-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
gosiu-poczekaj na "kaczy dol":diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: to jest dopiero uczta dla czlowieczego wechu jak pies tam siem wykapie-psy za to szczesliwe -syfu niet[mamy alergiczke bu to wiadomo jakby co;) ].
-
:splat: ale durnota ze mnie a agis?znaczy siem max jutro jedzie na sladziki?:candle:
-
zmija no ja nie wiem -moze kopnij kogos z onkarzy ekhem.gosi nie bedzie .ja z glonkami caly csamochod zajme.nie wiem jak sara.setka z transportem tyz lezy.geemmowie odpadaja bo oni z wiazownej.mogila.:placz: .a moze monisieczka siem na ten przyklad skusi?hmm?
-
pola wilanowskie sa oki.ale lubie sie szwendac z grupa sladowa.:p
-
alix -ty brutalu:cool3: .synusia na stresa narazac.to tak jak ja laduje sie na prosiaka do sziry a szire malo szlag nie trafi:diabloti: .i tak was nie ominie dzielenie sie transportem.sladow na trawniku na polach mokotowskich nie da sie zrobic.:diabloti: .trza pupe ruszyc i wio.dziubdziusie:loveu:
-
asher-troszke cierpliwosci kobieto z tymi kabatami:evil_lol:
-
moje tyz tak maja-znaczy sie panowie:oops: .panie tyz ale tu mowa o panach.z shadowskim wlasnie skonczylismy :oops: :roll:
-
no..........bialoleka to jest mysl.tyle ze tam podobno kleszczy jak mrowkow.ale zapewne nie mniej niz u glonkow:p
-
gosia-marszalkowska wymieka:diabloti:
-
noooooo.peeeewnie.i sladziki se walniem nie?:cool3: :lol:
-
nie znalazlam na jacentusie.kurna moze na arkonapark?:razz: .nie podejmuje sie tlumaczenia z niemieckiego-musi byc do diabla gdzies regulamin. [URL="http://www.arkonapark.hg.pl/"]www.arkonapark.hg.pl/[/URL] ps.tez nie ma.znaczy sie na stronie sv jeno jest.
-
daleko ta twoja dzialka gosiu?:cool3: .asher-na kabaty jezdzilismy jak nas WYWIALO z pol wilanowskich.to oznacza sniezyce,ulewe,b.silny wiatr.:razz:
-
przystepujac do licencji:cool3: .no nie bede ci stukala regulaminu licencji-zlituj sie.na jacentus.com. nie ma?asher-nie chce mi sie zwyczajnie przepisywac-a linow za cholere nie umiem zamieszczac....:oops: .czy tutaj chodzi o napisanie po prostu adresu strony?moge ci po niemiecku przepisac-gdzies mam.tyle ze to trwa wieki :oops: to moje stukanie.
-
w weekendy.jak nas wywiewalo z pol to jechalismy na kabaty.wtedy tlumow tam niet.:diabloti:
-
oznacza to konkretnie premiowanie licencja dozywotnia lepszego materialu hodowlanego.
-
[quote name='asher']Oooo, moze na wyskości Kabat? :cool3: :evil_lol:[/quote]mysmy tez i w:evil_lol: lasku kabackim sie szwendali na sladach
-
no bo u glonkow jest zajefajnie.jeden weekend przecierpisz gosiu:roll:
-
[quote name='Żmija']Ja jeżdżę nad Wisłę pod Most Siekierkowski - Wał Zawadowski. Pusto, piękne rozlewiska. Wczoraj było tak pięknie, że sama z burkami wlazłam do wody pobrodzić. Na razie syfa nie mam. Kapałam tam psy kilka razy i do tej pory brak oznak, żeby coś było nie tak.[/quote]tam robi sie brudno dopiero kolo lipca.polecam oczka takie male kolo jez.czerniakowskiego.
-
bo pola mokotowski sa do ..........bani.za duzo psow ,ludzi,matek polek,rowerow,rolek...........ja nie lubie takich miejsc.np.kolo jez.czerniakowskiego jest zajefajnie.puszczesz psa i iiiidziesz,mozesz sobie nad wisle dojsc nieuzytkami ........
-
barosz-pod otwockiem u glonkow jest glinianka-gwarancja braku syfu.:lol: :roll: :eviltong:
-
slady zrobimy pod mostem siekierkowskim albo na polach wilanowskich.
-
chce zrobic takie spotkanie sladowe w sobote na ten przyklad.linka moze chcec byc potrzebna.10 m starczy spoks.chita ma cieczke,shadowski w niedziele laduje u glonkow to mozna zrobic slady.jak ktos zlapie bakcyla[a nie wiea co tracita]to i do gliny bedziecie zapirzac na slady:razz: :cool1:
-
asher- ja sie nie zgadzam na to ze skoro i tak kombinowali to po co ipo.no nie zgadzam sie i juz.nie moge sie zmusic do akceptacji nie podwyzszania i rozszerzania wyszkolenia bazy hodowlanej rasy.na chinskich torturach sie na to nigdy nie zgodze:mad: .nie zgadzam sie na zgode milczenia;) dla rozmnazaczy-nie pietnowanie ich i twierdzenie ze i tak beda kombinowac.szlag mnie trafia i czerwono mi sie robi przed oczami :angryy: jak wchodze na tematy pdt-i tak nikt nie wierzy w wyszkolenie tych psow co zdaja ipo-poziom zenujacy zalatwiane egzaminy.wystarczy NIE UZNAWAC egzaminow uprawniajacych do hodowli w normalnym trybie tylko np.na licencji.organizuje sie licencje tak/no to na tej licencji niech psy i suki zdaja ipo.publicznie.niemieccy sedziowie.:diabloti: .i juz.a nie rezygnowac wogole bo i tak kombinuja.nie kombinowaniu a nie -nie wyszkoleniu.:angryy:
-
lekarz mowil rooozne reczy-naiwniak:cool3: :eviltong: :diabloti:
-
dobra dobra.nie podlizujcie sie.cfaniaczki:cool1: :razz: .przypominam ze w przyszly weekend mamy zajecia sladowe.:diabloti: