Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. zróbcie jej też ogłoszenia na Kraków. Tutaj ludzie biorą starsze psiaki. :loveu:
  2. niezłe tempo!! dziękuję za banerek!!!! :Rose:
  3. Norek serdecznie zaprasza na książkowy bazarek dla kolegi Krecika, który mieszkał w leśnym szałasie z paproci, a teraz czeka na dom w BDT: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249525-Znane-KSI%C4%84%C5%BBKI-w-KT-Na-Krecika-z-le%C5%9Bnego-sza%C5%82asu-17-12[/URL]
  4. nie moge znaleźć, nie widze tej funkcji. kurcze.
  5. Oto bazarek na Lukusia/Kreciusia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249525-Znane-KSI%C4%84%C5%BBKI-w-KT-Na-Krecika-z-le%C5%9Bnego-sza%C5%82asu-17-12?p=21657838#post21657838[/URL] pomóżcie pokazywać/podbijać bazarek :mdleje: czy ktoś wie, jak skasować powtórny post (jakoś nie mogę teraz znaleźć jak to zrobić)
  6. myślę, że długo na dom nie będzie czekać! na wszelki wypadek "Pekińczyki w potrzebie": [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/114405-Pekinczyki-w-potrzebie?p=21605936#post21605936[/URL]
  7. a jak tam z kaską? może jakiś bazarek (myślałam o książkowym) wreszcie zrobię.
  8. skąd wy takie cuda bierzecie - co jedno to ładniejsze :loveu:
  9. Bardzo współczuję. Szkoda, że nie ma z nami już Krecika. :-( :-( :-( Żałuję także, że z dgm zniknęła większość osób, które Krecika znały. Wystarczy spojrzeć na ten wątek (dla mnie także jeden z pierwszych i jeden z ulubionych). Gamonie - pozdrawiam. Dziękuję za Krecika.
  10. śnieg piękny - na zdjęciach. :cool3: powiem wam, że ja zimy i śniegu nie cierpię. :mad:
  11. pracowałam w okropnej pracy. całe lata. to mnie nauczyło, ze nie warto przeczekiwać - na głowę ci wejdą i nawet nie zauważą!!! ja walczę: otwieram pysk i to, co się z niego wylewa, nie nadaje się do druku ani na dgm. A w ogóle to jest nieśmiała. :lol: większość moich sąsiadów jest prozwierzęca, opiekuje się kotami (dawniej w okolicy były rzeźnie - ludzie poznali, co to szczury i od tej pory hołubią koty), lubi psy i sprząta po nich. najgorsze są stare kobiety - może ja też taka będę. Na razie - otwieram paszczę i pozwalam płynąć wyzwiskom. Nie mówię, że mi razu mi lepiej, ale potem mnie omijają. I spokój ma być. :mad:
  12. Fajna ta mała, ubarwienie a'la berniś! Radku, jesteście bardzo dzielni :Rose:
  13. jak to zrobiłaś?? :mdleje::crazyeye::multi:
  14. rzeczywiście, szalenie podobny. Na zdjęciach w ogłoszeniu też nie wygląda na podany wiek.
  15. będzie znowu przerażony zmianą :shake: ale nie ma innego wyjścia... tylko DOM by się przydał.
  16. kurcze, o co chodzi, mały, fajny i młody psiak do wzięcia!
  17. no tak myślałam, ze cisza, bo nie ma prądu... przeżyć takie coś na wsi, w domu - oj, to nie jest fajne :shake: w mieście, w bloku tak się nie odczuwa potęgi przyrody... a śniegu to macie mnóstwo :crazyeye:
  18. [quote name='Jasza']U nas teraz już też zimowo. Wróciliśmy z lasu przedmuchani na wskroś. Tobołki odsypiają ( Elza mam nadzieję też). Reniferek nieobecny.[/QUOTE] reniferek wybył tam, gdzie cieplej? :lol: w Krk zimno przeraźliwe (przez ten wiatr) i też robi biało.
  19. [quote name='choba']Oj, Karbonku, ty mój potworku - w taki sposób nie znajdziesz sobie domu [/QUOTE] cóż, nie ma ideałów! a dom musi być bez innych psów i tyle.
  20. [quote name='Mysza2']U Krecika wszystko ok, cieszył się jak głupi:) Bezproblemowy pies, nie szczeka, nie wyje, z kotem i sunią Tośką w zgodzie, zachowuje czystość w domu. Pieszczoch, buziaki rozdaje. Posłuszny, Marzenka nauczyła go komendy "na miejsce". W domu nic nie niszczy, ale obgryza kocyk którym ma wyłożone posłanie. Na spacerze trzyma się o metr od człowieka i co chwilę ogląda czy aby za daleko od Marzenki nie odszedł, chociaż flexi ma długie:):) Same dobre wiadomości po prostu[/QUOTE] świetne wieści = świetny psiaczek!!!!
  21. i ja. Jak pomyślę, gdzie on mieszkal niedawno i co jadł (odpadki z kebaba) to... :shake: Dziewczyny - dzielne jesteście. :Rose:
×
×
  • Create New...