Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. asher-Beata poznala cie natychmiast:cool3: :lol: .Ewa-Jo-belgi wlasciwie byly pierwsze:eviltong: .nie boj sie -sil mi starczy na onki,belgi pracuja inaczej-na nich nie krzycze.:diabloti:
  2. ayshe

    Hodowle ?

    czy ja napisalam ze hagan nie ma pasji lupu bo jest donkiem?ludzie.litosci:mad: .baaardzo malo prawdopodobne jest to zeby w miocie po rodzicach i dziadach wszechstronnie sprawdzonych uzytkowo zdarzyl sie pies kompletnie wyprany z popedow.zrypany przez przewodnika-mozliwe.asher-mioty sa malo wyrownane w onkach wtedy gdy kryje sie psami o slabej puli genetycznej,bez inbredu,bez przemyslenia co sie chce,bez uczciwej oceny swojej suki,krycie dla krycia.
  3. na kamerke nagram i tak[gosia od szirki ma ekhem:loveu: ].zobaczyta co robita:lol:
  4. ayshe

    Hodowle ?

    asher ja sie nie chce wypowiadac na temat ZONDu i hodowanych tam donkach.mozemy pogadac face to face ale ...........za stara jestem na mowienie czym jest sv i ustalane przez nich reguly wytyczone przez Stephanitza.napisze to co pisze zawsze-hodowla psow uzytkowych "na wlos"ZAWSZE konczyla sie niezbyt dobrze dla rasy i jej uzytkowosci.onki to robole-nie sliczne psy na kanapy.
  5. Alix-teser sie nie nasmiewa-ty tresera ROZBRAJASZ.:shiny: :Rose: .dzisiaj mialas taka mine:alllle oooocoooo chodziiii?:candle: .:evillaug: .kocham was normalnie.jesooo kamere mi dajcie......:cool3: :diabloti:
  6. [quote name='Szira/Gosia']Ja też żałuję:-( tzn. nie jest mi żal tej kąpieli:shake: ,ale całej reszty:lol: to nic jeszcze sobie odbijemy:mad: :eviltong: :evil_lol:[/quote]nieeee ma sprawy-zaprowadze cie i szire nad kaczy dol-nie boj zaby:diabloti:
  7. [quote name='BeataG']Hehe, całe szczęście, że ja nie na onkową grupę chodzę z Wermutem. Bo miałabym o 1 psa mniej, a Ty o 1 psa więcej. :evil_lol:[/quote]no ale siem mijacie-onki koncza-belgi zaczynaja:diabloti:
  8. Gosia no co ty taka wyrywna za innych jestes?:laugh2_2: .ale szkoda ze nasladzie nie bylas....pieski kapaly sie w ekhem...."kaczym dole":tard: .potem poszlismy je oplukac w gliniance bo normalnie capily jak nie wiem co:mdleje: .a gemmowie hepi cali bo gemma nie wlazla-hihi-tarzala sie pozniej obok i wpadla dupskiem ,potem na grzbiet :cooldevi: .Jurek byl ....hmmm.....szczesliwy.......capiacy gronek to normalnie hardcore:siara:
  9. :razz: noo jest nas juz dwie.moze asher przezyje:lol:.jak sabina sie obrazi to .......hmmm..........zawszec bugajski w odwodzie;)
  10. ayshe

    Hodowle ?

    :diabloti: ja traktuje wszystkie onki jednakowo-z rodowodem,bez,dlugowlose i normalnowlose.wiec nie martw sie.:roll: :lol: .co innego moje podejscie jako hodowcy SV a co innego ........tresera:diabloti:
  11. ayshe

    Hodowle ?

    tak.nie koncentruje sie na targecie,ciezko,ciezko.:roll: .ale jest milym pieskiem.jak to donek.na kanapie i na spacerze ladniutko wyglada:diabloti: :eviltong:
  12. asher-bedzie faaajowo:razz: jak zaczniesz sie nia poslugiwac:lol: .moze byc publiczny lincz:roll: :lol: ale co tam .......fajnie.moje psy maja gdzies piszczalki......jestem ciekawa jak te na grupie:evil_lol: .
  13. ayshe

    Hodowle ?

