-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Jeśli chodzi o zwrot za sterylkę, to dostałam odpowiedź pozytywną z Ostatniej Szansy (z mejla [email protected]). Fakturę wraz z deklaracją wysłałam poleconym następnego dnia po zabiegu.
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Tak. Obserwowanie ich relacji jest pasjonujące. Telewizja niepotrzebna (i tak jej nie mamy). Jak mogliśmy żyć bez kota ? -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj poznałam Igusię. Jest trochę jak modny kiedyś Sky terrier. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilek wyrabia się przy kocie. Za pierwszym razem, gdy kot podszedł do posłanka i zamachał łapką Lilek zapiszczał i uciekł. Za drugim razem uniósł wargi i zademonstrował uzębienie. Za trzecim razem kłapnął zębami. Kot niby się boi, ale korci go, aby Lilkowi zagrać na nosie. Na wszelki wypadek steruje ruchem i nie zostawiam ich sam na sam. W nocy kot huncwot śpi w osobnym pokoju. Mała próbuje się bawić, ale nie jest łatwo, bo kot co innego traktuje za zabawę. Zamiast biegać i " gryźć się " macha łapami. -
40 zł chętnie przygarnę (paragon zostawiłam malagos). Za paliwo 0 zł. Nie dałam dt, to chociaż tak pomogę. Dostałam fakturę na 300 zł. Jutro pojadę na pocztę i wyślę do Ostatniej Szansy. Za to czip za darmo, bo malagos wygrzebała wolny z zapasów. Czip jest wszczepiony na pusto. Mam konto w Safe Animal, to wpiszę dane jakie mi podacie. Tyski, malagos, nowych właścicieli ?
-
Wetka potwierdziła dzisiejszy zabieg o 18-ej. Wysłałam zgłoszenie na adres mejlowy: [email protected]
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
Mazowszanka13 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Napisałam na powyższy mejl, ale dla porządku piszę i tutaj. Jako stała deklarowiczka chciałabym prosić o refundację sterylki suczki Myszki. Suczka jest prawdopodobnie w ciąży. https://www.dogomania.com/forum/topic/353850-myszeńka-bo-taka-mała-i- Sterylizacja odbędzie się w środę 11 sierpnia Gabinet weterynaryjny Cyryl ul.Mazowiecka 26 06-300 Przasnysz Koszt zabiegu 300 zł -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Akceptuje to za dużo powiedziane. Nie zawsze podejdzie, nie zawsze da się dotknąć. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Joasiu -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z domem siostry Lilka. Pani powiedziała, że Lilka ufa tylko jej, a ma ją dłużej niż my Lilka. Pomyślałam sobie, że i Lilek nadal boi się ludzi. Zrobił tylko wyjątek dla nas, a pozostałych ludzi (naszej rodziny, gości) nadal boi się. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zrozumienie:) On tak bardzo chce wyjść z resztą towarzystwa, ale czekam na koniec odrobaczania. Świerzbik w uszach już wyleczony. Bedzie ciąg dalszy urlopu. Czekamy na brata z Ameryki jako zmiennika. A i syn Stach dobrze czuł się w roli opiekuna Babci, wiec będzie ciąg dalszy współpracy. Tym razem pojedziemy nad morze. Gorzej, ze Lilek źle znosi te zmiany, gości. A może i kota ? -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Urlop w Warszawie udany, Jestem pod wrażeniem ilości nowonasadzonych drzew i łąk kwietnych w środku miasta. Lilek trochę zdziczał, nie chciał wejść do domu. Noce spędzał na zewnątrz. Za to miał apetyt. Mała dla odmiany nie jadła choć zna syna i go lubi. Co do kota, to wetka wspominała o szczepieniu na białaczkę i wściekliznę jeśli będzie wychodził na zewnątrz. Jasne, że wypuszczanie to ryzyko. Puszczanie psów bez smyczy też, a jednak wiele ludzi puszcza luzem. Znam psy chodzące całe życie na smyczy, bo właściciele boją się, że coś im się stanie. Ja puszczam (z dala od jezdni oczywiście), bo wiem, że swoboda to dla nich ważna rzecz. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Robię przerwę w nadawaniu, bo jadę na urlop do...Warszawy. Syn przyjechał opiekować się Babcia i psami. Dostał w gratisie i kota. Wrócę w niedzielę wieczorem. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Święta prawda. Nie przypuszczałam, że kot może dać tyle radości. Ja jestem za wypuszczaniem kota jeśli to możliwe. Mieszkać na wsi i trzymać kota w domu przy wychodzaąych psach wydaje mi się niesprawiedliwe. Gromek na razie nie wychodzi, bo chcę dokończyć leczenie (uszy, drugie odrobaczenie). A co sądzicie o dzwoneczku przy obróżce ostrzegającym ptaki ? Socjalizacja zakończona sukcesem. Mała dostała łapą po nosie i skończyły się końskie zaloty. Prosi (błaga) o zabawę i uwagę z pewnej odległości. A Lilek ? Jak zwykle ostrożny. Jest zaciekawiony, nie ucieka, ale trzyma dystans. I dzięki temu nie dostał po nosie. Myślę, że u Lilka trauma w kontaktach z ludźmi nałożyła się na strachliwy charakter i wrodzoną ostrożność, dlatego jest taki trudny w socjalizacji. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
No i zostałam kociarą. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
https://images90.fotosik.pl/521/d6d4a06b1d85a50dgen.jpg