-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Akcja przełożona na następny weekend (?), bo Pan Doktor zachorzał. Zdrówka życzymy -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jeżynka to taki jamnik nieoczywisty. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilku, nie zawiedż nas ! -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Przegapiłam rocznicę 7 maja. Zrobię podsumowanie po sobocie (szczepienie z sedalinem). Zwykle sedalin to jakiś przełom. Założę mu ciaśniejsze szelki i przypnę smycz. Zobaczymy co "powie" jak się obudzi. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziadding najszybciej opanował -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Takiego żebrania to jeszcze nie było. Nie dość, że blisko obiektu (TZ), to jeszcze z Luką jak z siostrą syjamską. https://images92.fotosik.pl/500/175c0dc451f83794gen.jpg -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
https://images89.fotosik.pl/500/c681a63492802dd7gen.jpg' -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zebrać 20 znajomych z dogo i z fb. Każdy wpłaci po 10 zł. Ja pierwsza. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Goły i wesoły. Po adresatce zostały szare ślady na sierści (nikiel). -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj miałam z Lilkiem przepychanki. Rozpięły mu się szelki ( duża obręcz) ograniczając poruszanie się i tym samym budząc panikę. Bał się podejść do mnie, choć równocześnie bardzo chciał, abym mu pomogła. W końcu przydybałam go na posłanku w kuchni, pogłaskałam i przecięłam nożyczkami obręcz szyjną. Jakim cudem dał sobie włożyć nożyczki pod gardło to nie wiem. O zdjęciu szelek przez głowę nie było mowy. On boi się łapania za szelki, ciągnięcia za nie. Przez chwile leżał w tych rozciętych szelkach, a gdy próbowałam je ściągnąć wyskoczył z posłanka jak z procy i wtedy ostatecznie mu spadły. Na wszelki wypadek uciekł na najpewniejsze z posłanek czyli te w naszej sypialni. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilek odkrywa uroki bycia psem. Całe dnie spędza na zewnątrz (nawet dzisiaj). Patroluje ulicę, ma swoje punkty obserwacyjne w narożnikach ogrodzenia skąd lepiej widać okolicę. Gdyby jeszcze do ludzi był bardziej "normalny", to powiedziałabym pies idealny. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Melatonina jeszcze nie działa, bo nadal strachliwy. Boi się jak ktoś przechodzi obok, jak coś upadnie. Ale głaskać się na posłanku daje i sprawia mu to przyjemność. Sprawa oczu chyba wyjaśniła się (dzięki Tomku:) To łzawienie ma prawdopodobnie podłoże alergiczne. Po nocy oczy ma suche, zaczynają się mokre jak wychodzi na zewnątrz. Daję mu 1/4 tabl. Alertecu według rozpiski od konfirm:) A w przyszły weekend szczepimy. Niestety z Sedalinem -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ale z nas kusiciele paskudni. -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Spojrzenie ma podobne do mojej Małej nad zostawieniem której też się zastanawiałam. -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja nie mogę odżałować Lisia, prawie collie. Wydawało mi się wtedy, ze trzeci pies i to duży to zbyt wiele. -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nie będziemy przeszkadzać -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Masz rację Krysiu. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzięki, że o tym pomyślałaś, malagos Na razie daję radę. Chyba, że behawiorysta będzie potrzebny, a to spora kasa. Jak już pisałam Pogotowie się na nas wypięło. Póki co robię bazarek na zamojszczaki. Dzisiaj koniec. https://www.dogomania.com/forum/topic/353392-bazarek-spożywczy-suszone-ow -
No co ty ewu. Nawet tak nie myśl. Ty masz wyjątkowy dar przyciągania dobrych ludzi. Po prostu nas jest mało, a psów wymagających pomocy tak wiele.
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Aha. To mnie pocieszyłaś :)