Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. ayshe

    Hodowle ?

    stawy B to nie za bardzo trzeba wpadac w panike:cool3: .noch zugelassen tez nie.wazne jest obliczenie zuchtwertu.jeck noricum mial noch zugelassen:cool1: w dysplazji nie ma :biale-czarne i koniec.:eviltong: :lol: .troszku to bardziej powalone jest.
  2. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='asher']Lazy jest bliżej do Niemiec :razz:[/quote]no to wogole bez problemu znalezc u zrodel a nie z drugiego lub trzeciego sortu:razz:
  3. ja to jestem ten od tych opon-ludzik z faldek stworzony,a kiedys..........ech:placz:
  4. ayshe

    Hodowle ?

    w niemczech jest troszke inaczej.teoretycznie u nas sa ostrzejsze przepisy.ale nie wiem nawet czy oblicza sie zuchtwert.lazy-ja tam sie juz nie wypowiadam.zrobisz jak bedziesz chciala.przeca to twoj wybor i twoj pies.jak bym chciala donka to kupilabym psa po onkach ale np.w czechach.:p .
  5. [quote name='Ewa-Jo']może to jej hobby???[/quote]calkiem mozliwe:cool3: :lol: .nieodkryte sa poklady zaangazowania w kursantach:razz:
  6. patrzcie jakie samokrytyczne sie znalazly:razz: :lol:
  7. gosia-co ty masz z tym bieganiem?:roll: :razz: .
  8. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='asher'][B]Lazy,[/B] a masz jakies szanse, żeby pojechac do hodowli, zobaczyć szczeaki i choćby ich mamusie na żywo? BTW, czy donki mają jakieś testy psychiczne? Acha i zwróc uwagę na dysplazję, regulamin ZOND każe co prawda prześwietlać, ale wynik nie ma znaczenia przy uzyskaniu uprawnień hodowlanych... :roll:[/quote]korci mnie:diabloti: ale bede tfarda i sie nie odezwe:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  9. [quote name='Szira/Gosia']Mam nadzieję, że Marta tego nie czyta:diabloti: ale może Ona trochę z nimi pomieszka i języka się nauczy:diabloti: :lol: (proszę sie na mnie nie obrażać)[/quote]mogloby byc zabawnie:evil_lol: .marta nam tylki skopie za te teksty:cool3: :lol:
  10. asher-oni mieszkaja w domu przy hodowli,ten dom im wynajmuje[klopoty finansowe po wypadku Leentje,dom jeszcze nie splacony:placz: ].ja tam nie mieszkam tylko BYWAM:diabloti: .i tez mi wystarczy:cool1:
  11. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='LAZY']niestety jestem ograniczona do czarnego podpalanego:razz:[/quote]rozumiem.ale probowalam............:roll: :lol:
  12. no nie wiem:roll: .musialabys cialka nabrac kochanego troszke wiecej:diabloti:
  13. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: gosiu-na migi sie z nimi dogadasz.ale faktycznie mieszkanie z 3 niemcami i 1 austryjakiem moze czlowieka wykonczyc psychicznie:razz:
  14. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='LAZY']W zasadzie to od zawsze chciałam DONka, ale ze względu na to ze mama stwierdziła z ebedzie za duzo siersci to był ON. Poza tym nie chce psa który bediz epodobny do Lazy, a serce nie pozwala mi na inna rase. Wiesz cos o którejkolwiek hodowli, która podałam?[/quote]moze onka czarnego albo wilczastego?:cool3: ;)
  15. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='Ewa-Jo']Nie wiem czy to szczęście -wiesz że bachora szukałam rok i wiesz jaki jest. Wiedza w tym wypadku dała dużo strachu ,obaw ,niepewności i ciągłego sprawdzania wszystkiego.[/quote]a dlaczego nie kupilas od pepikow?
  16. wrzuce cie na pozarcie:evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='Szira/Gosia']Tak, żebym tym "starym dziadom" obiady gotowała:eviltong: :evil_lol: :shake:[/quote]oni jedza glownie pasztet i golonke[blee:crazyeye: ].i piwo zlopia.tyle ze strasznie wnerwiajacy som niestety:evil_lol:
  18. [quote name='Ewa-Jo']No faktycznie u nas starszych ludzie nie chcą.Dobrze że psiaki mają szanse na normalne domy i ludzi którzy zapewnią im miłość chociaż na stare lata.[/quote]jap olecam adopcje starszych suk.zwlaszcza ze przechodza u nas testy przedadopcyjne i sa zresocjalizowane.ale nawet.........taka starsza suka to juz uformowany pies.przewaznie prowadzony twarda reka:shake: .o wiele mniej zachodu niz szczeniak.
  19. [quote name='asher']No niestety, owczarków i owczarkopodobnych w potrzebie jest od groma i ciut ciut :shake: Słuchajcie, mam psychicznego psa :stupid: Mój Bugajski czuje miętę do... dogów niemieckich :stupid: Jak nasz znajomy Leon Sabinę na spacerze ofafluni, to Bugajski świra dostaje i chce ją kryć :stupid: Lata jak głupi za naszym znajomym Tadziem (imiona nieco mylące, pisze oczywiście o DN :lol: ). A dzisiaj zakochał się w Jo-jo :stupid: No porąbany jest, jak babcię kocham :tard:[/quote]duze gabaryty lubi chlopiec:cool1: .tez mu wolno nie?a wolnosc osobistom w orijentacyjach seksualnych mamy i ma prawo chlopak do swoich pogladow:razz:
  20. na bemowie jest jeszcze jeden pokoj wolny:razz:
  21. [quote name='Szira/Gosia']Mam nadzieję, że tego żaden psychiatra nie czyta:shake: bo jeszcze gotowi nas wsadzić:crazyeye: ale pamiętaj Beata jak mnie wsadzą to Ty idziesz ze mną:diabloti:[/quote]mnie to wsadza po miotach.zawsze mam takie wrazenie ze zaczynam widziec onki wtedy wszedzie:cool1: .gosiu-jak nas wsadza razem to interesik im padnie bo my z psami i..........jak poczekamy troszku to ja ze szczeniorami-gremlinami:cool3: :lol:
  22. gosiu nic straconego ja ci mowie....:razz: .im wiecej onkow tym fajniej:-D :ylsuper:
  23. [quote name='Szira/Gosia']Święte słowa, święte:diabloti: :lol:[/quote]no,dlatego pisze:grins: :krolik: :B-fly:
  24. ayshe

    Hodowle ?

    no to mialas w pewnym sensie szczescie Ewa-Jo.bo ja do tej pory przecieram slepka w szoku:roll:
×
×
  • Create New...