-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilek ma nową koleżankę. Jest trochę zdezorientowany, bo chyba nie lubi nowości. Mam nadzieję, że się przyzwyczai . Czetka mu nie zagraża, nie zwraca na niego uwagi. Sama jest niepewna. https://www.dogomania.com/forum/topic/354300-szorstka-vel-czetka-zapras -
Umówiłam ją na sobotę do grumera na kąpiel. Nie mamy wanny i nie bardzo wyobrażam sobie wciskanie jej pod prysznic. Chodzi za mną i żebrze. Zjadła mokre (Dolinę Noteci), ale suchym nie jest zainteresowana. Dałam jej środek na robaki. Nie dostałam książeczki i nie wiem czy jest zaczipowana, zaszczepiona i odkleszczona. Napisz Tolu co i jak. Ona jest bardzo zgrabna i ładna. Bardziej przypomina mi owczarka niż teriera. I nie wygląda staro. Agat nakręciła super filmiki z zapoznania w ogrodzie. Jak odsapnie to je umieści.
-
Agat wcina obiad, a Czetka zwiedza mieszkanie. Początkowo była wystraszona (parę kropelek rozwolnionka), ogon pod siebie. Nie chce jeść, ani pić. Kot niezainteresowany, obserwuje z kanapy. Lilek się ulotnił, a Mała popiskuje, ale nie dziamgoli. Śmierdzi paskudnie, ale nie będę jej stresować kąpielą.
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Korzystając ze zżętej kukurydzy chodzimy na dalekie spacery hen aż pod las. Lilek bardzo grzeczny, pilnuje się. Pierwszy wraca za furtkę. Robi postępy, ale w takim tempie, że będzie gotowy za kilka lat. Jest zazdrosny o kota, wiec częściej podchodzi do głaskania, ale na widok smyczy zwiewa. A przytrzymany za szelki wpada w panikę. -
Agat21 wybiera się do nas 30 października. To trochę późno. Może dało by radę podwieźć sunię np.do Pułtuska. Wtedy byśmy ją odebrali. Na dłuższą podróż nie możemy sobie pozwolić, bo mamy pod opieką leżącą, wymagającą obsługi Mamę. Teraz wyjeżdżamy, bo zastąpi nas syn na te kilka dni. Ale w poniedziałek wraca do Warszawy.