Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. :placz: wez i dogodz wszystkim -:cry: .onkarze sa calkowitym zaprzeczeniem wlascicieli belgow:stormy-sad: :mdleje: :flaming: :tard:
  2. :crazyeye: .maly ten taki synus mial wypadek?:-o uo matko.monisieczka-jaki ja fachowiec,daj spokoj.:oops: .
  3. musze mniej gadac znaczy sie:razz: :oops:
  4. :mad: :mad: :mad: :mad: dostaniesz kooopa dzisiaj normalnie:mad: :mad: :mad: :mad: .Norasek byl rozkojarzony ale..........potem ladnie zasuwala po pileczke na sepa ale zawszec:roll: ,a w niedziele bylo naprawde ........no.........wykrztusze...........niezle :roll: :diabloti:.oj mamuski mamuski:)
  5. zachowujecie sie jak mamuski normalnie:mad: .nic wiecej nie napisze.klucha to chita na przyklad:lol: .teraz moze juz nie wyglada ale ona NICZEGO do pyska nie brala:roll: .zeby ja nastawic na to ze pilka to nagroda............musialam sie napocic-ale ze ona genialny onek jest to sie nauczyla:razz: .strasznie jestescie personalne.nie napisze juz ani slowa.:angryy: :eviltong:
  6. lekcja polegala glownie na opowiesciach o baroszu-alix przeciez nie ma sprawy.mam nadzieje ze zauwazylas ze synus dyktuje warunki w tej rodzinie:cool3: -za to przystojny synus:loveu: .napisze tak:pies MA potencjal.latwiej pracuje sie z nakreconym psem niz z klucha:mad: .jednak ja nie dalabym rady z takim psem bo jestem bardzo apodyktyczna-mialby cieeeezkie zycie:evil_lol: .natomiast alix i barosz sa do siebie podobni i nawzajem sie genialnie nakrecaja:diabloti:
  7. wrocilam od josha[bylam z moja corcia-to byl zly pomysl bo oczywiscie dorwala sie do nowego onka:roll: :mad: ].alix bede o 19.30.nie wyrobie sie na 19:shake: .musze podjechac do weta jeszcze ,wrocic i dopiero z psami na cypel:oops: .wariacki dzien.:diabloti:ps.kurcze dlaczego ja nie mam do ciebie telefonu????dostane zawalu ze nie zajrzysz na forum,jesooo pooostaaaram sie nie spoooozniiiic:(
  8. Norasek kradl z przyczajki:mad: .ja wymach ...........iiiiiiiiiiiiiiii....................juz nie mam pilki :mad: :lol: .no jak na psa co to ma pilki w d........ to niezle bylo ekhem:razz: :roll: :evil_lol:
  9. bewi doga nie dostaniesz w zadnym sklepie tylko w hurtowni i to od razu wor:roll: .mozesz sprobowac posepic u glonkow.spytam sie smsem czy moga ci troche przywiezc[ANECZKA CZY TY JESTES NA DGM DZISIAJ?:helo: ].proponowalabym typowe zagranie:karma z lososiem[albo inna rybna]potem dopiero lamb.alix-podjedz na 19 a jutro podjade do ciebie-bedzie sprawiedliwie:razz: :jumpie:
  10. aaaaaaaaaaaaa i chcialam napisac ze Norasek jest pilkowym zlodziejaszkiem i sepolem:mad: :lol:
  11. wczoraj przyjechaly pileczki-mam dla lamii jedna:cool1:
  12. alix-dzieki za wyrozumialosc:loveu: .dopiero wrocilam.mniejszy,slabszy chlopczyk umarl o 4 rano.ten drugi powinien sie wylizac.czuje sie troche lepiej.alix ja bede jutro o 10 u ciebie.chyba ze podjedziesz na pole szkolenia na 19 dzisiaj a jutro "wizyte domowa"zrobimy:cool3: .jagniecine je alergiczka Bu to do nich sie usmiechaj o troszke aaaa i chyba nasz Max grupowy sie przeklada.uczulil sie na kurczaka w karmie[norma u onkow przed skonczeniem roku]dostawal purine pro plan puppy losos i super.teraz obaczym jak bedzie na lambie bewi doga-bu super[a na gornych karmach lamb do kitu bylo].gotowane dla onka to ostatecznosc.:cool1:
  13. alix doskonaly jest arthron complex.to ludzki preparat.chondroityna glukozamina i mpm.kobyla dawka:cool3: .sprobuj przejsc na jagniecine ale w malej ilosci.i patrz co sie dzieje.karma do ktorej masz zaufanie bo to najwazniejsze.
