Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. mam duzo znajomych.np w skandynawii;) .to oni wyszukuja chetnych do adopcji.zwlaszcza ze to przwaznie sa starsze suki.teraz mam tez 11letniego psa:shake:
  2. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='asher']A ja gdzieś czytałam, że Szarika nie grały ONki, tylko owczarki wschodnioeuropejskie :hmmmm: A to zdjęcie ogara, to oczywiscie żart ;)[/quote]marne te onki byly w kazdym razie:cool1: :roll:
  3. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='asher']Każdy tak kiedyś myślał :lol: ;)[/quote]no .ja tez.jeszcze rok temu.przed era internetu w mym zyciu.:oops:
  4. w wariatkowie z onkarzami i ich psami nikt by nie wytrzymal:diabloti: .sami by sobie elektrowstrzasy lekarze zaserwowali w obliczu obledu:roll: :lol:
  5. ayshe

    Hodowle ?

    zderzenie ze swiatem jest bolesne.ja np.nie mialam pojecia o pseudohodowcach:shake:
  6. no na razie rzeczywiscie malo realne.oni maja koope roboty z moimi psami,tymi 8mioma onkami do adopcji ,potem mioty...:shake:
  7. [quote name='Ewa-Jo']za dużo krat!!!!![/quote]ale za to intymnie:roll: :lol:
  8. no widzicie?widzicie?klient nasz pannn:multi: :diabloti:
  9. ayshe

    Hodowle ?

    Pafka-pies nigdy nie bedzie zachowywac sie tak jak w czasie gdy wykonywal polecenia tresera zza planu a potem zostalo to zlozone,zmontowane i ............mamy film.............bo zycie to nie jest film:roll: :lol!: :smokin: :drinking:
  10. teren na szkolenie w sam raz:lol:
  11. trzeba teraz wiecej pobiegac na szkoleniu:diabloti: .chita dostala cieczki-uff nareszcie:multi: .moge klepac juz wreszcie termin egzaminow dla chity i shado:multi:
  12. oooooooooooo noooooooooo tak nnnnie chcesz mnie juz bo i claudia schiffer nie jestem i lata juz nie :placz: :placz:
  13. uo napewno nie:shake: :mad: :diabloti: .nic z tego.uwe jest okrrrrrropny:placz: .ale moge mu dorownac:diabloti: :eviltong: :diabloti:
  14. why not?:roll: :lol: :cool3:
  15. alix-juz mi nawet nie mow o czyms slodkim................:scared:
  16. [quote name='Ewa-Jo']Po jednym pudle - mięczaki!!!:shake:[/quote]:oops: :tard: lodow nie tkne pzez rok chyba teraz........bleeee
  17. [quote name='Szira/Gosia']Swoją drogą to byś nas zaprosiła, abyśmy zobaczyli jak profesjonaliści pracują:lol: ja chętnie zobaczę jak Uwe na Ciebie krzyczy:eviltong: :lol:[/quote]no to to napewno cfaniaczki:diabloti:
  18. grupa mi nie chciala spiewac to sem sama sobie zaspiewala a co:roll: :lol: .do kamerki :razz: i glooopoty gadalam......znaczy siem norma:B-fly: gosia-nareszcie ktos mnie kocha z wzajemnoscia.zmieniam orientacje i na manify juz bede przykladnie chodzila:cunao:
  19. [quote name='Ewa-Jo']Jaka skromna -degeneraty!!!! Bedziemy się ślinić na widok psów ja sobie usiąde naprzeciw gizmo i bedę patrzeć patrzeć i patrzeć:-o. No i jak już tam będę to nie będziesz ta co ryje i pokażesz jak pracujecie z psami może wreszcie coś do mnie dotrze .[/quote]Gismo wraca dopiero w styczniu :eviltong: .no wiesz.ja pracuje czasem publicznie.:roll: :lol:
  20. [quote name='Szira/Gosia']Przykro mi, ale całą grupę nagrywam:diabloti:[/quote]tak juz lepiej:diabloti:
  21. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: gosia ty mnie nie denerwuj :motz:
  22. ona ma juz scenki radosnego kretynizmu w moim wykonaniu:tard: :flaming: :B-fly:
  23. [quote name='Ewa-Jo']I mnie i mnie i mnie i mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu:[/quote]uo patrzcie jakie zainteresowanko uod razu:diabloti: .i co bedziecie na degeneraty patrzec?:cool1:
  24. tylko bez kamerki:mad: .zwlaszcza mojego sto lat na wlasnych urodzinach-grupa zamilkla z wrazenia:oops: :roll:
×
×
  • Create New...