Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. To ja bym Tiki też nie dostała,bo nie wpuszczam psów na łóżko. Ale mam wymówke,bo w sypialni urzeduje królik,a wcześniej dwa. A tak na serio,jeżeli Tika przyzwyczajona do łóżka to lepiej poczekać na taki łóżkowy domek.
  2. Może coś się ruszy?
  3. Mały,sympatyczny piesek. Bardzo adopcyjny,na pewno szybko znajdzie dom. Głowa do góry!:lol:
  4. Lepiej cierpliwie poczekać niż potem odbierać z adopcji. Małe suczki mają największą szansę na dom. A więc głowa do góry Malagos.:lol:
  5. Moja Luka też na początku uciekała,tyle,że dołem pod płotem. Uciekała do mamy i siostry,bo nie czuła sie u nas jak u siebie. Gdy zrozumiała,że my to jej dom dała spokój. Rzeczywiście gdyby pani trochę z nią popracowała może nie uciekałaby.
  6. Nieciekawa sytuacja. Gdy będzie trzeba dołożę się do hoteliku.
  7. Przepraszam,już podaję namiary: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220046-Mikro"]www.dogomania.pl/threads/220046-Mikro[/URL]-
  8. Witam wszystkich już w nowym roku.:lol: Znalazłam dzisiaj bazarek usługowy proponujący zrobienie ogłoszeń,tekstów,wydarzeń na FB. Przejrzyj Mortes,proszę,tę ofertę.Może coś nam się przyda.Ja to sfinansuję przy okazji opłat styczniowych za Dyzia. Interesująca wydaje mi się oferta wydarzenia na FB-stąd idzie zawsze duże wsparcie. Jest tylko jedno ale.Trzeba wskazać osobę,która poprowadzi dalej event.Może znajdzie się na tym wątku jakaś rozgarnięta osoba.Ja,niestety,nią nie jestem. Chyba nie to pokolenie.:shake:
  9. Bardzo smutna wiadomość. Wychodzenie po siatce to rzadka umiejętność. Że też to się Belli trafiło.:shake:
  10. Świetna wiadomość na koniec roku.:lol::lol: Dobrze,że nie ma małych w krzakach.
  11. Ile ogłoszeń. Jestem pod wrażeniem Twojej pracy,Ziutka.:lol:
  12. Ja dopiero po nowym roku pójdę pobierać bazarkowe nauki. Jak pojmę o co chodzi to w przyszłości zrobie. Póki co gromadzę fanty. Pozdrawiam sylwestrowo:lol:
  13. Pako coraz piękniejszy. Tylko te oczka ciągle smutne.
  14. Miło czytać takie mejle.:lol: Dlaczego takich normalnych ludzi jest tak mało?
  15. Wydaje mi się,że będą Wam podrzucać te biedne psy bez końca.Tak jak podrzucali VV czy innym miłośniczkom zwierząt. Dla Was niestety,dla psów stety jeśli tak można umownie powiedzieć. A najgorsze jest to.że gdy zacznie się psom pomagać to nie ma już drogi odwrotu i trudno odmówić pomocy.A zwierząt przybywa. Mam podobne dylematy,gdy jestem latem na wsi.Zgarnełam z ulicy dwa psy i więcej nie wezmę,bo nie chcę ludziom dawać sygnału,że u mnie zmieści się każda ilość.Gdy latem miałam trzeciego,znalezionego psa mówiłam wszystkim,że jest to pies znajomych na czas urlopu.Na szczęście szybko znalazł dom. W Waszym przypadku najlepszym rozwiązaniem,choć niełatwym,jest szybkie oddanie suczki na DT.aby"darczyńcy" nie widzieli,że u Was znalazł spokojną przystań. Strasząc Was straszę też samą siebie,bo i mnie może to w przyszłości spotkać.
  16. Zasługujesz Mortes na te kwiaty.:lol: Ja też się do życzeń dołączę. A na zastój w adopcjach to wszyscy narzekają. Chyba ludzie za bardzo przejeli się nadchodzącym kryzysem.
  17. Zdjęcia z ulicy a te ze schroniska to nie ten sam pies. Już można na metamorfozy wysłać.:lol:
  18. Młodziutka jest i strasznie ciekawska.Będzie piękną sunią. Dalej nie piszę,bo nie chcę Was straszyć.
  19. Ma piękny pyszczek i piekne oczy. Mam nadzieję,że szybko zaprzyjażni się z resztą towarzystwa.:lol:
  20. Ona wygląda bardzo rasowo. Może się komuś zgubiła? Oby.Tak czy owak pozostanie problem szczeniaków.
  21. Poczekajmy jeszcze trochę.Niech zawody zdobędą. Ale nie mam nic przeciwko takiej współteściowej.;) A wracając do piesków to i Tice się poszczęści.
  22. Niestety,nie. Ja mieszkam na samym dole Warszawy. Może ktoś z Bielan,Żoliborza do Łomianek bliżej. Jeśli nikogo nie znajdziesz z bliższych okolic to po nowym roku w weekend mogę podjechać.
  23. Jesteś Kasiu dobrym duchem Pułtuska. Bardzo często przejeżdzając przez to miasto widzę zaniedbane a mimo to piękne bezpańskie psy. Dobrze,że chociaż część z nich,dzięki Tobie,ma dom.;)
×
×
  • Create New...