaczkow doliczyc nie moglam:evil_lol:
-
[quote name='lolka75']nie prawda bo pajonki sa naobrzydliwsze:shake: czesc Madziusiu:loveu:...dziekujem za odwiedzinki:multi: Fajno zesta przybyly:multi::loveu: Pan maz wlasnie sie ze mna kloci:shake:.... chyba go wypcham:angryy:....albo on zwyczajnie zdziczal w tych Alpach:niewiem::angryy: a sledzikami to mnie zalatwilas...teraz bedzie mi sie chcialo ze mnie skreci:placz:..............:loveu:[/quote] Panowie mezowie sa niereformowalni wiec fakatycznie wypchaj...tylko po co ci grat w domu:niewiem::diabloti: a sledziki zrobione ....siedza sobie w lodowce:loveu:mysle ze na weekend beda w sam raz:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak to zobaczył weterynarz to mówił że prawdopodobne że właśnie ścięgna poszły jakieś...ale na szczęście nie :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] uffffff....... najwazniejsze ze Salsidlo ma sie lepiej:loveu: -
W imieniu solenizanta dziekuje Wam za zyczenia:loveu: Matka natura postanowila dac Diluchowi prezent.....maly,calkiem niepotrzebny( ale tak czesto bywa z prezentami:cool1:)nie moge nawet powiedziec ze ladny-wrecz przeciwnie....Nie wiem jak Dili ale ja nie bardzo sie ucieszylam....:roll:Odebralam mu go-wiem -niedobra jestem:oops: w koncu to on dostal swojego malego,prywatnego........................KLESZCZA:angryy::mad: Advantix poszedl w ruch.....kleszcz kilim:mad::mad:impreza trwa dalej:evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Foty widoczne......niestety wszystkie ladne:diabloti::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Tia, to moje sznupy mają w sobie coś z gęsi, bo muszę je 2x w roku skubać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: DZIEŃDOBRY:p[/quote] a jak juz wyskubiesz to podusie sobie wypychasz:razz::evil_lol: -
wypusc juz pana meza z objec i chooo dooo nassss:loveu: Sledziki w oleju bede robic:razz:reflektujesz:razz:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wiem:oops::roll:[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=green] Przepraszam, poprawię się:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie poprawiaj sie...blagam
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]o już lepiej, wiedze że kumasz baze:razz:, joł sis;), peace:ylsuper:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Bossszzz ale jestem stuknieta:oops::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] boshhhh ale ty jestes stuknieta:roll::diabloti:
-
Wy nie wiecie....a ja wiem:grins:..i zaraz wam powiem:loveu: 3 lata temu przyszedl na swiat by niesc usmiech i szczescie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/200/4402b661bb3c6aed.jpg[/IMG][/URL] Dzis Dealer ma urodzinki:loveu::loveu: Wszystkiego najlepszego Piesku:loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]czujny .....przecie go czuć :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bereczek :loveu:......[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ojjj czuc go dzis bardzo..pogoda nam dofcipa zrobila:angryy:i pada i pada i pada...ja oszaleje:placz: berek dzien doberek Alicjo mla:loveu:
-
[quote name='malawaszka']ja też dzisiaj znalazłam dwa...... rozdeptane :placz: [COLOR=navy]tak mocno sie tentegowaly ze az sie zdeptaly:roll:...achhh ta namietnosc to niebezpieczna jest:diabloti:[/COLOR] :crazyeye:ales tych doniczek nakupowała :mdleje: [COLOR=navy]nie nakupowalam:cool1:byly juz....i od 7 lat nik tu nic w tym ogrodzie nie robil...chwasty co niektore maja ponad metr:mdleje:[/COLOR] a jascurki ćliczne :loveu::loveu::loveu: to takie malutkie jak te u nas???? ja tez bym chciała żeby były u mnie takie i były.... kiedys..... zanim się wyprowadziły jak Luna zaczęła je metodycznie mordować :placz:[/quote] nie znam sie na jaszczurach...czy to moze zwinki sa?? Na razie Dili nie wykazal jakichs zapedow mordezcych jesli o nie chodzi..i mam nadzieje ze nie wykaze bo wychlostam. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]..............cześc zaogródkowana i zajaszczurczona agowBarze:loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]w moim ogródku nie ma jaszczurek ( może są ale ja ich nie widuję) ale za to sa ślimaki (wszystko Ci wyżrą, lepiej je pozbierać i powyrzucać), mam caaaała grusze kosów mają tam gniazda........:cool3: moje kocice cały czas tam medytują:cool1: mam dwa zaprzyjaźnione dzięcioły przylatują na glizdy z drzewa.........i ................[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]uważaj na te pajonki w trawie lepiej w kaloszach chodzić i je rozdeptywać:mad::mad::mad:......... i ................. co jeszcze??[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]acha no to pa:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]acha widziałąm ukrytą krwiożerczą bastyje jakąś w trawie.....na nią tez uważaj:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] mam lapac slimaki?? no dobra ..moze jakis Francuz bedzie chcial kupic:hmmmm: dziecioly tez mam zaprzyjaznione..tylko wiecej niz dwa...Kosow i szpakow od groma i ciut ciut i juz widze jak beda mi czeresnie wyzerac:roll:..niech maja co mi tam:p [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahahahaha:roflt:- czujny? :turn-l:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images31.fotosik.pl/228/f7f3ba1817a2fb0a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Hej Agula:multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Nooo czujny..nie widzisz jak czujnie patrzy:roll: Czesc Monisia:loveu:
-
a wolisz jak jestem nieoficjalna?:razz: to masz: czesc stara :loveu:sie masz?? yo yo yo bejbe:evil_lol:
-
Witaj pracusiu:p
-
dzien dobry..chwilowo tylko tyle bo weszlam na watek Kacpra i musze to przetrawic.....:cool1:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
berek dzien doberek:multi: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
czesc:grins:..nie mow ze spisz:cool1::diabloti: -
dzien dobry Japkowa:loveu:
-
krwiozercza bestia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/201/9eb821fbbf91407c.jpg[/IMG][/URL]
-
czujny :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/228/f7f3ba1817a2fb0a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']też Cię kocham miłością szaleńca :cooldevi:[/quote] nigdy w to nie watpilam:cool1::diabloti:
-
szybki jak blyskawica:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/229/9eb8096bcabf4711.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/200/fe89dec24adca1d2.jpg[/IMG][/URL]
-
zdawalo mi sie ze gdzies tu byla matka ma Vectra....ale na szczescie to tylko zwidy..za duzo slonca:diabloti:
-
informuje ze wyjezdzam:cool1:natentychmiast:cool1:musze:diabloti:bo jak nie wyjade to nie bede miala gdzie mieszkac:diabloti:a tak w ogole kocham cie mamusiu:loveu::roll: