-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
[quote name='Alix']ej no co jest?:mad: myslalam o zbiorowym odreagowaniu :eviltong:[/quote]zbiorowe moze byc jutro.ja musze odreagowac natychmiast bo mam moralniak wielkosci everestu:-( .na szczescie w nocy jestem umowiona na zbiorowe polowanie na amerykanskie tankowce:roll: .przetrzepiemy amerykancow.zdaje sie ze sa z L.A.:diabloti: .ja im zaraz dam kalifornie kurna:diabloti: .[mowie oczywiscie o ubootach i grze w sieci:roll: ]
-
[quote name='asher'] Ayshe, a jakby mi tak na tych łakach helikopter na łeb spadł i zabił na miejscu, to też siebie byś obwiniała?[/quote]tak.:roll:
-
alix-ja juz zaczelam.:p
-
[quote name='Alix']glupoty od razu... dzialalas instynktowanie. A Szejkowi to mozna tylko pozazdroscic takiego bodyguarda!!! Cevin Costner wymieka!:evil_lol:;)[/quote]to prawda.walczylac jak lew.:cool3:
-
[quote name='PsychoSzczurek']ale to wszystko przez moją własną głupote:wallbash:[/quote]no niestety sie nie zgodze.to wylacznie moja wina.w zyciu sobie tego nie wybacze.:shake:
-
[quote name='Alix']pps. ja na piwko to mogę zawsze :evil_lol: Właśnie sobie piwkowo odregowuję :evil_lol: A tak w ogóle to dotrałam do domu dosłownie przed chwilą, bo Camp odmówił współpracy i trzeba było po nas przyjechać :lol:[/quote] No to jest nas juz 2:lol: ktos jeszcze chetny? :cool3: lomatko a Camp to co? zaparl sie jak osiol i nie chcial isc?[/quote]ja sie pisze rowniez na odreagowanie:razz: .
-
[quote name='PsychoSzczurek']jeśli o mnie chodzi, to nie jest aż tak strasznie:lol: mam jedynie straszne wyrzuty, że zepsułam trening:roll:[/quote]:mad: ty mnie lepiej nie denerwuj.chrzanic trening.:roll:
-
do posiadania psa lub do jego swiadomego oddania-trzeba "dorosnac":cool1:
-
dzisiaj byl najgorszy dzien od 23 lat-odkad szkole psy.to wszystko.najgorszy po prostu.:shake:
-
no jamniory i takie rozne to potrafia byc up.........dliwe:angryy: :cool1:
-
no grupa to wczoraj wogole nacpana chodzila troszku:mad: .ale zescie mieli ZLY dzien .cisnienie spadlo:mad: ,wzroslo:mad: pogoda nie tenteges:mad: .najbardziej podobal mi sie stan psychiczny przewodnikow noraska i baroszka-p o w a l a j a c y:diabloti:
-
:glaszcze: Ewa-Jo :Rose: :calus: no co ty?od posiadania notorycznego dola to ja tu jestem.na konto twojego dola poganiam dzisiaj grupke:diabloti: :evilbat:
-
aaaaaaaaaaaa jaaaaaaaaaaaak faaaaaaaaaajnieeeeeeeeeeee idzieeeeeeeeeee sieeeeeeeeeeeee z pseeeeeeeeeeeeem pooooooooooo slaaaaaaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaach.wezykiem wezykiem.no i pytanie :a gdzie podstawa i jak szlas mniej wiecej?odpowiedz:a bo ja wiem?jakies tam krzaki i drzewo,brzoza zdaje sie......:painting: :drink1:
-
[quote name='asher']No właśnie, tak a propos kątów... Sędziowie na wystawie z kątomierzem chodzą? :lol:[/quote]:mad: nie no nie wyglupiajcie sie przeciez to widac na psie:cool1:
-
[quote name='asher']Już jestem :diabloti: Widziałam dziś widok, który mnie powalił, szkolenie młodego CC... Już wczoraj, kiedy chciałam pokazac włascicielce jak to zrobić, żeby przywołany pies siadał przed nią, a nie obok, albo za nią, zostałam poinformowana, że ona nie szkoli na target, czy to piłkę, czy smakołyk, bo pies potem nie będzie chciał wykonywac poleceń, jak smakolyka nie dostanie. Szkoleniowiec tak jej powiedział :crazyeye: Więc jedyną nagrodą jest dla psa pochwała i pogłaskanie. Domyślacie się pewnie, gdzie rozbrykany podrostek ma pochwały... :roll: Dziś natknęłam się na tę babkę i jej szkoleniowca, uczyli psa przychodzenia na zawołanie w rozporoszeniu - obecności innych psów. Uczyli go za pomocą... induktora. A nagroda - "dobry piesek", co mał miał oczywiście pod ogonem :mdleje: Noooo, ciekawa bardzo jestem efektów tego szkolenia... I mam tylko nadzieję, że moje psy nie poczują na sobie konsekwencji :roll:[/quote]:roll: hehe kazdy szkoli jak umie:roll: :razz: :lol: .
-
:diabloti: PO sladach:diabloti:
-
asher-ja i tak jak pomylona pisze sama do siebie:razz: :cool1: co ty chcesz kobieto zeby mnie do czubkow odwiezli:lol: .nie ma pisania.:eviltong:
-
fanfary uoklaski trutututu-9 szczeniat jest na zdjeciu.:lol:
-
ewa-jo-przekaze twoje spostrzezenia jorgenowi:diabloti: .ale to prawda zdjecie jest fatalnie-ale robione w kojcu wiec mu wybaczcie:roll: :cool1:
-
10-lopatka.11-staw barkowy,12 ramie,potem jest lokiec i przedramie-asher-tak jak u ludzi:roll:
-
no wlasnie asher-ten pies nie jest przekatowany tylko tak ustawiony.on "siedzi"na kolanie a zobacz co facet z ta schowana noga robi:mad: .pies jest normalny.pewnie jest skatowany tak jak cayos np. czy cid:roll: .
-
no jasne ze tak .od paru lat.:p psychoszczurku-pod mostem,pod mostem.:razz:
-
oto uzytki w nowoczesnym typie-coraz lepsza budowa.hodowcow czeka jeszcze duzo pracy ale efekty juz widac.to sa onki z BSP a nie niewiadomo skad:cool3: . [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6509/ba15hn.jpg[/IMG] basko v.haus nixdorf [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/9238/w14mi.jpg[/IMG] falk v.d.wolfen [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/3703/w314ym.jpg[/IMG] karn v.hegelhof nie zamieszczam skrajnych przypadkow-uzytka wygladajacego jak booorek-w starym typie oraz uzytka wygladajacego jak oslawiony zdegenerowany eksterier:lol: [polecam zdjecie ojca i samego psa nash'a v.haus vortkamp czy chocby danny'ego v.lesimo:cool3: :lol: .].
-
katowania i szkielet. [img]http://img163.imageshack.us/img163/8084/107ct.jpg[/img] [img]http://img159.imageshack.us/img159/5141/120qj.jpg[/img]
-
i przody va z 2005 roku.poniewaz praca hodowlana nad przodem onka byla bardziej dlugotrwala i malo zauwazalne sa roznice-taki przeglad w zupelnosci wystarczy.quenn loher weg [img]http://img20.imageshack.us/img20/9185/85cq.jpg[/img] larus batu,prosze zwrocic uwage jak podniosl sie staw barkowy-to uwidoczni poprawe katowania i dlugosci kosci lopatki i ramienia [img]http://img20.imageshack.us/img20/382/99rr.jpg[/img] mysle ze to wystarczy.:cool3: