-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
[quote name='ania shirley']Super wieści!!! A najbardziej mnie cieszy powrót sił i przytomności. "Addisonowska niemoc" jest straszna.Nie można czytać, oglądać telewizji. Nawet zamiast snu jest taki dziwny, chory letarg. Nie dziwie się , ze on merda do wszystkiego. On po prostu merda do życia.[/QUOTE] :loveu:no nawet zaczął Pomidorcię zauważać. może do niej nie merda, ale jak czuje, że jest blisko niego, to odwraca główkę w jej stronę. Natomiast my na powitanie dostajemy kilka delikatnych merdnięć i takie słodkie zadarcie główki, jakby nam mówił, "no co prawda was nie widzę, ale wiem, że jesteście". Teraz zjadł obiadek z mojej dłoni, popił wodą i ułożył się w łóżeczku:loveu:
-
[quote name='kudlataja']Nie jest zapisany,to już kolejne pieniążki od AgaG:) [B]pati-c prosiła by Karolek miał obrożę, nad szelkami też myślałam, ale ona mówiła ze wystarczy obróżka..[/B] Własnie sprawdziłam jak wyglądają szelki guardy i takie podobne nosi mój kot;). Mozna Karolkowi sprawić też takie, tylko nie wiem czy do kupienia na szybko w Zamościu bedą. U Miszki coraz lepiej, cały czas wypytuję o niego i już mnie tam pewnie mają dość..mam nadzieję, że z Karolem będzie podobnie a nawet ze zrobi większe postępy, bo młodszy przecież. Miszka niekłopotliwy jak pisze Pani Kaja, apetyt mu dopisuje, zjada wszystko z miski tylko, jak mu się coś rzuci to się wystrasza i wtedy leony mu podjadają, zanim Misza się zdecyduje co robić. Poza tym wyleguje się na ganku, obserwuje co za płotem, leony bardzo go polubiły, wspólnie urządzają sobie zabawy w szczekanie "bez sensu" jak to pani Kaja ujęła. Misza naśladuje leony, szczególnie w tym co niekoniecznie dobre, czyli w hałasowaniu wspólnym. Kosiarki się już nie boi,a do Pani Kai chce podchodzić ale od tyłu i nadal obszczekuje ją trochę.[/QUOTE] kudlataja absolutnie nie wystarczy! [U]pies dziki musi mieć i obrożę i szelki rownocześnie, a i to nie daje 100 pewności że się nie wyrwie[/U]. Nawet nie-dziekie psy po przejściach (a miałam ich sporo, również na bdt u mojej mamy), muszą dla bezpieczeństwa mieć i obrożę i szelki, a smycz z dwoma karabińczykami zapinaną jednocześnie i do obroży i do smyczy. [B]handziu [/B]wystarczy edytować na pierwszej sumę z bazarku, dodając ostatnią wpłatę. Bazarek tylko miesiąc może twać, więc musiałam zakończyć, ale już myślę o następnym :)
-
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
AgaG replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poprawna']Piękne foteczki.... Uwielbiam na Was patrzeć :)[/QUOTE] dziękujemy:) Nasze psiaki są najpiękniejsze na świecie, to i zdjęcia muszą być piękne :) [quote name='Gosiapk']Ach ten siwy pysio Pomidorci! Rozbrajający. Mam łzy w oczach.[/QUOTE] Pomidorcia to moja gwiazdeczka :) kochana babunia śliczna [quote name='jusstyna85']Bardzo chciałabym,żeby Karina zobaczyła teraz Majkę... Patrząc na fotki nie mogę uwierzyć,że w mroźną zimę jeździła sobie autobusami.Jest bardzo,bardzo mądra...[/QUOTE] Majunia dużo strasznych przeżyć ma za sobą, ale coraz bardziej o nich zapomina. Jest bardzo wrażliwa, ale obecnie dość ufna wobec ludzi, nawet tych, których zupenie nie zna. Wczoraj pozwalała się głaskać w poczekalni między innymi dziewczynce, która też ma na imię Maja:-P Dlatego znów byłyśmy w gabinecie, ponieważ Majunię jakiś owad ugryzł w brzuch. :( Zabrałam ją na spacerek nad rzeczkę, gdzie jest piękny starodrzew idealny w takie upalne dni, no i niestety wycieczka tak się źle skończyła. Moja wetka mówi, że może osa to była, może meszka, w każdym razie na skutek jadu powstał silny odczyn alergiczny. Majunia miała bardzo czerwowny brzuch i wciąż go lizała. Ale dziś po lekach i wielkim smarowaniu już jest dobrze. Moja Majunia odpoczywa sobie pod biurkiem :) tak [B]jusstyna85[/B], Maja jest bardzo mądrym psem, a to, co ją spotkało ze strony tej Kariny.. :angryy:Skazać sunię na poniewierkę, na grzanie się w autobusach... brak słów -
Ciocie kochane dziękuję wszystkim za odwiedziny u naszego Skarba Fenomena. W strasznym biegu jestem, więc będę stopniowo odpowiadać każdej z cioć. Zacznę od podziekowań dla AMIGA, elik i wellingon za wstawienie zdjęć:loveu:. I wszystkim ciociom za życzenia i miłe słowa :loveu: Fenuś rzeczywiście pachnący, futerko błyszczy, a na tym zdjęciu, gdzie sobie łóżeczko mości, widać najlepiej, że ma o wiele więcej sił.:multi: Dawniej nie byłby w stanie takich ruchów wykonywać. :) Grubskiem pewnie nigdy nie będzie, ale ciałka nabrał. Niedługo wielkie ważenie.
