Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. jak przebiegala akcja zdjecia szwow? jak sie czuje bohater?
  2. jak sie teraz czuje Frodus?
  3. alez z niego malusienka psinka, prawdziwy kotopies! [IMG]http://upload.miau.pl/1/44540.jpg[/IMG] berni, uratowalas mu zycie! teraz taaakie mrozy...
  4. podnosze. szorstkowlose psy sa super!
  5. podnosze - starsi maja pierwszenstwo
  6. kto go moze dac na allegro??? bardzo plizzzzz
  7. nic dziwnego, ze zgnebiony i przerazony, jak dotad nic dobrego go nie spotkalo :-(
  8. podnosze! i sunia, i ci ludzie zasluguja na pomoc!
  9. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9459/miki21wx.jpg[/IMG] piekny!!! :loveu: :loveu: :loveu: dajmy mu troche czasu, zadnych gwaltownych zmian czlowiek kojarzy mu sie z zagrozeniem, zycze jego bylym tego samego - uczucia strachu i zagrozenia :angryy:
  10. no pieknie! najwyrazniej rezydent stracil kocyk ;)
  11. kolejny kudlaty starszy mis.... bez domu :-(
  12. nuka rozpaczliwie szuka domu!!!!!
  13. REWELACJA!!!!! [IMG][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/6251/luka20050063nd.jpg[/IMG][/URL]
  14. moze jeszcze ten: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=14647"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=14647[/URL]
  15. dobra, poszlo, mam nadzieje ze doszlo. Pamietajcie o Panu Psiaku!
  16. OK. wysle jutro na podane konto 50 PLN. powodzenia berni! [U]powodzenia PANIE PSIAKU![/U]
  17. jaka blyszczaca siersc! usmiechniety pychol! rewelacja!!! :multi:
  18. choc podniose na poczatek pierwszenstwo dla starszych!
  19. przepraszam, ze sie wcinam, tekst b.dobry, ale do celow allegro koniecznie go trzeba skrocic! berni, czy nadal potrzebna kasa, bo jeszcze nie wysylalam? :oops:
  20. a wy dalej bez domu :-( zima, zimno, cienkie futerko :-(
×
×
  • Create New...