-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
jotpeg replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
zróbcie jej też ogłoszenia na Kraków. Tutaj ludzie biorą starsze psiaki. :loveu: -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
jotpeg replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
niezłe tempo!! dziękuję za banerek!!!! :Rose: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek serdecznie zaprasza na książkowy bazarek dla kolegi Krecika, który mieszkał w leśnym szałasie z paproci, a teraz czeka na dom w BDT: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249525-Znane-KSI%C4%84%C5%BBKI-w-KT-Na-Krecika-z-le%C5%9Bnego-sza%C5%82asu-17-12[/URL] -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
jotpeg replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
nie moge znaleźć, nie widze tej funkcji. kurcze. -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
jotpeg replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Oto bazarek na Lukusia/Kreciusia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249525-Znane-KSI%C4%84%C5%BBKI-w-KT-Na-Krecika-z-le%C5%9Bnego-sza%C5%82asu-17-12?p=21657838#post21657838[/URL] pomóżcie pokazywać/podbijać bazarek :mdleje: czy ktoś wie, jak skasować powtórny post (jakoś nie mogę teraz znaleźć jak to zrobić) -
MELA - PEKINKA, którą przywiał Ksawery - brzydal jakich mało MA DOM :)
jotpeg replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
myślę, że długo na dom nie będzie czekać! na wszelki wypadek "Pekińczyki w potrzebie": [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/114405-Pekinczyki-w-potrzebie?p=21605936#post21605936[/URL] -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
jotpeg replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
a jak tam z kaską? może jakiś bazarek (myślałam o książkowym) wreszcie zrobię. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
jotpeg replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
skąd wy takie cuda bierzecie - co jedno to ładniejsze :loveu: -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
jotpeg replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Bardzo współczuję. Szkoda, że nie ma z nami już Krecika. :-( :-( :-( Żałuję także, że z dgm zniknęła większość osób, które Krecika znały. Wystarczy spojrzeć na ten wątek (dla mnie także jeden z pierwszych i jeden z ulubionych). Gamonie - pozdrawiam. Dziękuję za Krecika. -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
jotpeg replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
czytam wieści - trzeba domu szukać. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
pracowałam w okropnej pracy. całe lata. to mnie nauczyło, ze nie warto przeczekiwać - na głowę ci wejdą i nawet nie zauważą!!! ja walczę: otwieram pysk i to, co się z niego wylewa, nie nadaje się do druku ani na dgm. A w ogóle to jest nieśmiała. :lol: większość moich sąsiadów jest prozwierzęca, opiekuje się kotami (dawniej w okolicy były rzeźnie - ludzie poznali, co to szczury i od tej pory hołubią koty), lubi psy i sprząta po nich. najgorsze są stare kobiety - może ja też taka będę. Na razie - otwieram paszczę i pozwalam płynąć wyzwiskom. Nie mówię, że mi razu mi lepiej, ale potem mnie omijają. I spokój ma być. :mad: -
Fajna ta mała, ubarwienie a'la berniś! Radku, jesteście bardzo dzielni :Rose:
-
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
jotpeg replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
jak to zrobiłaś?? :mdleje::crazyeye::multi: -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
jotpeg replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
rzeczywiście, szalenie podobny. Na zdjęciach w ogłoszeniu też nie wygląda na podany wiek. -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
jotpeg replied to dreag's topic in Psy do adopcji
do twarzy jej w białym :loveu: -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
jotpeg replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
będzie znowu przerażony zmianą :shake: ale nie ma innego wyjścia... tylko DOM by się przydał. -
kurcze, o co chodzi, mały, fajny i młody psiak do wzięcia!
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']U nas teraz już też zimowo. Wróciliśmy z lasu przedmuchani na wskroś. Tobołki odsypiają ( Elza mam nadzieję też). Reniferek nieobecny.[/QUOTE] reniferek wybył tam, gdzie cieplej? :lol: w Krk zimno przeraźliwe (przez ten wiatr) i też robi biało. -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
jotpeg replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ale zima! brrrrr! -
[quote name='choba']Oj, Karbonku, ty mój potworku - w taki sposób nie znajdziesz sobie domu [/QUOTE] cóż, nie ma ideałów! a dom musi być bez innych psów i tyle.
-
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
jotpeg replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']U Krecika wszystko ok, cieszył się jak głupi:) Bezproblemowy pies, nie szczeka, nie wyje, z kotem i sunią Tośką w zgodzie, zachowuje czystość w domu. Pieszczoch, buziaki rozdaje. Posłuszny, Marzenka nauczyła go komendy "na miejsce". W domu nic nie niszczy, ale obgryza kocyk którym ma wyłożone posłanie. Na spacerze trzyma się o metr od człowieka i co chwilę ogląda czy aby za daleko od Marzenki nie odszedł, chociaż flexi ma długie:):) Same dobre wiadomości po prostu[/QUOTE] świetne wieści = świetny psiaczek!!!! -
Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!
jotpeg replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
i ja. Jak pomyślę, gdzie on mieszkal niedawno i co jadł (odpadki z kebaba) to... :shake: Dziewczyny - dzielne jesteście. :Rose: