Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. [quote name='Ewa-Jo']Powiedziałaś ze ma czas do końca 2 roku . Teraz mu rowerek zafunduje -oczywiście jak sama dam rade bo musze za każdym razem znosic z 3 pietra i wnosić/windy niet/. No i z tym jedzeniem ale boje się za bardzo okroić żarcie. Na paczce jest napisene dla 40kg 40-55dkg no to ile mam dać?:crazyeye:[/quote]i nie cofam tego co powiedzialam-masz czas .co on dostaje ?dla aktywnych?czy normalny zapychacz?po zapychaczu ZAWSZE bedzie luzny.ale ja sie nie wcinam.:oops:
  2. pod tym katem sie psom nie przygladalam. szczerze powiem.widac ze sa nie suche.sabine musze pomacac.onki maja to do siebie ze warto je prowadzic sucho-bardzo dobrze to wplywa na ich zdrowie.:razz:
  3. ma dluzsze niezwiazane jeszcze ledzwia to i malo podkasany jest-skonczy rozwoj-dowalisz mu silowki to sie podetnie:razz: .ale ja bym te psy wysuszyla-serio-serio.za malo zylaste sa.:diabloti:
  4. [quote name='asher']Moja sucz nie jest gruba, tylko bardzo owłosiona ;) Serio. Za trochę będzie się można naocznie przekonać, jak jej całe zimowe futro wyjdzie. Waży jakieś 36,5 kg, jak na donka to nie dużo ;)[/quote]no ale szira,josh,barosz ,camp............norasek:razz: ..............hamer to chiba nie majom tyle futra co?:roll:
  5. [quote name='Szira/Gosia']Nikt Ci nigdy nie powiedział, że Twoje psiaki są za chude, bo je głodzisz:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]no a jak..........:cool3: :lol: .jasne ze powiedzial.na to ja ze im wyzeram dlatego taka okragla jestem:eviltong:
  6. ja nie wiedziec o co chodzic?o co chodzic?:eviltong:
  7. ale bredzita dziewczyny:roflt: .ale psy macie grube-to fakt:eviltong:
  8. [quote name='Ewa-Jo']No nie wiem ona wygląda jakby się dobrze bawiła wyrzywając się na bogu ducha winnych kursantach /oczywiście myśle o nas nie o psach/.Popatrz uważnie na ten jej uśmieszek pod nosem jak pokazuje lewą noge i mówi jak do ostatnich autystycznych głąbów co mamy zrobić .:shake:[/quote]bo ja mowie w prawo a wy w lewo,ja mowie lewa a wy zamiatata tymi nogami tango.juz bardziej drukowanym zadaje sie nie mozna.:diabloti:
  9. [quote name='Szira/Gosia']Co wy Treser żywi się niepowodzeniami, rośnie w siłę, i następnego dnia jest groźniejszy:diabloti: :diabloti: :diabloti: a jak wszystko dobrze wychodzi to mu się nudzi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]:cool3: to prawda.Ewa-Jo-a przeciez dzisiaj lajtowo bylo:roll: .zdrowka.
  10. ja sie tylko do uwe przyznaje-reszta wolna.:evil_lol:
  11. moze ci jednego niemca podeslac he?:evil_lol:
  12. BeataG mowila mi ze 7 maja.:placz:
  13. program martyny rux.nie wiem nie ogladam:eviltong:
  14. [quote name='Szira/Gosia']Sesja bardzo profesjonalna, a treser prawie jak Claudia Schiffer:eviltong:[/quote]zdrajca:mad: :diabloti:
  15. asher -ja chce zeby psy nauczyly sie tego.i tak zostaniemy przy pilkach.aaaaaaaaa na grupie belgowej wot sie przyszwendal i nagral nam zajecia:oops: .potem chcieli mnie wrobic w komentarz ale ucieklam i zrzucilam wszystko na belgomaniakow-BeataG zostala oddelegowana do wystapienia publicznego.:evil_lol:
  16. onki zdecydowanie bardziej wola pozoranta.jemu zawsze patrza sie w oczeta:diabloti:
  17. :mad: zamorduje jutro za zdjecie swojej geby.zamorduje.:motz: :stop: :lmaa:
  18. [quote name='monisieczka']facet w sklepie jak tłumaczyłam dlaczego smakoszki mają mieć sensowny smak mało nie umarł[/quote]:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :roflt: dziwny jakis facet to byl:cool3:
  19. jutro se pampersa zakladam.macie takie miny jak wkladacie sobie karme do buzi ze ja normalnie wymiekam:lol: :lol:
  20. teraz to nadrobisz nie boj nic:diabloti:
  21. [quote name='Alix']przeciez nikt sie nie krzywil.....:diabloti:[/quote]nieeeeeeeeeee nooooooooo woooogole:mad: :lol: .
  22. pomysl tak-ryba zdrowa jest a i niskokaloryczna taka i ma te ......no...........nienasycone duzo tego ma...........zdrowa bedziesz i karnacja normalnie.............wogole same plusy.a jak czlek w gebie cos memla to i uspokajajaco to dziala na skolatane nerwy........:cool3:
  23. no.faceci to takie przytulasy....moje panienki to nie bardzo.baby takie.i owszem po cycochach ,brzuniu prosze bardzo ale nie za dlugo.a faceta to mozna dluuuugo az reka odpada.a shadowski to jest normalnie niedopieszczony jakis:oops: :razz:
  24. dzisiaj targetem dla noraska byla zamcia:mad: :lol: .no to masz z pluciem z gorki.tylk ja was prosze nie krzywcie sie tak:roll: :lol:
  25. [quote name='Ewa-Jo']Ale ja cela nie mam.:-o:oops: Jak splune obok na Monisie lub Żmije albo na tressera jak za blizko podejdzie to co:diabloti::diabloti:???? Też będą łapać??:evil_lol::evil_lol:[/quote]no tak.wszyscy beda pluc w tresera:razz: -piekny widok bylby pewnie i ucieszyl by wasze serca:diabloti: ale jutro linia.niedobrze mi od tego kolka.i pobiegacie jutro ze zmiana tempa na w tyl zwrotach bo normalnie kaze smycze rzucic jak sie nie pozbieracie:diabloti:
×
×
  • Create New...