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
AgaG replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Misiaczek pewnie znowu spaceruje w swoim pięknym polarku. Bo załamanie pogody okropne :p[/QUOTE] a ja myślę, że podkoszulek mu wystarczy :) polarek to może na jesień?;) -
[quote name='gluchypies']Zaglądam do Karolka, szkoda że nie udało się go złapać. Oby się udało kolejnym razem. A co do szelek, to ja wypróbowałam wszystkie rodzaje i jedynie z guardów moja Czara nie wyskoczyła. A dla Karolka to chyba bym dała i guardy i jeszcze jedną obróżkę.[/QUOTE] [B]głuchypies[/B] możesz dać link do tych szelek, czy zdjęcie jakieś? cenna wiadomośći dla mnie, bo mam w hotelu "półdzikusa" i niedługo się do niego wybieram w odwiedziny. No a przede wszystkim warto Karolkowi takie szelki sprawić :)
-
[quote name='tamb']Basiu, rozczaruję Cię. Skopiowałam z wątku z 2007 roku. Nie umiem wstawiać. Poproszę Cię kiedyś, żebyś mi pokazała krok po kroku jak do mnie przyjdziesz.:oops: Agnieszko, Titkę przywiozłam z sympozjum z Orońska ze szczeniakami. Miała około 2 lat, teraz ma około 10 ale nie mniej. Agnieszko, specjalnie dla Ciebie Timon ze sprawczynią wojny między nim a Ozzim, piękną Fizią. [IMG]http://images65.fotosik.pl/681/c2871c2429c4686dmed.jpg[/IMG] i 8 lat temu [IMG]http://i12.tinypic.com/4lsctoz.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziękuję za zdjęcie Timonka. Utył troszkę żarłoczek jeden, ale nic dziwnego w schronisku był tak dominowany, do miski się nie mógł dopchać. Pewnie skłnność do tego by "jeść na zapas" mu zostanie. No i te zębiska charakterystczyzne . cudo kochane. :) wycałuj go w piękny nochal ode mnie :) a za Titkę trzymam kciuki mocno! żeby kuracja jak najszybciej zadziałała. A Tobie tamb dużo sił do noszenia psów. wiem, jak to jest, choć ja mam tylko dwa do noszenia, i oba małe. :)
-
[quote name='handzia']Pomagałam razem z funią w tej "łapnce"....zagonienie Karolka w trzy osoby do kojca graniczyło z cudem...:shake: Wystraszył się biedak bardzo, było nam go żal, że fundujemy mu coś takiego.... Ale dzisiaj mamy już trochę więcej optymizmu w sobie, bo Karolek zjadł rano karmę z tabletkami na robaki, to dobrze rokuje.... Miszka niestety nie tknął karmy z sedalinem, dlatego byłyśmy scepycznie nastawione do tego typu akcji. Może tym razem uda nam się w ten sposób, bez zbędnego stresowania. Trzymajcie kciuki dziewczyny.