Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Akcja przełożona na następny weekend (?), bo Pan Doktor zachorzał. Zdrówka życzymy
  2. Jeżynka to taki jamnik nieoczywisty.
  3. Przegapiłam rocznicę 7 maja. Zrobię podsumowanie po sobocie (szczepienie z sedalinem). Zwykle sedalin to jakiś przełom. Założę mu ciaśniejsze szelki i przypnę smycz. Zobaczymy co "powie" jak się obudzi.
  4. Dziadding najszybciej opanował
  5. Takiego żebrania to jeszcze nie było. Nie dość, że blisko obiektu (TZ), to jeszcze z Luką jak z siostrą syjamską. https://images92.fotosik.pl/500/175c0dc451f83794gen.jpg
  6. https://images89.fotosik.pl/500/c681a63492802dd7gen.jpg'
  7. I tych łap długich pozazdrościć. U nas większość krótkonoga lub 3/4 jak moja Luka.
  8. Zebrać 20 znajomych z dogo i z fb. Każdy wpłaci po 10 zł. Ja pierwsza.
  9. Goły i wesoły. Po adresatce zostały szare ślady na sierści (nikiel).
  10. Dzisiaj miałam z Lilkiem przepychanki. Rozpięły mu się szelki ( duża obręcz) ograniczając poruszanie się i tym samym budząc panikę. Bał się podejść do mnie, choć równocześnie bardzo chciał, abym mu pomogła. W końcu przydybałam go na posłanku w kuchni, pogłaskałam i przecięłam nożyczkami obręcz szyjną. Jakim cudem dał sobie włożyć nożyczki pod gardło to nie wiem. O zdjęciu szelek przez głowę nie było mowy. On boi się łapania za szelki, ciągnięcia za nie. Przez chwile leżał w tych rozciętych szelkach, a gdy próbowałam je ściągnąć wyskoczył z posłanka jak z procy i wtedy ostatecznie mu spadły. Na wszelki wypadek uciekł na najpewniejsze z posłanek czyli te w naszej sypialni.
  11. Lilek odkrywa uroki bycia psem. Całe dnie spędza na zewnątrz (nawet dzisiaj). Patroluje ulicę, ma swoje punkty obserwacyjne w narożnikach ogrodzenia skąd lepiej widać okolicę. Gdyby jeszcze do ludzi był bardziej "normalny", to powiedziałabym pies idealny.
  12. Melatonina jeszcze nie działa, bo nadal strachliwy. Boi się jak ktoś przechodzi obok, jak coś upadnie. Ale głaskać się na posłanku daje i sprawia mu to przyjemność. Sprawa oczu chyba wyjaśniła się (dzięki Tomku:) To łzawienie ma prawdopodobnie podłoże alergiczne. Po nocy oczy ma suche, zaczynają się mokre jak wychodzi na zewnątrz. Daję mu 1/4 tabl. Alertecu według rozpiski od konfirm:) A w przyszły weekend szczepimy. Niestety z Sedalinem
  13. Spojrzenie ma podobne do mojej Małej nad zostawieniem której też się zastanawiałam.
  14. Ja nie mogę odżałować Lisia, prawie collie. Wydawało mi się wtedy, ze trzeci pies i to duży to zbyt wiele.
  15. Ma przecudne oczy. Takie jakie mają wilki wiejskie, które uwielbiam (mam jednego).
  16. Dzięki, że o tym pomyślałaś, malagos Na razie daję radę. Chyba, że behawiorysta będzie potrzebny, a to spora kasa. Jak już pisałam Pogotowie się na nas wypięło. Póki co robię bazarek na zamojszczaki. Dzisiaj koniec. https://www.dogomania.com/forum/topic/353392-bazarek-spożywczy-suszone-ow
  17. Dopiero teraz trafiłam na ten wątek. Pozdrawiam i będę odwiedzać:)
  18. No co ty ewu. Nawet tak nie myśl. Ty masz wyjątkowy dar przyciągania dobrych ludzi. Po prostu nas jest mało, a psów wymagających pomocy tak wiele.
  19. Aha. To mnie pocieszyłaś :)
×
×
  • Create New...