Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. ayshe

    Hodowle ?

    asher wytlumacz mi zwrot "za duzo masla"?kompletnie nie zalapalam:oops: .:placz:
  2. no to raczej nienormalne jest:oops: .ale co mi tam.a moze od ciaglego przebywania z onkami,niemcami i grania nocami w sh2 z ludzmi z calego swiata pochrzanilo mi sie w glowie:ghost_2: :krolik: :tard: :drinking: ?zdrugiej strony to zachowanie ..........hmmmmmmmmm........nieodpowiednie do wieku osiagnietego:diabloti: ............jest chyba u mnie norma:drink1:
  3. "kaska fuss mi tutaj natychmiast i diesle stop zanurzenie na peryskopowa mi pod ta koldre,na elektrycznych lecisz mi do rana".:oops: :evil_lol:
  4. nie bede dawac przykladow bo wszystkie skwapliwie zostana uzyte przeciwko treserowi :evil_lol: .w domu posluguje sie zargonem-mieszanina jezyka szkoleniowo-psiarskiego i............ubootwaffe.noi moja coreczka reaguje normalnie........czasem tylko nasze rozmowy wzbudzaja zywe zainteresowanie w srodkach komunikacji miejskiej tudziez w innych publicznych miejscach:oops: :eviltong:
  5. ja mowie czasem do mojego dziecka rooooozneeee rzeczy:oops: :roll:
  6. asher-podtrzymalas mnie na duchu i juz wiem zem nie sama:roll: :lol: .
  7. noooo to ja sie juz publicznie przyznam-psy swoje znam doskonale ale nazwy mi sie chrzania-mam dwa psy Grando i Wambo-i przewaznie wolam Grambo:cool3: :oops: ,albo wolam psa i zacinam sie ......pustke w glowie mam......ostatnio zacielam sie przy shado wiec naprawde to zdaje sie nie jest skorelowane z ilosca psow.ja mam 5 osob ktore sa profesjonalistami i zajmuja sie razem ze mna moimi psami.sama nie moglabym zapewnic im takiej ilosci zajec i socjalizacji szczeniat,a pracy przy szczenietach jest bardzo duzo.:cool1:
  8. ayshe

    Hodowle ?

    uscislam:cool3: :uczciwie prowadzona hodowla,duza wiedza i kompetencja hodowcy+doswiadczenie.dobre psy.koncepcja hodowlana.nie musze znac hodowcy zeby szanowac jego prace.hodowcy z Arminius tez nie mialam szczescia poznac-a szacunek dla jego pracy maja chyba wszyscy onkarze:cool1: .no moze to jaskrawe porownanie ale jak na przelozenie warunkow Polski i Niemiec chyba przyblizone.
  9. no planiki to wy macie super normalnie:mad: :diabloti: .cfaniaczki.
  10. no i prosze :cool3:
  11. poszperaj w necie;).nasi poludniowi sasiedzi maja doskonale onki.:p
  12. Mokka w Polsce czarne onki rodzily sie w roznych hodowlach.na obecny czas wolalabym podjechac po psa na poludnie albo zachod-nawet do Rosji.czarne kupic mozna ale dobre czarne-to juz gorzej.:cool1:
  13. nasi poludniowi sasiedzi maja czarne onki.zachodni tez.w polsce nie ma cenionej ani uzytkowej ani eksterierowej hodowli onkow w ktorej rodza sie czarne .
  14. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='Owczarkara']Za hodowce z V-maxa recze.Jest uczciwy i jest hodowca anie rozmnazaczem!!![/quote]spokojnie.jesli masz zaufanie do hodowcy to super.ale ja to nawet nie reczylabym za psa z kirschental nie mowiac juz o swojej hodowli.bo zawsze moze trafic sie pies chory.i owczarkaro-nikt tu nie atakuje "twojego"hodowcy wiec spokojnie.:cool1:
  15. no.fajowo mam.:razz: .ale 6 ciu nie ma-sa na wyjezdzie:roll: .no i jedna mnie opuszcza w maju.:placz: .
  16. ale warowala po psychonalizie juki nie?:mad: :lol: .a tobie po co ta regeneracja toz kwitnaco wygladalyscie obie dzis:cool1: :diabloti:
  17. ayshe

    tropienie

    shiroku-bo psy uwielbiaja prace na sladzie,wechowa:loveu: .no i jest to super sposob na spedzanie czasu z psem,zlapanie z nim kontaktu na zupelnie innej plaszczyznie,moim prywatnym zdanie ten rodzaj pracy z psem uczy pokory jak zaden inny.pies chodzacy na sladzie niektore rzeczy zwyczajnie WIE lepiej z racji wlasciwosci swego powonienia:p .
  18. ayshe

    Ręce opadają

    [quote name='aśka-od-dagona']Zrobie małego offa-przepraszm, ale mam problemy z tym forum i moge odpowiadac tylko za pomoca quick reply... Ayshe-dziękuje Ci bardzo!:D koniec offa;)[/quote]alez proszem cie bardzo:lol: .koniec offa:cool3: .a tak na temat-hmmm nie wiedzialam ze agillity to tacy kochajacy inaczej trenuja:laugh2_2: jestem ciekawa co mysli o ipowcach:cunao:
  19. boszsze ochryplam po dzisiejszym szkoleniu:mad: :lol:
  20. 17:roll: :lol:
  21. ayshe

    mlody narwaniec

    ekhem a moze nalezaloby dac cos psu do roboty,i przestac byc dla niego "owca"do pilnowania?:cool1: .owczarek niemiecki to pies ktory wymaga zajecia i spozytkowania jego energii do pracy z przewodnikiem.wachlarz mozliwosci baaardzo duzy.:roll:
  22. ayshe

    Ręce opadają

    [quote name='Rauni']Swoją drogą, drogie sadystki i sadyści, przyznać się, ile razy zebraliście opierdziel na ulicy lub w parku od przygodnego przechodnia [/quote]:lol: oj czesto czesto wychodze na sadystke i niewyzyta jakas:razz: .i jeszcze te komendy po niemiecku.....:peace:
  23. [quote name='Pafka']Taki żarcik![/quote]:icon_roc: :roflt: .Pafka masz wyrzuty sumienia czy jak?:drink1: .ja mam wszystkie psy w hodowli z Jeckiem Noricum w papierach[albo pare razy:razz: ],mam jeszcze lekkiego zajoba na punkcie Orbita Tronje i mam po nim psa i suke,a ostatnio odwalilo mi na punkcie Quenna loher weg:loveu: i stane na uszach i zaklaszcze nosem zeby miec po nim suki.
  24. ayshe

    Hodowle ?

    polecanie hodowli onkow to naprawde "sliska"sprawa.ja polecam jedna.dlaczego?bo wiem ze hodowca jest uczciwy.to wszystko.i az tyle.mi wystarczy.o walorach wystawowych sie nie wypowiadam-to dla mnie zbyt malo wazne kryterium.hodowla ktora polecam to De-Bes.nie znam,nie znalam i nie bede najprawdopodobniej znala hodowcy-zeby nie bylo:roll: :cool1:
  25. ayshe

    Ręce opadają

    :lol: :lol: uo matko ale z nas wszystkich banda snobow i sadystow nieekologicznych:lol: .asher-nie jestes sama ja adoptowalam schroniskowca 9 letniego i kiel sobie zlamal na pozorancie no i do SchH go przygotowuje ,po sladach kaze biegac,skakac i robic z siebie "automat"za pilke.biedny shadowski:placz: .
×
×
  • Create New...