[/QUOTE] handziu mocno trzymam za kolejne podejście w złapaniu Karolka. Sedolin na pewno rozwiąże problem. Mój Balonik z lasu też tak został złapany, inaczej w życiu byśmy go do hotelu nie mogły przewieźć. Po sedalinie pies nieruchomieje zazwyczaj dość szybko, choć bywają wyjątki. No i trzeba pamiętać, że zachowuje świadomość, więc poziom stresu u dzikiego Karolka będzie pewnie ogromny. :( Może założycie mu obrożę i szelki, takie bezpieczne, z których trudno się wyplątać, bo jak wierzę, kiedyś nadejdzie moment uczenia go, jak się chodzi na smyczy? no w każdym razie niech się przyzwyczaja do psich akcesoriów. :) przelałam 71 zł. z bazarku ciastkowego na konto kudlataja. :)
-
[quote name='togaa'][B]Titka i Yoda dzisiaj w Lecznicy.[/B] [IMG]http://images67.fotosik.pl/62/88c250eb9cb92797med.jpg[/IMG] [IMG]http://images70.fotosik.pl/61/2be2cae61ad1719emed.jpg[/IMG][/QUOTE] ależ one śliczne i takie wypielęgnowane przez Ciebie tamb :).futerka się błyszczą, miny świetne z rodzaju: "jesteśmy u doktora, grzecznie czekamy (zwłaszcza Yoda), ale szybciej już nas stąd zabierz" Bardzo ta dyskopatia Titki martwi.:( Mam nadzieję, że leki szybko pomogą. Tamarko Titka ma 8 lat tak?, bo chyba ją przygarnęłaś jako szczeniaka, jeśli dobrze pamiętam?
-
[quote name='ania shirley']Tak się cieszę ze mu lepiej!!! Ze silny, je...[/QUOTE] Ja też:) bardzo. je ślicznie, ostatnia karma royala tak szybko się skończyła dzięki jego apetytowi, że wczoraj zamówiłam wielką pakę:) A żebyś widziała jego merdanie!.. merda i merda i do trawki, i do łóżeczka i do jedzonka..:) nie tylko do mnie. [quote name='AMIGA']Wróciłam niestety z urlopu, ale mój smutek z powodu końca urlopu maleje z powodu możliwości spotkania Kosmitka :smile:[/QUOTE] mam tylko nadzieję, że to bliskie spotknie trzeciego stopnia nie spowoduje, że ktokolwiek odleci w kosmos :) no chyba że w przenośni i z zachwytu :) [quote name='Martika@Aischa']i tak trzymaj psiaku kochany :smile: zdrówka ...zdrówka ...zdrówka!!! :*[/QUOTE] Fenomenek dziękuje za życzenia i przesyła buziaka:loveu:
-
[quote name='Panna Marple']No pewnie, że chcemy zdjęcia z kąpieli! Grzybcio nie musi się nas wstydzić-ciotki wszystko już widziały Ciocie jeszcze trochę cierpliwości i powysyłam zdjęcia. :) Fenomenek jest wybitnie fotogeniczny ze względu na nieprzeciętną urodę i niezwyły urok, więc mam nadzieję, że z przyjemnością je obejrzycie :) Aha najważniejsza wiadomość to taka, że od jakiegoś czasu przestał wygryzać sobie łapki.:multi:Myślę, że leki, które dostaje, mają bardzo wszechstronne działanie.