  14. alix masaze relaksacyjne to bardzo dobra metoda.wymaga duzo cierpliwosci ale dzial.wszystko musi byc robione z nim w sytuacji gdzie czuje sie bezpiecznie czyli najpierw w domu potem po wybieganiu sie na dworzu.masujesz psa dlugimi ruchami siedzac przy nim.glownie po nogach.nie po brzuchu tylko tak zeby sie przestal napinac.to tolerancja na dotyk ktora procentuje rozluznieniem.alix musimy przelozyc nasze spotkanie na piatek-siedze cala noc z tymi szczeniorami:oops: i nie bede jutro w stanie popracowac.chyba ze moze umowicie sie z joshem i podjedziecie na plac szkolenia np na 19.przepraszam bardzo ale mamy zmiany przy dzieciakach a mi zawsze latwiej w nocy bo w ciagu dnia i dziecko i moje psy.......:shake: .masaz relaksacyjny-wyciszajacy to takie odmawianie mantry troche nad psem.bieganie za pilkami-nie ma problemu.jak bedzie nie wybiegany frustracja bedzie narastac.tobie tez sie przyda takie inne dotykanie psa.oboje jestescie zfrustrowani.pisz jesli to jest to co potrzebujesz-wcale sie nie uzalasz.komus trzeba opowiedziec o tym wszystkim.bardzo zaluje ze poznalismy sietak pozno.szczeniaka szybko bysmy z tego wyciagnely.tu mamy do czynienia z nawykami i nawarstionyi roznymi problemai.macie je oboje bo problem psa zawsze tez jest problemem przewodnika i vice versa.dzialacie na siebie jak katalizatory.
  15. nie no wyobrazam sobie wlascicielki stojace na rydwanie w stroju z epoki i brytany biegnace dostojnie obok:razz: :lol:
  16. rydwanem:roflt: czerwonym z girlandami:megagrin: :megagrin:
  17. i sprawa sie wyyyjaaasnila:lol: .a myslalam ze to zapal do szkolenia:placz:
  18. no moze to zastanawiac taka gorliwosc:razz: :lol:.tak sobie nagle przyjedzie;).....no dobra....ja mam zerowe zaufanie do tego co pisza.i szczerze mowiac te bzdety o karmach i takie tam niewiele mnie interesuja.tym bardziej z niepokojem przygladam sie swoim psom na bewi dogu i......teraz bede jechala na egzaminy z chita i shado do niemiec to podjade dso fabryczki.znamy sie juz telefonicznie.dziiiiiwne .zero reklamy.taka jakosc za taka cene?hmmm.odchowam mioty i zobacze.tak bym chciala trafic na swoja karme.taka do ktorej nie bede miala uwag.
  19. ewa-Jo najprawdzopodobniej powiedza ci ze nie mozna.i tak jak pisalam teoretycznie nie mozna.w praktyce roznie to wyglada.siebie bym olala.ale dziecka juz nie-panikara jestem:oops: .aha napisze jeszcze o tym bricie co go chicie i shado daje od pn.-koopy ok,drapanctwa niet,baaardzo chetnie jedza.ale za serce mnie nie chwycila.hi croc jest lepszy.
  20. turlaj sie kochanie turlaj:mad: :lol:
  21. zawsze chetnie:loveu:
  22. w piatek i sobote oczywiscie sa zajecia.:lol:
  23. no jak go moge zamordowac jak ma onka?:roll: :diabloti: .nie da sie.lamia ma u mnie pilke.w prezencie dla slicznej dziewczynki.:loveu:
  24. asher no wlasnie inne pilki nie daja sie tak zglamac jak gappaye:loveu: .te pilki sa super no i sa dlugowieczne co wazne w sumie.my je glownie gubimy niestety:cool1: .gappay forever:cool3: :lol: :lol:
  25. dzisiaj pilki przyjezdzaja.moge ci jedna odstapic bo ja zamowilam dwie.a jedna mam.takze do mnie sie usmiechaj moze sie ulituje nad lamia:cool3: .nastepnym razem to nie wiem kiedy bedziemy zamawiac.
×
×
  • Create New...