Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Magda TST']Pan Chińczyk ma dziś zdjęcie w Tygodniku Starachowickim.[/quote] ...moze ktos zadzwoni po Wszystkich Swietych, miejmy nadzieje
  2. byłoby dobrze, zeby poszlo ogloszenie w piatkowym >Dzienniku<...
  3. pewnie nikt sie nim tam nie zajmowal, ot plątał się koło domu... skoro nie tęskni - to mówi samo za siebie :angryy:
  4. podnosze, okropna historia
  5. Diego prosi o przeniesienie do dzialu szczesliwcow!
  6. [quote name='Ania-Sonia']Nikt nie chce smutnej kundliczki o pięknych oczach. Taki los... :shake:[/quote] prawie nikt do niej nie zaglada :shake:
  7. [quote name='Ania-tygrysiczka']szczerze mowiac watpie zeby sie zgubil,starszy pies trafil by do domu.Raczej go ktos wyrzucil z samochodu.W Polsce to ogolnie przyjety i spolecznie akceptowany sposob pozbywania sie "klopotow":angryy:Trzeba mu bedzie szukac domu.[/quote] ....:-( .... szukamy domu
  8. hmmm, a czy to nie ją wybrano: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33350&page=5[/URL]
  9. śliczny piesek, młodziusieńki i niewielki
  10. podnosze sliczna malenka okruszynka!
  11. [quote name='Asieq']Agnieszka z Tweety właśnie jedą po Atosa... sytuacja jest beznadziejna..[/QUOTE] ale co sie stało????
  12. Krecik jest malutki, nie moze zostac na koncu! a wyobrazacie sobie tego maluszka zima, w sniegu, z taka krotka sierscia??
  13. Malagos, byłaś bardzo DZIELNA!
  14. Pianko, byłaś słoneczkiem dla Korka. Zrobiłaś tyle, ile mogłaś... Jedyne szcześliwe chwile w życiu przeżył dzięki Tobie!
  15. uroda Marmurak jest wyjatkowa! morrisowa, nie mozesz pomoc kazdemu, niestety. to nie ty jestes winna temu, ze sa na ulicy :shake:
  16. to troche przypomina chorobe sieroca... :-(
  17. ona jest na tym watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33020[/URL]
  18. podnosze. Juz nowy dzien. Oby kazdy byl coraz lepszy dla ZLOTEGO!
  19. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cc633fa5f4f9c418.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/221/cc633fa5f4f9c418med.jpg[/IMG][/URL] Mycha101, a co powiesz na to?? jak mlodsza siostra Binki... jest w schronie w Zyrardowie!
  20. alez zmiana; tamte zdjecia i aktualne ze szczesliwym Rudaskiem :loveu:
  21. moana, rude cudo na fotach, rzeczywiscie!! a na spacerkach to chyba zasuwa jakby byl rasy husky :evil_lol: :loveu:
×
×
  • Create New...