-
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
AgaG replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Wpadłam tu przypadkiem i jestem do głębi poruszona. Aga podziwiam Cię. Jesteś cudowną osobą. BĘDĘ TU ZAGLADAĆ.[/QUOTE] Javena dziękuję za miłe słowa. Zaglądaj koniecznie do Majuni :) Majunia zakończyła kurację łagodzącą skutki alergii pokarmowej i już się tak nie tarza w trawce z powodu swędzenia skóry. Na ostatniej wizycie bardzo ujęła moją wetkę, bo po wszystkich zabiegach dała jej buziaka.:loveu: Doszłyśmy wspólnie do wniosku, że psiaki ze schroniska w Rudzie są wyjątkowo udane ;), no przynajmniej mi się takie trafiają. :) Moja wetka wciąż pamięta moją ukochaną Kropcię - jedną z jej pierwszych pacjentek, Maja jest z charakteru bardzo podobna do Kropci, no i ma te przepiękne łatki na futerku. Wkrótce zrobię zdjęcia -
[quote name='mar.gajko']I ja się wprosiłam :p bezczelnie się wprosiłam. Hi hi hi jak to bezczelnie, uroczo:loveu: wreszcie nas odwiedzisz! bardzo się cieszę. Ciocie kochane najnowsze wiadomości: Grzybuś kochany coraz ładniej wygląda, nie jest taki chudziutki, marniutki, jaki był do niedawna. Kolejna zmiana bardzo ważna to taka, że Fenomenek już się tak nie chwieje na łapkach. Gdy go znosimy na spacerki do jego Ustronnego Ogródka, to całkiem mocarnie tam stoi i raczej wygląda jak żołnierz na warcie niż chucherko, które wiatr może jednym podmuchem porwać w kosmos. :p Kąpiel Fenomenka przełożyłam na dziś, bo w końcu chłodniej się zrobiło i przyjemnie. Fenusiak zadowolony bardzo, więc może łatwiej zniesie wodę, szampon i szczotkowanie:p Zrobić mu zdjęcia w kapieli czy nie wypada? :evil_lol:
-
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
AgaG replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']oglądanie fotek bardzo podnosi na duchu:loveu:[/QUOTE] No to porobimy jeszcze specjalną sesję Majuni. :) Majunia była dziś z mną u wetki na kontynuację leczenia ze względu na alergię pokarmową, którą miała po białym twarożku. To jej przysmak, no ale niestety już go nie mogę jej dawać, bo bardzo się drapała. Po zastrzykach antyświądowych i smarowaniu skóry w piątek i dziś już jest znacznie lepiej. Obecnie Majunia jest na karmie royal, którą bardzo polubiła. W gabinecie była przegrzeczna w przeciwieństwie do Pomidorci, która dziś panikowała strasznie :) -
[quote name='elficzkowa']Kudlataja - na pewno uda się Karolkowi, jak dobrze, że Ty tam jesteś i czuwasz nad wszystkim :loveu:. Życzę Ci dużo sił abyś mogła to wszystko ogarnąć ! :multi:[/QUOTE] i ja się przyłączam do życzeń. Dla Karolka na transport moja dorzutka :) już przelew zrobiłam 30. Jutro powinien być. Ciacha nadal piekę, kto ma ochotę zapraszam na bazarek ciastkowy- pyszne kruche ciastka osobiscie piczone - link w podpisie.Wszystko dla Karolka na dt
-
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
AgaG replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Oj coś mocno w niedoczasie jestem i mnóstwo zmian u Ciebie mi umknęło. :) A gdzie można poczytać o Fenomienie? Czy teraz masz 5 psiaczków (Maja, Pomidorcia, ?,?, Fenomen)?[/QUOTE] Cztery: Maja, Zahir, Fenomen i Pomidorcia, hhmm no piąty z lasu w hotelu Balonik też mój aż mu domu nie znajdę :) ale w domu cztery. a wątek Fenomena tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252795-Fenomen-skrajnie-wyniszczony-kaleki-staruszek-już-u-mnie-na-zawsze-ma-nas-i-dom[/url] :) -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
AgaG replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']O matko i córko! Aga znowu wzięła bidę pod swoje skrzydła anioła :Rose:[/QUOTE] no ale jakie tam znowu :) przecież w październiku zeszłego roku Maja do nas zawitała:loveu:. A bidę znowu to wzięłam owszem, ale inną :postatnio 3 maja dokładnie - Fenomena. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AgaG replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Już tylko kilka dni Nusia będzie miała pełną swobodę, bo mi się urlop kończy :-( I znowu będzie wariactwo, ped, 4 ściany i brak czsu na wszystko :-([/QUOTE] Ale AMIGA przecież jest taka kochana, że dla Nurunii czas znajdzie na pewno:) a w tym czasie choć 5 sekund na głaski od cioci Agi :) -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
AgaG replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']woooow...przepiękny widok.zaniemówiłam...[/QUOTE] Justyna zaglądaj do Majuni ;) bardzo ją kochamy, jest absolutnie cudowna.:loveu::loveu: -
SMERFI - schroniskowa weteranka - znalazła wspaniały dom!
AgaG replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']:hmmmm: Majunia jest nowa? Bo nie pamiętam jej :oops: Pomponia pamiętam.[/QUOTE] Majunię wzięłam ze schronu w Rudzie ślaskiej w październiku 2013 :) Oto jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/138853-!-PSY-ją-ROZSZARPIĄ-!4-lata-MA-SUPER-DOM/page21[/URL] zaglądnij czasem do niej :) kochana sunia