    Hagan pochodzi z hodowli zondowskiej "od aleksandry".pies zrownowazony i ok.ale.............bez pasji lupu.
  14. Figa to sunia z rodzaju mocno nakreconych na pilke,wrodzony aporter,niestety absolutnie nie nadajacy sie na spacerki po osiedlu tylko do pracy.energia ja rozpiera.nie ma szefa stada.ma lekka nerwice juz bo w nikim oparcia-a ona sama na szefa nie nadaje sie-mysli ze tego jej pani od niej wymaga- stara sie i jest za to karcona.albo przestancie ja brac albo wezcie ja na stale.niech ten pies gdzis osiadzie.:shake:
  15. taaaaa.pod warunkiem ze panowie nie wykaza sie zrozumieniem i nie dolacza do nas bo ............tez maja psy:painting: :morning:
  16. no niestety czlek zawsze wkurza sie na siebie:diabloti: .dlatego wlasnie to takie dolujace jest:razz:
  17. :megagrin: wyobrazilam sobie grupe z bejsbolami w reku ........iiiii.......chwila wrrr iiiiiiiii wszyscy sobie w leb...................:roflt: .albo:drinking: :popcorn: :knajpa: :cunao: :drink1:
  18. :megagrin: :megagrin: :roflt: :roflt: :roflt: ja przez was padne ze smiechu kiedys:lol: :ylsuper: .moze z bejsbolami chodzcie i ........albo jakas forme wyladowania ..........piffko przed szkoleniem obowiazkowo?:roflt:
  19. :lol: :lol: nie ma to jak odreagowanie po szkoleniu:razz: :lol:
  20. piffko czasem dobra rzecz:evil_lol:
  21. alez ona bedzie cwiczyc w grupie tyle ze krotsze sety jej zrobimy.mysle ze z bugajskim to dobry pomysl poniewaz bedzies mogla zmieniac psy.to czasem dobrze robi-kontakt za prace;) .mnie to cwierkanie to:diabloti: .......no szlag mnie trafial.teraz juz troche mniej bo sucz juz ma bh wiec mam luz a przy zdawaniu hgh i fh to zadnych klopotow z czubem nie mialam.zreszta bh przeszla jak burza-az mi szczeka opadla:lol: :crazyeye: .teraz czeka nas fh2 i potem rh.klopoty zaczna sie przy schh-cholerne posluszenstwo.na rekawie mamy luz-tez ma power.nie chce mi sie myslec o tym cwierkaniu do schh:placz:
  22. masz silna osobowosc-sabina nie i do tego swoje przeszla.poniewaz tak reaguje na prace pod" pregierzem "grupy to od jutra zmienimy troszke dla niej tryb szkolenia.ona jest psem ktory nie wytrzymuje presji i trza do niej non stop cwierkac.tak jak ja do chity.wprawdzie chita teraz to larwa ale ona czolgala sie do mnie i kompletnie wycinalo ja to ze no niestety ale jestem apodyktyczna.wiec do niej cwierkalam jak glupia:roll: .z sabina dochodzi jeszcze jej stan zdrowia.jednak sunia tara sie.mocno przyjmuje jakiekolwiek "naparcie"z twojej strony.bedziemy z nia pracowac w krotszych setach-tak zeby wykonywala polecenia i mogla zakonczyc je na psychicznym luzie.reszta onkow w grupie jest rozentuzjazmowana,nie skupiona-maniana normalnie wiec je musimy wyciszac na komendach zeby wyrobic w nich skupienie.ciezka praca nas czeka bo gremialnie wazniejsze sa dla nich inne psy:mad: a nie to co mowi przewodnik.wracajac do chity ...............ja po 3 minutach pracy z nia bylam wykonczona psychicznie.to pierwszy moj pies adoptowany,byla katowana i po moich bezczelnych onkach nauczyla mnie .........hmmmm......pokory.trudno jest pracowac z takimi psami poniewaz w momencie kiedy czujemy ze nas zaraz szlag trafi -trzeba przerwac poki jeszcze pies nie zaczal czuc naszego zniecierpliwienia.moje objawialo sie tym ze cwierkam,chwale a cos chce poprawic,komende wydawalam bardziej stanowczo i od razu:(
  23. [quote name='BeataG']Hehe, a mogę prosić o rozwinięcie tego stwierdzenia? :evil_lol:[/quote]minimalne rozwiniecie-wlasciciele OB sa w przewazajacej wiekszosci pozytywnie nastawieni na swoje psy i ich mozliwosci.onkarze ZAWSZE kwekaja-ja wiem,to taki folklor ale :motz:
  24. Ewa -Jo-no nie czepiam sie :mad: .powiedzialam kiedy josh przyspieszy-jak wezmiesz cos do reki:diabloti: okreslenie "klucha"dotyczy psa ktorego nie mozna zmotywowac bo ma wszystko gdzies,jak sie rozpedzi na target to na jedna komende a potem pocalujcie mnie pod ogonem:diabloti: .taki pies to koszmar;) .dlatego ze z psem ktorego nie mozna zmotywowac i nic nie przyniesie,nie ma ani lupu a i jedzenie oleje praca jest bardzo ciezka i pod gorke.na grupie nie ma ani jednego onka ktory nie miescilby sie w widelkach onkowej przydatnosci do pracy.rrrrrrrrrrany:splat:
  25. diagnoza::cool3: zamiencie sie psami:razz: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...