[quote name='Ania-tygrysiczka']szczerze mowiac watpie zeby sie zgubil,starszy pies trafil by do domu.Raczej go ktos wyrzucil z samochodu.W Polsce to ogolnie przyjety i spolecznie akceptowany sposob pozbywania sie "klopotow":angryy:Trzeba mu bedzie szukac domu.[/quote]
....:-( .... szukamy domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cc633fa5f4f9c418.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/221/cc633fa5f4f9c418med.jpg[/IMG][/URL]
Mycha101, a co powiesz na to??
jak mlodsza siostra Binki...
jest w schronie w Zyrardowie!