-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
[quote name='Ewa-Jo']Jak Joshua miał 3 miesiące to Anka z Frodo tak ćwiczyła z piłką pod brodą -myślałam ze jej odbija:crazyeye::lol:. Kurka wodna ja się chyba pochlastam to tak głupio wyglądało.:diabloti: 2 godziny tenisa na tydzień to za mało na dojście do równowagi psychicznej.:placz: Musze sobie załatwić conajmniej godzine dziennie.:eviltong:[/quote]i to minimum.bo to dopiero poczateczek.na razie jestesmy w fazie dopracowania podstawowych komend+obycie was z praca na target.
-
asher-no bo to oklepany dosc sposob.plucie zreszta tez-nic nowego.ale ta wizja pilki-dziala na wyobraznie .:diabloti:
-
alix-no wieszco.a co wy tacy delikatni jestescie ?hmmm.:razz: :lol:
-
siedzi.na poczatek wystarczy.zamiast rzutu pilka-tfu robimy.nagradzasz patrzenie sie w twarz i dokladnosc komendy.
-
pilka nie-choc to dosc pociagajacy pomysl.pilki juz niedlugo pod broda trzymac bedzieta.:cool3: :lol:
-
dobra.oki.ja liniowa jestem jak............onek.:razz:
-
bierzesz nagrode do ust,nagradzasz psa wypluciem nagrody-pies musi ja zlapac,musi patrzec sie na twoje usta i czuj duch:cool3: .jak nie zlapie-po ptokach.brawo dla bugajskiego.:multi:
-
[quote name='Ewa-Jo']Ktoś mnie oświeci co było?? .Nie przyjechaliśmy przez moje kolano ,ale wolałabym wiedzieć co mnie jutro czeka - będę miała całą nocke do przygotowania się psychicznego.[/quote] miala byc praca na pluciu ale ...........grupa no normalnie...........ania z lara pokazala,glonek z bu cwiczyl tak cale zajecia ..............ech.porazka.druga porazka-zwroty na linii.zadanie na noc:branie zarcia z ust i przypomnienie sobie ktora noga jest lewa a ktora prawa.i ktora strona jest lewa a ktora prawa.dzizyz ludzie kochani...:roll: :lol:
-
[quote name='Alix']tak .. zabija wszystkie zarazki...na smierc:diabloti: doleje sobie chyba do piwa:placz:[/quote]alix zamiast piwa bierz sie za nauke brania nagrodek z ust bo barosz wogole czaczy nie kumal.:cool1:
-
[quote name='Ewa-Jo']Beata czy ty naprawde bieżesz wygłupy na poważnie????:crazyeye: Kobito przeca pare razy już zaznaczałam że zawsze żartuje pewnie jak mnie do trumny położą to też bedę sie wygłupiać - mówiłam ten model tak ma. Ślady na pewno są dla mnie i dla Josha trudnym wyzwaniem ale to nie znaczy że nie chce tego robić. Po prostu zakładam że będziemy wolniej to sobie przyswajać niż inni. No i nie da się ukryć że nie mamy autka więc jak WAW to się doczłapiemy a jak dalej to albo z ALix /jak Baroszek pozwoli oczywiście/ albo hihihihi perpedes. Gdybym nie chciała brać udziału w pracach węchowych to bym ci o tym powiedziała. No powiem że mnie zatkałas z tym wzięciem wygłupów na poważnie.:shake:[/quote]nie chce po prostu przeginac.ja mam taka manie wyciagania wszystkich na szkolenia.a slady to juz wogole.pomyslalam tylko ze wygodniej by bylo dla osob majacych czas w tygodniu zeby powolutku sladziki i pewne pierdulki porobic sobie w tygodniu .i tyle.tak potraktowalam to powaznie.:razz:
-
gosia .....ale ty wiesz ze tenteges wiedza to potegi klucz:masochistka jestes.tak tylko pisze zebys miala pelna swiadomosc problemu:lol:
-
wlozysz wlozysz:diabloti: .
-
mysle ze piffko lepsze jest.ale probujcie ,probujcie......bo jutro.........powtoreczka bedzie.:diabloti:
-
dziesiaj najlepszy byl.........camp:roll: .mamunia byla niedobra dla campa bo kazala mu.........cwiczyc.:cool1: .a on taki biednialek:razz: .no i bylo plucie i lapanie.PORAZKA.:mad: .i tak nie odpuszcze i beda pluc.:eviltong:
-
z moim humorem wszystko ok.:razz: abo co?plucie bylo.........zabawne.nie daruje wam i tak.radze cwiczyc w domu:diabloti:
-
glonek nie wie.najwyzej mnie kopnie:cool3: :cool1: .
-
nie odebralam tego tak.:cool1: .w kazdym razie wiem ze czasem moge przesadzac.zrozumialam.nie ma sprawy.:sg168:
-
[quote name='Szira/Gosia']My chętnie od czasu do czasu rano się przejedziemy:lol: ale pod warunkiem, że ślad juz będzie ułożony:eviltong:[/quote]gosiu-jak wyzej do ewy-jo.przepraszam za propozycje.nie wszyscy moga dojezdzac do glonkow.zaproponowalam wialnowskie albo okolice jez.czerniakowskiego.nie bede was przeciez zmuszac.przepraszam juz sie nie narzucam.:shake:
-
[quote name='Ewa-Jo']Przepraszam czy to do nas tresser pije ????:mad: Nie ma sprawy niech tresser poda termin i miejsce ale w WAW a nie w otwocku :crazyeye:.Rano to moze Kabaty??? Niech tresser nie liczy że damy pole nic z tego:evil_lol::diabloti:. Tylko może jako początkujący zaczniemy małymi kroczkami a nie od razu olimpiada:shake:.Nie wiem czy tresser pamięta nasze pierwsze spotkanie ale moje ukochane dziecko raczej nie było pracą na śladzie zainteresowane.:eviltong::angryy:[/quote]ewa-jo-ja do nikogo nie mam o nic pretensji-nie zrozumialam tego posta.zapraszam na slady tez rano w tygodniu bo na polach ani cyplu nie da rady nic ulozyc z wiadomych wzgledow.ok.propozycja chybiona.nie wychylam sie juz.:shake:
-
jak teraz cieplo i fajnie na slady jezdzic to ta se prace pracocholik znalazla:mad: :evil_lol:
-
[quote name='asher']Niektórzy, to znaczy, którzy? ;)[/quote]no na ten przyklad sziry,barosze,joshe .........i to co mi sie nie przyznalo:mad: :cool3:
-
[quote name='Alix']widzisz jaka ja ostra dla niego jestem?:loveu: wcale nie jestem przez niego zastraszona to ja w naszym "zwiazku" stawiam warunki, zeby nie bylo watpliwosci:diabloti:[/quote]:roflt: :evillaug: :D :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: padlam i nie zyje porazona srogoscia mamuni:cool3: :painting: :Rose:
-
slady dla onkow zrobimy w przyszly weekend.bo chce wiedziec czy robic zajecia oddzielnie czy beda chcialy niedobitki i wtedy dobija do sladowki.poza tym niektorzy mogliby ruszyc pupiny na slad w tygodniu przed poludniem ekhem:cool1: :cool3: :razz:
-
no faceci lubia bardziej-fakt.:cool1:
-
asher-no nie wiem-mam brak koncepcji.i tu i tu hardcorowe warunki sladowe sa.tak ten najnowszy.pod tym uooogromniastym kosciolem.167 jezdzi na bank-bo jechalam.pola wilanowski-palacowa.na piechote z kabat zdaje sie aga od pyrosa chodzila i tilia z mala i druga.:p