Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. gosiu-poczekaj na "kaczy dol":diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: to jest dopiero uczta dla czlowieczego wechu jak pies tam siem wykapie-psy za to szczesliwe -syfu niet[mamy alergiczke bu to wiadomo jakby co;) ].
  2. :splat: ale durnota ze mnie a agis?znaczy siem max jutro jedzie na sladziki?:candle:
  3. zmija no ja nie wiem -moze kopnij kogos z onkarzy ekhem.gosi nie bedzie .ja z glonkami caly csamochod zajme.nie wiem jak sara.setka z transportem tyz lezy.geemmowie odpadaja bo oni z wiazownej.mogila.:placz: .a moze monisieczka siem na ten przyklad skusi?hmm?
  4. pola wilanowskie sa oki.ale lubie sie szwendac z grupa sladowa.:p
  5. alix -ty brutalu:cool3: .synusia na stresa narazac.to tak jak ja laduje sie na prosiaka do sziry a szire malo szlag nie trafi:diabloti: .i tak was nie ominie dzielenie sie transportem.sladow na trawniku na polach mokotowskich nie da sie zrobic.:diabloti: .trza pupe ruszyc i wio.dziubdziusie:loveu:
  6. asher-troszke cierpliwosci kobieto z tymi kabatami:evil_lol:
  7. moje tyz tak maja-znaczy sie panowie:oops: .panie tyz ale tu mowa o panach.z shadowskim wlasnie skonczylismy :oops: :roll:
  8. no..........bialoleka to jest mysl.tyle ze tam podobno kleszczy jak mrowkow.ale zapewne nie mniej niz u glonkow:p
  9. gosia-marszalkowska wymieka:diabloti:
  10. noooooo.peeeewnie.i sladziki se walniem nie?:cool3: :lol:
  11. nie znalazlam na jacentusie.kurna moze na arkonapark?:razz: .nie podejmuje sie tlumaczenia z niemieckiego-musi byc do diabla gdzies regulamin. [URL="http://www.arkonapark.hg.pl/"]www.arkonapark.hg.pl/[/URL] ps.tez nie ma.znaczy sie na stronie sv jeno jest.
  12. daleko ta twoja dzialka gosiu?:cool3: .asher-na kabaty jezdzilismy jak nas WYWIALO z pol wilanowskich.to oznacza sniezyce,ulewe,b.silny wiatr.:razz:
  13. przystepujac do licencji:cool3: .no nie bede ci stukala regulaminu licencji-zlituj sie.na jacentus.com. nie ma?asher-nie chce mi sie zwyczajnie przepisywac-a linow za cholere nie umiem zamieszczac....:oops: .czy tutaj chodzi o napisanie po prostu adresu strony?moge ci po niemiecku przepisac-gdzies mam.tyle ze to trwa wieki :oops: to moje stukanie.
  14. w weekendy.jak nas wywiewalo z pol to jechalismy na kabaty.wtedy tlumow tam niet.:diabloti:
  15. oznacza to konkretnie premiowanie licencja dozywotnia lepszego materialu hodowlanego.
  16. [quote name='asher']Oooo, moze na wyskości Kabat? :cool3: :evil_lol:[/quote]mysmy tez i w:evil_lol: lasku kabackim sie szwendali na sladach
  17. no bo u glonkow jest zajefajnie.jeden weekend przecierpisz gosiu:roll:
  18. [quote name='Żmija']Ja jeżdżę nad Wisłę pod Most Siekierkowski - Wał Zawadowski. Pusto, piękne rozlewiska. Wczoraj było tak pięknie, że sama z burkami wlazłam do wody pobrodzić. Na razie syfa nie mam. Kapałam tam psy kilka razy i do tej pory brak oznak, żeby coś było nie tak.[/quote]tam robi sie brudno dopiero kolo lipca.polecam oczka takie male kolo jez.czerniakowskiego.
  19. bo pola mokotowski sa do ..........bani.za duzo psow ,ludzi,matek polek,rowerow,rolek...........ja nie lubie takich miejsc.np.kolo jez.czerniakowskiego jest zajefajnie.puszczesz psa i iiiidziesz,mozesz sobie nad wisle dojsc nieuzytkami ........
  20. barosz-pod otwockiem u glonkow jest glinianka-gwarancja braku syfu.:lol: :roll: :eviltong:
  21. slady zrobimy pod mostem siekierkowskim albo na polach wilanowskich.
  22. chce zrobic takie spotkanie sladowe w sobote na ten przyklad.linka moze chcec byc potrzebna.10 m starczy spoks.chita ma cieczke,shadowski w niedziele laduje u glonkow to mozna zrobic slady.jak ktos zlapie bakcyla[a nie wiea co tracita]to i do gliny bedziecie zapirzac na slady:razz: :cool1:
  23. asher- ja sie nie zgadzam na to ze skoro i tak kombinowali to po co ipo.no nie zgadzam sie i juz.nie moge sie zmusic do akceptacji nie podwyzszania i rozszerzania wyszkolenia bazy hodowlanej rasy.na chinskich torturach sie na to nigdy nie zgodze:mad: .nie zgadzam sie na zgode milczenia;) dla rozmnazaczy-nie pietnowanie ich i twierdzenie ze i tak beda kombinowac.szlag mnie trafia i czerwono mi sie robi przed oczami :angryy: jak wchodze na tematy pdt-i tak nikt nie wierzy w wyszkolenie tych psow co zdaja ipo-poziom zenujacy zalatwiane egzaminy.wystarczy NIE UZNAWAC egzaminow uprawniajacych do hodowli w normalnym trybie tylko np.na licencji.organizuje sie licencje tak/no to na tej licencji niech psy i suki zdaja ipo.publicznie.niemieccy sedziowie.:diabloti: .i juz.a nie rezygnowac wogole bo i tak kombinuja.nie kombinowaniu a nie -nie wyszkoleniu.:angryy:
  24. lekarz mowil rooozne reczy-naiwniak:cool3: :eviltong: :diabloti:
  25. dobra dobra.nie podlizujcie sie.cfaniaczki:cool1: :razz: .przypominam ze w przyszly weekend mamy zajecia sladowe.:diabloti:
×
×
  • Create New...