mam duzo znajomych.np w skandynawii;) .to oni wyszukuja chetnych do adopcji.zwlaszcza ze to przwaznie sa starsze suki.teraz mam tez 11letniego psa:shake:
[quote name='asher']A ja gdzieś czytałam, że Szarika nie grały ONki, tylko owczarki wschodnioeuropejskie :hmmmm:
A to zdjęcie ogara, to oczywiscie żart ;)[/quote]marne te onki byly w kazdym razie:cool1: :roll:
Pafka-pies nigdy nie bedzie zachowywac sie tak jak w czasie gdy wykonywal polecenia tresera zza planu a potem zostalo to zlozone,zmontowane i ............mamy film.............bo zycie to nie jest film:roll: :lol!: :smokin: :drinking:
trzeba teraz wiecej pobiegac na szkoleniu:diabloti: .chita dostala cieczki-uff nareszcie:multi: .moge klepac juz wreszcie termin egzaminow dla chity i shado:multi:
[quote name='Szira/Gosia']Swoją drogą to byś nas zaprosiła, abyśmy zobaczyli jak profesjonaliści pracują:lol: ja chętnie zobaczę jak Uwe na Ciebie krzyczy:eviltong: :lol:[/quote]no to to napewno cfaniaczki:diabloti:
grupa mi nie chciala spiewac to sem sama sobie zaspiewala a co:roll: :lol: .do kamerki :razz: i glooopoty gadalam......znaczy siem norma:B-fly:
gosia-nareszcie ktos mnie kocha z wzajemnoscia.zmieniam orientacje i na manify juz bede przykladnie chodzila:cunao:
[quote name='Ewa-Jo']Jaka skromna -degeneraty!!!! Bedziemy się ślinić na widok psów ja sobie usiąde naprzeciw gizmo i bedę patrzeć patrzeć i patrzeć:-o. No i jak już tam będę to nie będziesz ta co ryje i pokażesz jak pracujecie z psami może wreszcie coś do mnie dotrze .[/quote]Gismo wraca dopiero w styczniu :eviltong: .no wiesz.ja pracuje czasem publicznie.:roll: :lol:
[quote name='Ewa-Jo']I mnie i mnie i mnie i mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu:[/quote]uo patrzcie jakie zainteresowanko uod razu:diabloti: .i co bedziecie na degeneraty patrzec?:cool1: